درگاه پرداخت Magento 2 ANZ eGate – [Free Download]

اسکریپت, دانلود

[ad_1]

حراجی: 4 | نویسنده: دویترینهیت | پیش نمایش زنده

duytrinhit در حال ارائه پشتیبانی 24/7 برای Magento 2 ANZ eGate Payment Gateway است.

– اگر پرداخت با صفحه پرداخت میزبانی ANZ را انتخاب کنید، به صفحه ای با میزبانی ANZ هدایت می شوید و تمام تراکنش ها توسط ANZ پردازش می شود.

– در مرحله پرداخت، دو روش جمع آوری کارت وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

– اگر پرداخت با ANZ API را انتخاب کنید، اطلاعات پرداخت مشتری در مرورگر وب آنها پر می شود و قبل از انتقال به ANZ به سرور تاجر بازگردانده می شود.

Magento 2 ANZ eGate Payment Gateway را از تم پدیا دانلود کنید

درگاه پرداخت Magento 2 ANZ eGate به خوبی بهینه شده است و دویترینهیت آن را بسیار حرفه ای توسعه داده است و همچنین به خوبی روی کروم، فایرفاکس، اج و اپرا و غیره کار می کند.

آخرین نسخه Magento 2 ANZ eGate Payment Gateway دانلود رایگان zippyshare، mega.nz، google drive

امکانات

لینک های دانلود رایگان ❤️ ☺سوالات متداول

چگونه می توانم Magento 2 ANZ eGate Payment Gateway را دانلود کنم؟

خوب اگر می‌خواهید Magento 2 ANZ eGate Payment Gateway را دانلود کنید، باید به دکمه آبی دانلود بالا نگاه کنید. اگر سوالی در مورد این اسکریپت نال شده دارید، لطفاً در زیر نظر دهید.

آیا استفاده از این اسکریپت امن است؟

بله، ما این اسکریپت را خریداری کرده ایم و این یک اسکریپت php نال شده نیست، بلکه یک نسخه اصلی کامل از این اسکریپت php است. اما ما همیشه شما را تشویق می کردیم که نسخه اصلی را از اینجا خریداری کنید

چگونه می توانم درگاه پرداخت Magento 2 ANZ eGate nulled را دانلود کنم

خوب اگر به دنبال درگاه پرداخت Magento 2 ANZ eGate نال شده هستید. سپس شما در جای مناسب هستید. این واقعاً نسخه نال شده نیست زیرا اسکریپت های php نال شده دارای پس زمینه بسیار بدی هستند.[Magento2ANZeGatePaymentGatewayاسکریپتPHPنالشدهراازzippyshare،mega،googledrive،تورنتدانلودکنیدبه‌روزرسانی‌هایطولعمررابهصورترایگاندریافتخواهیدکردهمهتمهاواسکریپتهایPHPآخرینباردردسامبر2021بهروزشدندبرایدانلودفایلهاازمیزبانفایل،بایددستورالعملهارادنبالکنید،درغیراینصورتممکناستدانلودبهدرستیکارنکند[Magento2ANZeGatePaymentGatewayNulledPHPScriptfromzippysharemegagoogledrivetorrentYou’llbegettinglifetimeupdatesforfreeAllthemesandPHPScriptsWereLastUpdatedonDec2021Todownloadfilesfromfilehostyouneedtofollowtheinstructionsotherwisedownloadmightnotworkproperly

[ad_2]


به این مطلب امتیاز دهید