زندگی دوچرخه سواری! 1.1.2 – دانلود برای اندروید APK رایگان


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/tagservi/domains/tagservice.ir/public_html/wp-content/themes/tag-theme/tag-themes/template-tags.php on line 31
دانلود, مطالب


شخصیت اصلی این بازی Bad Idea Studio عاشق دوچرخه سواری است. اما او به این ترتیب دوچرخه سواری نمی کند، او همیشه در حال چرخ زدن است. و البته، هیچ راهی وجود ندارد که بتواند بدون رها کردن دندان هایش به جایی برسد. آیا برای چالش آماده ای؟

دوچرخه سوار خود را به خط پایان ببرید… اگر می توانید!

زندگی دوچرخه سواری! هست یک بازی مهارتی و مسابقه ای ابتکاری سه بعدی با موانع که در آن شما شخصیتی را کنترل می کنید که دوچرخه خود را سوار بر چرخ می کند. یعنی چرخ جلوی دوچرخه اش هرگز با زمین برخورد نمی کند.

ماموریت شما کمک به اوست بدون افتادن به خط پایان برسید و طفره رفتن از همه موانع، از جمله خودروها و عابران پیاده. بخش سرگرم کننده این است که کنترل ها بسیار دشوار است. با ضربه زدن روی دو طرف صفحه، باید با کلیک ملایم برای حفظ تعادل، پیشرفت دوچرخه سوار را هدایت کنید، چیزی که آسان نخواهد بود. اگر زمین خوردید، باید دوباره از ابتدا شروع کنید.

ماهرترین دوچرخه سواری شوید که جهان می شناسد!

یک جزئیات بسیار جالب از این بازی این است که شما می توانید قسمت های مختلف دوچرخه و ظاهر شخصیت را سفارشی کنید. در واقع، حتی می توانید انتخاب کنید که می خواهید نقش یک پسر یا دختر را بازی کنید، اگرچه هر دو شخصیت بسیار شبیه به هم هستند.

این عنوان الف را ارائه می کند چالش طراوت برای بازیکنان با صبر کمی مناسب نیست: آیا می توانید تعادل خود را حفظ کنید و بدون باز شدن سر دوچرخه سوار به خط پایان برسید؟ فقط در صورتی می توانید متوجه شوید که فایل APK را دانلود کنید.


دانلود با لینک مستقیم


به این مطلب امتیاز دهید