عملکرد برای هدایت ترافیک و فروش با آن حیاتی است ووکامرس. صفحات فروشگاه سریع خریداران را خوشحال می کند و در نهایت فروش فروشگاه شما را افزایش می دهد.

در این جلسه WP Engine Agency Ignite، دریابید که چگونه می توانید با بهینه سازی فروشگاه WooCommerce خود برای سرعت و قابلیت جستجو، فروش تجارت الکترونیک را افزایش دهید.

ویدئو: بهینه سازی سرعت برای سایت ووکامرس شما

از چارلز اوه، مدیر برنامه شریک WP Engine به همراه جاشوا دیلی، مدیر بازاریابی محصول، کلودیا چاربل کوئنتو مدیر حساب آژانس و مدیر محصول، جناب جرمی بنوا، در مورد چندین موضوع استراتژیک از جمله:

  • آنچه که هر صاحب سایت و خریدار از یک فروشگاه اینترنتی انتظار دارد
  • سه نقطه ضعف عملکرد در ووکامرس
  • نکاتی برای بهبود عملکرد فروشگاه در هر مرحله از سفر خریدار
  • راه حل هایی با یک کلیک در پلت فرم WP Engine برای رسیدگی به این نقاط درد تعبیه شده است

چه آژانسی باشید که از WooCommerce برای ایجاد سایت‌های تجارت الکترونیک برای مشتریان خود استفاده می‌کند یا یک نام تجاری که مستقیماً از آن برای سایت‌های شما استفاده می‌کند، این بحث پانل آموزنده را که توسط اعضای تیم WP Engine رهبری می‌شود، بررسی کنید زیرا آنها ترفندهایی برای افزایش سرعت صفحات فروشگاه و افزایش فروش آنلاین به اشتراک می‌گذارند. .

“اکثر خریداران، حداقل 57٪ از خریداران آنلاین، اگر مجبور باشند سه ثانیه یا بیشتر منتظر بمانند تا یک صفحه بارگذاری شود، حداقل 57٪ از خریداران آنلاین سبد خرید خود را رها می کنند … EverCache صفحات را تا 2 برابر سریعتر با حداکثر 90٪ استفاده بیشتر از حافظه پنهان بارگیری می کند…”

جرمی بنوا، مدیر محصول پدر، WP Enginه

چیزای بیشتری در موردش پیدا کن میزبانی تجارت الکترونیک WP Engine و ما برنامه شریک آژانس ببینید چگونه می توانید درآمد کسب کنید و تجارت آژانس خود را با وردپرس رشد دهید.