دانلود ESET Endpoint Antivirus 6.5.2107.1 x86/x64 - آنتی ویروس شبکه

 

دانلود ESET Endpoint Antivirus

| آنتی ویروس شبکه نود 32 |

 

ESET Endpoint Antivirus 7.0.2091.0 x86/x64 نسل جدیدی از محصولات کمپانی امنیتی ESET بوده که برای کاربران خانگی و ادارات کوچک منتشر گردیده است. بیش از 100 میلیون سیستم کامپیوتری در سراسر جهان، با بهره‌گیری از تکنولوژی فوق پیشرفته ESET Endpoint Antivirus، برای حفظ امنیت داده‌های خود استفاده می‌کنند. توسط این آنتی‌ ویروس جدید و بسیار قدرتمند، شما کاربران می‌تواند از یک سیستم کامپیوتری در برابر انواع فعالیت‌های خطرناک و مخرب محافظت کنید و همواره محیطی امن را برای داده‌های خود فراهم آورید. در مقایسه با اولین نسخه‌های آنتی ویروس‌های کمپانی ESET، برنامه ایست اند پوینت سکوریتی اکنون سرعت بسیار بیشتری داشته و با هوشیاری هرچه‌ تمام‌تر به نبرد با ابزارهای مخرب می‌رود.

این نسخه از نرم افزار را می‌توانید بر روی سیستم‌های کامپیوتری خود نصب و آنان را به صورت از راه دور مدیریت کنید. قابلیت بررسی و اسکن عمیق سیستم‌های کامپیوتری، اسکن مبتنی بر سیستم ابری و همچنین دارا بودن ابزار ضدجاسوسی، از مهم‌ترین امکانات این نرم افزار به شمار می‌روند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار ESET Endpoint Antivirus را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار ESET Endpoint Antivirus :

– ابزاری مناسب و حرفه‌ای برای محافظت از سیستم‌های کامپیوتری

– از بین بردن تمامی تهدیدها و پشتیبانی از شبیه‌سازی

– مصرف بهینه منابع سخت‌افزاری

– خنثی‌سازی تهدیدات پیچیده با اسکن فضای رم و بلاک کننده اکسپلویت‌ها

– امکان مدیریت سیستم‌ها با استفاده از وب کنسول ESET Remote Administrator

– از بین بردن انواع تهدیدات کامپیوتری از قبیل ویروس‌هاف کرم‌ها، ابزارهای جاسوسی و …

– پشتیبانی از سیستم اسکن ابری

– دارا بودن ابزار آنتی فیشینگ

– پشتیبانی از شبیه‌‌سازی و عدم اسکن دوباره داده‌های سفید در تمامی سیستم‌های شبیه‌سازی شده

– دارا بودن امکان اسکن فضای رم برای خنثی‌سازی تهدیدهای پیچیده

– عدم نیاز به منابع سخت‌افزاری به روز و مدرن

– امکان شخصی‌سازی محیط کاربری

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “یاس دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.منبع یاس دانلود