افزونه های محصول WooCommerce 4.5.0 – WeaPlay


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/tagservi/domains/tagservice.ir/public_html/wp-content/themes/tag-theme/tag-themes/template-tags.php on line 31
اسکریپت, افزونه, دیگر قالب ها, مطالب, وردپرس


افزونه های محصول WooCommerce 4.5.0

افزونه های محصول WooCommerce باطل شد به مشتریان خود اجازه دهید محصولات را شخصی سازی کنند در حالی که آنها در فروشگاه آنلاین شما خرید می کنند. دیگر نیازی به درخواست ایمیل بعدی نیست—مشتریان قبل از اتمام بررسی به آنچه می‌خواهند می‌رسند. از اضافه کردن یک حکاکی شخصی گرفته تا ارتقاء به پارچه درجه یک، سفارشی کردن محصولات می تواند مشتریان شما را برگرداند. با افزونه های محصول WooCommerce، می توانید گزینه های ویژه ای را در یک لحظه به مشتریان خود ارائه دهید.

افزونه افزونه محصولات دمو WooCommerce

ویژگی های افزونه افزونه های محصول WooCommerce

 • انتخاب های مبتنی بر تصویر
  یک تصویر هزار کلمه ارزش دارد، پس چرا وقتی می‌توانید گزینه‌های شخصی‌سازی مشتری را توصیف کنید؟ با انتخاب های مبتنی بر تصویر، مشتریان می توانند قبل از خرید ببینند که چه چیزی دریافت می کنند.
 • هزینه های ثابت
  بدون در نظر گرفتن تعداد محصولاتی که سفارش داده اند، هزینه ثابتی از مشتریان دریافت کنید. ایده آل برای شارژ یک بار راه اندازی یا هزینه عجله.
 • هزینه های درصدی
  برای افزونه بر اساس درصدی از قیمت کل، کارمزدی دریافت کنید—این به ویژه برای افزونه‌های مبتنی بر خدمات مفید است که می‌تواند به یک هزینه ثابت تبدیل شود.
 • ورودی متن
  به مشتریان خود اجازه دهید متن سفارشی را برای ایجاد یک تی شرت سفارشی، اضافه کردن مونوگرام یا شخصی سازی کارت وارد کنند.
 • کشویی
  مشتری می تواند بین چند گزینه از پیش تعریف شده با یک فیلد کشویی برای افزونه شما انتخاب کند.
 • چک باکس ها
  سفارشی‌سازی را به اندازه علامت زدن چک باکس آسان و رضایت‌بخش کنید. برای خدمات اضافی، مانند بسته بندی هدیه یا ارسال سریع، عالی است.
 • قیمت سفارشی
  به مشتریان خود اجازه دهید قیمت خود را نام ببرند، مناسب برای راهنمایی، کمک مالی و انعام! افزودنی‌ها را می‌توان نام‌گذاری کرد، توصیف کرد، دوباره سفارش داد و (به صورت اختیاری) قیمت‌ها را در نظر گرفت.

افزونه افزونه محصولات WooCommerce را دانلود کنید

توجه داشته باشید: اگر مشکل دارید با دانلود رایگان افزونه محصول WooCommerce Product Addons، سعی کنید AdBlock را برای سایت غیرفعال کنید یا مرورگر وب دیگری را امتحان کنید. اگر غیرفعال کردن مسدودکننده AD یا تغییر مرورگر وب به شما کمکی نکرد، لطفا با ما تماس بگیرید.

افزونه افزونه محصولات WooCommerce را دانلود کنید


به این مطلب امتیاز دهید