ایجاد قالب کودک وردپرس


در اینجا نحوه ایجاد تم کودک وردپرس را خواهید آموخت. شما کدهایی برای برنامه آماده کرده اید style.css پرونده و functions.php، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را کپی / جایگذاری کنید. علاوه بر این ، می توانید یک نمونه تم کودک آماده برای تم Visual Composer Starter بارگیری کنید.

آماده پرش هستید؟ بیا بریم! 🤖

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از وردپرس این است که می توانید از تعداد زیادی تم آماده استفاده کنید که همه آنها به راحتی توسط کاربران قابل تنظیم است. با این حال ، این سفارشی سازی به هزینه تعمیر و نگهداری انجام می شود در صورتی که پروژه سفارشی سازی شما هنگام بروزرسانی روی موضوع انتخابی شما سازگار نباشد.

بنابراین ، اگر کاربر وردپرس هستید ، بهتر است در هر یک از سایت های خود تم های کودک ایجاد کنید. اگر به روزرسانی سفارشی سازی های انجام شده در پرونده های اصلی اصلی را بازنویسی کند ، می توانید از تمام کار سخت خود جلوگیری کنید.

موضوع کودک چیست

قالب کودک وردپرس یک شیوه نامه جداگانه است که ظاهر قالب های موضوعات والدین شما را تغییر داده و قابلیت های بیشتری را به وب سایت وردپرس اضافه می کند.

در مرحله اول ، به توسعه دهندگان و طراحان اجازه می دهد تا طراحی وب سایت را با حداقل اختلال تغییر دهند. اگر می خواهید یک قسمت از سایت خود را با رنگ قرمز اما بیشتر قسمت های دیگر را آبی کنید ، ایجاد یک تم کودک جداگانه برای هر بخش ، بسیار مختل کننده تر از اصلاح هر صفحه در سایت خواهد بود (که می تواند همه چیز را خراب کند)

در مرحله دوم – و مهمتر از نظر فنی – وجود تم های کودک به این معنی است که می توان کل نصب وردپرس را بدون لمس فایل های اصلی یا داده های ذخیره شده در آنها به روز کرد.

مزایای تم کودک

ایجاد تم کودک برای سایت وردپرسی شما مزایای زیادی دارد. تم والدین از قبل ساخته شده و در حال حاضر کاربردی است ، بنابراین می توانید تغییرات بزرگی را بدون خراب کردن عملکرد اصلی آن یا نیاز به توسعه گسترده در انتها انجام دهید.

برخی از این موارد عبارتند از:

  • اطمینان حاصل کنید که سفارشی سازی ها قابل حمل و تکرار هستند.
  • جدا کردن سفارشی سازی از توابع موجود در فایلهای اصلی (این اجازه می دهد تا به روز رسانی فقط بر آن قسمت ها تأثیر بگذارد
  • اجازه دادن به تم های والدین برای رفع اشکال با بازنویسی CSS/تم ها به جای اعمال مجدد همه تغییرات ؛
  • در زمان خود صرفه جویی کنید زیرا چیزی را که قبلاً آزمایش شده است بازآفرینی نمی کنید – این همچنین به معنای یادگیری مهارت های جدید است و نه به جای تکیه بر مهارت های قدیمی در صورتی که دیگر به درستی اعمال نشوند.

نحوه ایجاد قالب کودک وردپرس

در این آموزش ، من از تم Visual Composer Starter استفاده می کنم. در اینجا می توانید نمونه تم کودک رایگان را برای تم Starter بارگیری کنید – فایل زیپ تم کودکبه

برای کسانی که می خواهند این فرایند را طی کنند ، بیایید ادامه دهیم و یک پوشه جدید در پوشه تم ایجاد کنیم. از cPanel استفاده کنید یا فایل خود را از طریق FTP بارگذاری کنید. فهرست موضوعات را می توان در wp-content/themes یافت.

ایجاد پوشه تم کودک

برای ایجاد پوشه تم کودک ، ابتدا مدیر فایل خود را باز کرده و به فهرست پوشه wp-content/themes بروید. هنگامی که آنجا هستید ، یک پوشه جدید ایجاد کنید. نام کودک را هرچه می خواهید بگذارید ، اما چیزی واضح و آسان عالی خواهد بود. توصیه می کنم استفاده کنید themename-childبه

ایجاد یک شیوه نامه: style.css

در پوشه تم کودک خود ایجاد کنید style.css فایل را اضافه کرده و یک سربرگ stylesheet به فایل اضافه کنید (اگر از تم Stater استفاده می کنید ، به سادگی کپی/جایگذاری کنید).

/* 
Theme Name: Visual Composer Starter Child Theme 
URI: https://visualcomposer.com 
Description: Visual Composer Starter child theme 
Author: The Visual Composer Team Author 
URI: https://visualcomposer.com 
Template: visual-composer-starter 
Version: 1.0.0 License: GNU General Public License v2 or later License 
URI: http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html 
Tags: light, blog, starter, responsive-layout, accessibility-ready, sandwich-menu 
Text Domain: visual-composer-starter-child
*/
به این مطلب امتیاز دهید

توجه و هشدار
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از تگ سرویس و سایت های آن پیگرد قانونی دارد.
هرگونه کپی برداری از قالب و مطالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد وقابل پیگیری خواهد بود!
منبع تگ سرویس
رمز فايل : www.tagservice.ir
۳ سال به صورت جرفه ای با وردپرس کار میکنم و به کارهای وب و سئو و همچنین برنامه نویسی علاقه مندم.
وبسایت https://tagservice.ir
نوشته ایجاد شد 1281

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا