اسکریپت میزبانی فایل Yetishare 5.3.0 نال شد

اسکریپت Yetishare باطل شد اسکریپت میزبانی فایل قدرتمند است یک وب سایت میزبان فایل آماده. پشتیبانی کامل از دسترسی به تلفن همراه، تبلت و دسکتاپ با استفاده از تم “Flow” ما. حتی بخش مدیریت برای موبایل پاسخگو است. Yetishare Nulled آپلود کننده چندین فایل با استفاده از جدیدترین فناوری HTML5، بدون فلش در اینجا! پشتیبانی کامل از فایل های حجیم از طریق آپلود تیکه دار.

نسخه ی نمایشی Yetishare فایل میزبانی اسکریپت

ویژگی های اسکریپت میزبانی فایل Yetishare

 • آپلود چند فایل
  با درصد پیشرفت، سرعت و زمان باقی مانده. HTML5 خالص با پشتیبانی از Drag & Drop. بدون اتکا به فلش! پشتیبانی از آپلودهای بزرگ، 2 گیگابایت و بالاتر.
 • کسب درآمد کنید
  ادغام در PayPal برای ارتقاء خودکار حساب پریمیوم. درگاه‌های پرداخت دیگر مانند Authorize.net، OKPay و BitPay نیز در دسترس هستند.
 • دانلود منیجر
  پشتیبانی کامل از دانلود منیجرها با http auth. دانلودهای خراب را از سر بگیرید و چندین اتصال همزمان را فعال کنید. فعال کردن برای همه کاربران یا فقط حق بیمه.
 • پلاگین ها
  درگاه های پرداخت اضافی، برنامه پاداش، پخش کننده رسانه، نمایشگر تصویر، افزونه آپلود FTP و موارد دیگر. پلاگین های سفارشی خود را با استفاده از چارچوب پلاگین ایجاد کنید.
 • سرورهای فایل خارجی
  هر تعداد سرور فایل خارجی را برای ذخیره سازی اضافی ادغام کنید. از هر سرور FTP می توان استفاده کرد.
 • 100٪ منبع تامین شده است
  هیچ یک از کد منبع کدگذاری نشده است، به شما امکان می دهد اسکریپت به اشتراک گذاری فایل را اصلاح کنید و سبک ها را در صورت نیاز تغییر دهید.
 • دارای منطقه مدیریت غنی
  معمولاً در اسکریپت‌های دیگر نادیده گرفته می‌شود، ناحیه مدیریتی که برای مدیریت وب‌سایت شما کلید می‌خورد. مدیریت فایل ها، کاربران، تنظیمات سایت، افزونه ها، حتی نظارت بر دانلود فایل ها در صورت وقوع.
 • امن و به خوبی تثبیت شده است
  قبل از هر انتشار، برای XSS و تکنیک‌های رایج تزریق SQL بررسی می‌شود. اگر پس از انتشار یافت شد، به عنوان اولویت ثابت می شود.

دانلود رایگان اسکریپت میزبانی فایل Yetishare

توجه داشته باشید: اگر مشکل دارید با اسکریپت های میزبانی فایل Yetishare دانلود رایگان نال شد ، سعی کنید AdBlock را برای سایت غیرفعال کنید یا مرورگر وب دیگری را امتحان کنید. اگر غیرفعال کردن مسدودکننده AD یا تغییر مرورگر وب به شما کمکی نکرد، لطفا با ما تماس بگیرید.

اسکریپت های میزبانی فایل Yetishare را دانلود کنید