آیا سختی استخدام را احساس می کنید؟


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/tagservi/domains/tagservice.ir/public_html/wp-content/themes/tag-theme/tag-themes/template-tags.php on line 31
مطالب


پس از سال‌ها تجربه، اکنون می‌توانیم به طور قطع یک چیز در مورد فناوری اطلاعات بگوییم: همیشه مشکل استخدام وجود دارد و همیشه به زودی بهتر خواهد شد.

من اولین بار این روند را سال ها پیش در InfoSec متوجه شدم. همه کم کار بودند و به دنبال نامزدهای موجود بودند. همه متن استخدام خود را نوشتند که انگار کمبودی وجود ندارد و می توانند ماه را درخواست کنند و همه مطمئن بودند که این کمبود موقت نیروی انسانی به زودی پایان می یابد.

این کار را نکرد. هنوز هم نشده است. و گسترش یافته است. DevOps به طور کلی، توسعه به طور خاص این روزها دقیقاً یکسان عمل می کنند. و قرار نیست بهتر شود.

بنابراین، توصیه من؟ اگر حتماً باید فردی داشته باشید، خود را بنویسید کپی استخدام تا منعکس کننده مهارت های واقعی شما باشد باید داشته باشد. بدون زنگ و سوت، بدون “ما همیشه شامل…” نه “اما اگر ما…” برای آنچه نیاز دارید استخدام کنید. یا برای آموزش آنچه نیاز دارید استخدام کنید. و پرداخت رقابتی را ارائه دهید. هیچ‌کس در اینجا استدلال نمی‌کند که IT دستمزد کمتری می‌گیرد، اما وقتی کمبود افراد وجود دارد، یا تعداد بیشتری از افراد خارج می‌شوند، هزینه کارمندان بالا می‌رود. همینه که هست. اگر فقط کسانی را استخدام می کنید که خودتان هستید باید داشته باشید، پس می توانید کمی بیشتر به آنها بپردازید.

در همین حال، حتی بیشتر روی اتوماسیون سرمایه گذاری کنید. بیا با آن روبرو شویم؛ دوباره، ما می توانیم از InfoSec یاد بگیریم. آنها کارهای بیشتری را با کارکنان کمتر انجام می دهند – حتی اگر “بیشتر” “همه آنچه که همه آرزو دارند” نباشد. آنها با افزایش استفاده از اتوماسیون حداقل تا حدی بر مشکلات کارکنان خود غلبه کرده اند. DevSecOps حتی بیشتر فضا را خودکار می کند، بنابراین ما واقعاً در نهایت بر کمبود نیروی کار InfoSec غلبه خواهیم کرد.

ما می‌توانیم این کار را برای تمام فناوری‌های اطلاعاتی نیز انجام دهیم—فقط از آنها پیروی کنید. روی اتوماسیون سرمایه گذاری کنید، ریسک کنید و اقدامات خودکار را فعال کنید. از کوچک شروع کنید، اما شروع کنید. گردش مالی نسبتاً بالا و تعداد متقاضیان واجد شرایط کمتر احتمالاً وضعیت موجود برای آینده قابل پیش‌بینی است، بنابراین خودکار کردن فرآیندها تا آنجا که ممکن است مشاغل را از بین نمی‌برد، بلکه با توجه به کمبود افراد برای موارد موجود، پاسخ را بهبود می‌بخشد. شغل ها.

بنابراین، به طور خلاصه:

  • وقتی می توانید استخدام کنید، اما تمرکز داشته باشید. اگر به دنبال یک فرد لاجوردی هستید، در هر سه ارائه دهنده بزرگ ابر درخواست تجربه نکنید. برای آن موقعیت ابتدایی، پانزده سال تجربه در Go را درخواست نکنید. واقع بین باشید، متمرکز بر لیزر باشید و فردی که نیاز دارید را وارد کنید.
  • زمانی که نمی توانید استخدام کنید، آموزش دهید. بیایید با آن روبرو شویم، افرادی هستند که به طور گسترده با امنیت برنامه آشنا هستند اما هرگز DevSecOps را به طور خاص انجام نداده اند یا هرگز از راه حل DevSecOps شما استفاده نکرده اند. آنها را آموزش دهید – چه داخلی باشند و چه با توجه به آموزش استخدام شده باشند.
  • برای نیازهای غیر بحرانی و بلند مدت، گزینه های اتوماسیون را بررسی کنید. این شامل کارهایی می شود که امروزه به صورت دستی انجام می شوند و کارهایی که اصلا انجام نمی شوند. در غیاب استخدام کسی راهی برای انجام آن پیدا کنید.

و به تکان دادن آن ادامه دهید. شما در حال انجام کار هستید—من فقط راه‌هایی را توصیه می‌کنم که در صدر آن باقی بمانید و در حالی که سعی می‌کنید افراد اضافی مورد نیاز خود را پیدا کنید، کارهای بیشتری ارائه دهید. تعادل بین اتوماسیون و استخدام به شما کمک می‌کند شب‌ها بخوابید و بقیه اعضای سازمان را مطمئن کنید که IT روی توپ است.


به این مطلب امتیاز دهید