دانلود بازی WOR - World Of Riders 1.45 - موتورسواری حرفه ای برای اندروید + دیتا + پول بی نهایت

 

دانلود بازی WOR – World Of Riders برای اندروید

| بازی موتورسواری حرفه ای برای اندروید + دیتا + پول بی نهایت |

 

WOR – World Of Riders 1.61 یکی از بهترین بازی ها در سبک شبیه سازی دقیق موتورسواری است که به تازگی در مارکت اندروید عرضه شده و به محبوبیت مناسبی از سوی کاربران دست پیدا کرده است. اگر شما نیز از دوست داران موتورسواری و راندن موتور سیکلت هستید ، پیشنهاد می کنیم با این بازی جذاب ما را همراه کنید. مسابقات موتور سواری در دنیای بهترین رانندگان موتور سیکلت ، جذابیت خاصی را به همراه دارد که می توانید ساعات بسیاری با آن سرگرم شوید. این بازی موتور سواری دارای چندین مرحله پشت سر هم است که شما با اولین مرحله ، مأموریت های خود را آغاز می کنید و با پشت سر گذاشتن هر یک از مراحل ، امکان باز کردن مرحله بعدی برایتان فراهم می شود.

شما با پشت سر گذاشتن مراحل این بازی ، می توانید به کسب امتیاز بیشتر مشغول شده و موتور سیکلت های جدید خریداری کنید ؛ همچنین می توانید در صورت تمایل خودتان موتور خود را تقویت کرده و قابلیت های جدیدی را به آن اضافه کنید. با دانلود نسخه پول بی نهایت بسیاری از امکانات بازی در حالت پیش فرض آزاد بوده و می توانید اقدام به خرید بهترین قطعات و یا موتور سیکلت ها کنید. هم اکنون می توانید بازی WOR – World Of Riders را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

wor-world-of-riders1 wor-world-of-riders2 wor-world-of-riders3 wor-world-of-riders4

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “یاس دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.منبع یاس دانلود