بنرهای تبلیغاتی HTML5 کسب و کار وب با GreenSock – [100% Nulled Plugin]

اسکریپت, دانلود


حراجی: 4 | نویسنده: برون سپاری WebSolutions | پیش نمایش زنده

OutsourceWebSolutions در حال ارائه پشتیبانی 24/7 برای بنرهای تبلیغاتی HTML5 کسب و کار وب با GreenSock است.

ویژگی ها: – ساخته شده از ابتدا با استفاده از فناوری های HTML5، CSS3 و GSAP/GreenSock. – سازگار با Google Display Network (GDN) و DoubleClick Campaign Manager (DCM) – شامل فایل های PSD لایه ای قابل ویرایش. – ارائه تصویر بازگشتی / پشتیبان. – قابلیت پخش مجدد – حجم فایل زیر 150 کیلوبایت – سایز: 300×250، 300×600، 160×600 و 728×90 – همراه با مستندات.

بنرهای تبلیغاتی کسب و کار وب HTML5 را با GreenSock از themepedia دانلود کنید

بنرهای تبلیغاتی کسب و کار وب HTML5 با GreenSock به خوبی بهینه شده است و برون سپاری WebSolutions آن را بسیار حرفه ای توسعه داده است و همچنین به خوبی روی کروم، فایرفاکس، اج و اپرا و غیره کار می کند.

بنرهای تبلیغاتی کسب و کار وب HTML5 با آخرین نسخه GreenSock دانلود رایگان zippyshare، mega.nz، google drive

امکانات

لینک های دانلود رایگان ❤️ ☺سوالات متداول

چگونه می توانم بنرهای تبلیغاتی HTML5 Web Business را با GreenSock دانلود کنم؟

خوب، اگر می خواهید بنرهای تبلیغاتی HTML5 Web Business را با GreenSock بارگیری کنید، باید به دکمه آبی دانلود بالا نگاه کنید. اگر سوالی در مورد این اسکریپت نال شده دارید، لطفاً در زیر نظر دهید.

آیا استفاده از این اسکریپت امن است؟

بله، ما این اسکریپت را خریداری کرده ایم و این یک اسکریپت php نال شده نیست، بلکه یک نسخه اصلی کامل از این اسکریپت php است. اما ما همیشه شما را تشویق می کردیم که نسخه اصلی را از اینجا خریداری کنید

چگونه می توانم بنرهای تبلیغاتی HTML5 کسب و کار وب را با GreenSock دانلود کنم

خوب اگر به دنبال بنرهای تبلیغاتی HTML5 کسب و کار وب با GreenSock نال شده هستید. سپس شما در جای مناسب هستید. این واقعاً نسخه نال شده نیست زیرا اسکریپت های php نال شده دارای پس زمینه بسیار بدی هستند.[بنرهایتبلیغاتیکسبوکاروبHTML5بااسکریپتPHPنالشدهGreenSockراازzippyshare،mega،googledrive،تورنتدانلودکنیدبه‌روزرسانی‌هایطولعمررابهصورترایگاندریافتخواهیدکرد[WebBusinessHTML5AdBannerswithGreenSockNulledPHPScriptfromzippysharemegagoogledrivetorrentYou’llbegettinglifetimeupdatesforfree


به این مطلب امتیاز دهید