بیاموزید که چگونه اولین بارگیری رایگان Udemy بلاک چین خود را بسازید


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/tagservi/domains/tagservice.ir/public_html/wp-content/themes/tag-theme/tag-themes/template-tags.php on line 31
آموزش, متفرقه ,


  • فقط کمی سطح ریاضی دبیرستان

شرح

*** همانطور که در KICKSTARTER دیده می شود ***

مفاهیم کلیدی بلاک چین، شهود و آموزش عملی را بیاموزید تا شما را سریعاً با تمام موارد مربوط به کریپتو آشنا کنید. پوشش:

  • واحد 1: چگونه بلاک چین بسازید – از همان ابتدا شروع می کنیم
  • ماژول 2: چگونه یک ارز دیجیتال ایجاد کنید – مرحله بعدی سفر شما
  • ماژول 3: چگونه یک قرارداد هوشمند ایجاد کنید – بیایید از خط پایان عبور کنیم

در اینجا چیزی است که با این دوره به دست خواهید آورد:

1. از مبتدی تا متخصص بلاک چین: معیار شماره 1 برای موفقیت در هر کاری، مجذوب شدن است. اگر علاقه خود را در این آموزش ترکیب کنید، همه چیزهایی را که برای تبدیل شدن به یک متخصص در این زمینه نیاز دارید در اختیار دارید – حتی اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید.

2. تمرکز بر انجام دادن، نه فقط گوش دادن: بهترین راه برای تقویت یک مهارت این است که خودتان آن را تمرین کنید، و بلاک چین نیز تفاوتی ندارد. ما نه تنها تک تک خط های کد را بررسی می کنیم، بلکه گام های منظمی نیز برای دیدن جریان منطقی خلاقیت های خود برمی داریم.

3. راهنمای درک شهودی: در این دوره شما نه تنها مهارت های مورد نیاز و دانش عمیق در مورد بلاک چین را توسعه خواهید داد، بلکه غریزه های فنی مناسب را نیز به دست خواهید آورد. از طریق این شهود شما احساس خواهید کرد که کجا و چگونه در دنیای واقعی اعمال کنید.

4. برنامه های کاربردی دنیای واقعی: پروژه هایی که توسعه خواهید داد نقطه شروع عالی برای به دست آوردن سریع تخصص هستند. هر چیزی که می سازید و تمرین می کنید یک سفر هیجان انگیز با تاثیر در دنیای واقعی خواهد بود. پس از اتمام، شما 100٪ آماده خواهید بود که مهارت های خود را در هر چیزی که مربوط می شود به کار ببرید.

5. پشتیبانی در دوره – ما کاملا متعهد هستیم که این دوره آموزشی را به در دسترس ترین و نتیجه محورترین دوره بلاک چین در جهان تبدیل کنیم. این مستلزم آن است که زمانی که به کمک ما نیاز دارید در آنجا باشیم. به همین دلیل است که ما تیمی از متخصصان داده حرفه‌ای را گرد هم آورده‌ایم تا از شما در سفرتان پشتیبانی کنند، یعنی حداکثر ظرف 48 ساعت از ما پاسخی دریافت خواهید کرد.

مخاطب هدف کیست؟

  • هر دانشجویی در کالج که می‌خواهد شغلی را در & Cryptos شروع کند
  • همه علاقه مندان به بلاک چین، بیت کوین و کریپتوز
  • هر کس علاقه مند به ساختن خود است
  • هر کسی که علاقه مند به و برنامه های آن است

ایجاد شده توسط Hadelin de Ponteves، Kirill Eremenko، تیم SuperDataScience
آخرین به روز رسانی 11/2021
انگلیسی
انگلیسی [Auto-generated]

https://www.udemi.com/course/build-your-blockchain-az/


به این مطلب امتیاز دهید