دختر خوب دختر بد 1.0.4

دانلود, مطالب


تو دختر خوبی هستی یا دختر بدی؟ این بازی شما را دعوت می کند تا هر چه می خواهید باشید تصمیم گیری در پرواز. هر تصمیمی برای باز کردن دروازه های بهشت ​​یا جهنم مهم است.

فرشته یا شیطان؟

دختر خوب دختر بد هست یک بازی گاه به گاه اصلی با گرافیک سه بعدی ساده که در آن باید از طریق یک مدار پر از آزمایش و موانع پیشروی کنید. بخش سرگرم کننده این است که هر تصمیم تعادل خوبی و بدی را به هم می زند. در پایان دوره به بهشت ​​یا جهنم می روید و بر اساس عملکرد خود امتیاز مناسب را کسب می کنید.

مکانیک ساده است، البته کمی متفاوت از سایر عناوین مشابه. دختر به طور خودکار پیشرفت نمی کند، شما باید با کشیدن انگشت خود روی صفحه، پیشرفت او را هدایت کنید. اگر انگشتت را بلند کنی، دختر می ایستد.

اشیاء را جمع آوری کنید، با شخصیت ها تعامل کنید، از موانع دوری کنید و به درب نهایی برسید.

همانطور که به جلو حرکت می کنید، مجبور خواهید بود اشیاء را جمع آوری کنید و سپس از آنها استفاده کنید. گزینه ای که با رنگ زرد مشخص شده است خوب است، در حالی که گزینه قرمز بد است. با انجام اقدامات، دسته بندی شما تغییر خواهد کرد.

به تدریج جوایزی دریافت خواهید کرد که می توانید آنها را با شخصیت های جدید مبادله کنید. شما همچنین می توانید بهشت یا جهنم شخصی خود را تزئین کنید. بدون شک این بازی تجربه ای با طراوت، سرگرم کننده، متنوع و بسیار اعتیادآور را ارائه می دهد. تبلیغات بسیار زیاد است و موسیقی وجود ندارد، اما، با این حال، ارزش دانلود فایل APK و وسوسه شدن را دارد.


دانلود با لینک مستقیم


به این مطلب امتیاز دهید