دانلود Norton Removal Tool 22.5.0.13 - حذف محصولات کمپانی نورتون

 

دانلود Norton Removal Tool

| حذف محصولات کمپانی نورتون |

 

Norton Removal Tool 22.5.0.22 نام نرم افزاری کوچک و در عین حال بسیار سودمند جهت حذف کامل محصولات کمپانی نورتون از کامپیوتر شماست. آیا شما هم برای حذف محصولات کمپانی نورتون با مشکل مواجه هستید؟ گاه برای کاربر این موضوع پیش می آید که قصد تعویض آنتی ویروس یا نرم افزار امنیتی خود را داشته باشد. نصب نرم افزارهای امنیتی در کنار همدیگر باعث آسیب جدی به سیستم عامل و کاهش سرعت و پاسخ دهی آن می شود. بنابراین در این شرایط لازم است کاربر در ابتدا نرم افزار اولیه را به طور کامل حذف و سپس نرم افزار جدید را نصب نماید.

به کمک Norton Removal Tool ، هیچ نیازی به طی روش های سخت و پیچیده برای حذف محصولات کمپانی نورتون نخواهید داشت و همه چیز به صورت اتوماتیک و خودکار انجام خواهد گرفت. در صورتی که اپلیکیشن های نصب شده کمپانی نورتون به شما اجازه نصب سایر ابزارهای امنیتی را نمی دهند ، برای جلوگیری از کرش ها و ارورهای احتمالی پس از حذف از کنترل پنل ، بهتر است از ابزار مطمئن و کاربردی Norton Removal Tool جهت حذف کامل محصولات نورتون از کامپیوتر استفاده کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Norton Removal Tool را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Norton Removal Tool :

– پشتیبانی از Norton AntiSpam

– پشتیبانی از AntiVirus

– پشتیبانی از Internet Security

– پشتیبانی از Norton Password Manager

– پشتیبانی از Norton Confidential Online

– پشتیبانی از Norton Internet Security و ابزارهای جانبی آن

– قابلیت حذف سریع پروداکت های کمپانی نورتون

– حذف ایمن و کامل محصولات نورتون

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “یاس دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.منبع یاس دانلود