حق بیمه عضویت YITH WooCommerce لغو شد کاری که افزونه انجام می دهد برخی از بخش های تجارت الکترونیکی خود را با دسترسی محدود فعال کنید تا در فروشگاه خود عضویت ایجاد کنید.

چگونه می توانید از آن بهره مند شوید:

  • فروش دوره‌های ویدئویی، درس‌ها، مشاوره‌ها و در دسترس قرار دادن محتوا فقط برای کاربرانی که برای آنها پول پرداخت کرده‌اند.
  • مناطق خاصی را در سایت های خود با محدود کردن دسترسی فقط به اعضا ایجاد کنید.
  • ایجاد یک مجله آنلاین با پست هایی که فقط برای کاربرانی که دسترسی به آن را خریداری کرده اند قابل مشاهده باشد.
  • یک فروشگاه خصوصی ایجاد کنید که فقط کاربران ثبت نام شده بتوانند محصولات را مشاهده کنند.
  • محصولاتی را ارائه دهید که می توان آنها را با استفاده از سیستم اعتبار خریداری و دانلود کرد (برای سهام تصاویر، منابع و غیره).
  • منابع دیجیتالی را ارائه دهید که فقط برای اعضا قابل دانلود است.

ابزاری قدرتمند برای ایجاد مناطق محدود یا دسترسی به محصولات، صفحات، مقالات و محتوا فقط برای اعضا.

فروش محصولات با دسترسی اختصاصی فرصتی عالی برای افزایش درآمد شماست: شرکت‌های بزرگی مانند Udemy یا Treehouse ثابت هستند و هر ساله حجم زیادی از فروش را با این مدل کسب‌وکار به دست می‌آورند. درآمد آنها با توجه به افزایش تعداد افرادی که به دنبال محصولات آنها هستند افزایش پیدا می کند.

به روشی کاملاً خودکار، می‌توانید دسترسی محدود و انحصاری به اطلاعات سفارشی مانند دوره، فیلم‌ها، محصولات، مقالات، فایل‌های قابل دانلود و غیره را به کاربران خود ارائه دهید.

مدیریت دوره‌ها، خدمات، طرح‌های عضویت ارزشمند با دسترسی خصوصی، ارسال پیام به مشتریان، برنامه‌ریزی انتشار مطالب انحصاری برای مشتریان: همه این اقدامات را می‌توان به راحتی با عضویت YITH WooCommerce لغو شد، افزونه ای است که برای ساده کردن مدیریت محصولات با دسترسی محدود طراحی و طراحی شده است.

استفاده از قسمت رزرو شده آسان است، به شما امکان می دهد از محتوای خود محافظت کنید و فقط برای اعضا یا کسانی که هزینه آن را پرداخت کرده اند قابل دسترسی باشد.