دانلود بازی Tank Defense Division برای PC

 

دانلود بازی Tank Defense Division برای کامپیوتر

| بازی نبرد تانک ها |

| نسخه PLAZA |

 

Tank Defense Division بازی جدیدی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط Caleb Hooper ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. در طی این بازی پر هیجان و پر تنش ، شما عضوی از Fallhearth Federation در قسمت نبرد تانک ها هستید که در میان جهنمی از تانک های دشمنان ، لازم است بهترین قابلیت های خود را به نمایش بگذارید. در واقع این قسمت ، شامل مجموعه ای نمونه از تانک های آزمایشی است که می بایست بالاترین توان عملیاتی خود را در مواجهه با تانک های دشمنان به نمایش بگذارند.

به طور کلی این بازی جذاب ، دارای 100 مرحله پر تنش با حضور انواع تانک های دشمن است که می توانید آنان را به صورت تک نفره یا چند نفره به پایان برسانید. نبرد با دوستان ، جنگ با غریبه ها و امکان انجام بازی با حریف های کامپیوتری در انواع مختلف با توانایی ها و ویژگی های منحصر به فرد ، از جمله مهم ترین نکات چشمگیر در این بازی به شمار می آیند. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Tank Defense Division را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

tank-defense-division1 tank-defense-division2

 

tank-defense-division3 tank-defense-division4

 

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز :

    OS: Windows XP
Processor: Dual Core Intel or AMD CPU
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD 4000 or Higher
DirectX: Version 10
Storage: 1800 MB Available Space

سیستم پیشنهادی :

    OS: Windows 10
Processor: Dual Core Intel or AMD CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Discrete Graphics Card with Direct X 11 Support
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet Connection
Storage: 1800 MB Available Space

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “یاس دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.منبع یاس دانلود