دانلود رایگان StoreApps Smart Manager نال شد

مدیر هوشمند StoreApps باطل شد بهترین افزونه مدیریت سهام و موجودی WooCommerce است. محصولات، قیمت‌ها، سفارش‌ها، کوپن‌ها، ستون‌های مدیریت یا هر نوع پست وردپرس را با استفاده از صفحه‌گسترده مانند ویرایشگر جدول ویرایش و مدیریت کنید.

ویژگی‌های نال شده مدیریت هوشمند StoreApps

 • مدیریت قیمت، محصول و سهام
  در جدول حرکت کنید و به سرعت مقادیر سهام را به روز کنید، قیمت فروش / قیمت معمولی را تنظیم و تغییر دهید. سفارشات پشتیبان، حذف محصولات، فیلتر و ویرایش انبوه سهام را برای بسیاری از محصولات و تغییرات WooCommerce به طور همزمان تنظیم کنید.
 • صفحه گسترده / ویرایشگر جدول
  افزونه Smart Manager درست مانند یک صفحه گسترده اکسل کار می کند. بنابراین ایجاد تغییرات و پیمایش سریع و ساده است!
 • ویرایش سریع درون خطی و انبوه
  بسیاری از موارد را به طور مستقیم از شبکه ایجاد، حذف یا به روز کنید. چندین مقدار ستون را تغییر دهید و همه را به یکباره ذخیره کنید. برای کنترل کامل ویرایش، به صفحه ویرایش بومی بروید.
 • ستون های مدیریت به صورت رایگان
  به راحتی ستون های داده را در شبکه نمایش، مخفی و ویرایش کنید. هر نوع پست وردپرس را مرتب کنید، جستجو کنید، ویرایش انبوه یا صادر کنید. Smart Manager از بسیاری از انواع داده های پلاگین شخص ثالث نیز پشتیبانی می کند!
 • مدیریت سفارش و کوپن های تخفیف
  تمام سفارشات را در یک صفحه مشاهده کنید، فیلتر کنید و سریع جستجو کنید. وضعیت سفارش را تغییر دهید، سفارش‌های جدید را به‌صورت دستی اضافه کنید، سفارش‌ها را ویرایش کنید یا به CSV صادر کنید. کوپن‌ها را مرور و پیدا کنید، تخفیف‌ها را اصلاح کنید، اعتبار فروشگاه را افزایش دهید، آن‌ها را انبوه ویرایش کنید.
 • پست ها، صفحات، کاربران یا هر چیز دیگری
  از همان رابط جدول مانند برای مشاهده و مدیریت انواع پست های سفارشی، کاربران و ویژگی ها در وردپرس و ووکامرس استفاده کنید.

دانلود رایگان StoreApps Smart Manager

برای شروع روی دکمه زیر کلیک کنید دانلود رایگان افزونه StoreApps Smart Manager. این آخرین نسخه از StoreApps Smart Manager نال شده است. این می تواند با هر نسخه وردپرس سازگار باشد.

تصویر پیش فرض

جان ویک

مقالات: 2816