ثابت شد نال شد یک تم وردپرس خیره کننده، حرفه ای و انعطاف پذیر برای راه حل های فناوری اطلاعات، کسب و کار و خدمات شرکت فناوری اطلاعات است. این شرکت بر اساس تحقیقات عمیق در زمینه راه حل های فناوری اطلاعات، خدمات فناوری اطلاعات، کسب و کار فناوری اطلاعات، مشاوره، SaaS و نرم افزار، راه حل های دیجیتال، مهندسی فنی، فناوری و شرکت خدمات، برای ارائه تمام طرح ها و بلوک های مورد نیاز شرکت دارد.

Itfirm Nulled موضوعی است که برای راه اندازی وب سایت خود با تمام صفحات ضروری به آن نیاز دارید. دارای +10 دمو جذاب و گیرا برای آژانس های راه حل. همه این دموها را می توان به طور کامل برای 5-10 دقیقه تنها با یک کلیک تنظیم کرد. Itfirm با صفحه ساز Elementor در وردپرس ارائه می شود. دارای جدیدترین فناوری های وب، UX لذت بخش و زیباترین روندهای طراحی. طرح زمینه ما بستری را برای کشیدن و رها کردن عناصر، انتخاب سبک‌ها و بازی با ظاهر و احساس سایت خود با یک پیش‌نمایش فوری، قبل از اجرای تغییرات شما فراهم می‌کند.

اگر در ابتدا برای راه اندازی سایت خود با مشکل مواجه هستید، نگران نباشید. با محتوای نسخه ی نمایشی و آموزش های ویدیویی که با این موضوع ارائه می شود، هنگام ایجاد سایتی که برای راه حل، خدمات و فناوری شما مناسب است، هرگز در تاریکی رها نمی شوید. گرفتن دانلود رایگان Itfirm امروز و استعدادهای خود را با جهان به اشتراک بگذارید.

ITfirm IT Solutions Services تم وردپرس نال شده ویژگی های اجمالی:

 • Header & Footer Builder پشتیبانی می شود
  شما می توانید سرصفحه و پاورقی عالی را از ساخت های ما انتخاب کنید و آن را به نیاز خود تنظیم کنید. با صفحه ساز Elementor می توانید طرح بندی هایی را مطابق میل خود ایجاد کنید.
 • صفحه را بکشید و رها کنید – Elementor:
  صفحه سریع، بصری و هوشمند Itfirm سفارشی سازی شما را سریع و آسان می کند. طرح شما در عرض یک دقیقه آماده انتشار خواهد بود!
 • محتوای نسخه ی نمایشی شامل:
  Itfirm از جعبه آماده استفاده است. به سرعت آن را از طریق FTP یا WordPress نصب کنید و پس از فعال کردن آن می توانید محتوای آزمایشی را بارگیری کنید. سپس می توانید محتوای خود را در صفحات از قبل طراحی شده اضافه کنید.
 • نصب با یک کلیک:
  Itfirm را با نصب کننده قدرتمند ما با یک کلیک نصب کنید. سایت خود را در کمترین زمان راه اندازی کنید! سریع، آسان و سریع موشک!
 • پاسخگو و آماده شبکیه چشم:
  ظاهر وب سایت شما در دستگاه های تلفن همراه این روزها بسیار مهم است. بنابراین ما مطمئن شدیم که Itfirm هم روی صفحه نمایش های موبایل، دسکتاپ و شبکیه چشم عالی به نظر می رسد!
 • WPML و ترجمه آماده:
  Itfirm با محبوب ترین افزونه وردپرس سازگار است که از ایجاد طرح بندی های چند زبانه پشتیبانی می کند. وب سایت خود را با WPML به هر زبانی ترجمه کنید!
 • گزینه های تایپوگرافی پیشرفته:
  هر یک از کتابخانه فونت های وب Google را از طریق پانل گزینه های تم قدرتمند انتخاب کنید! اکنون می توانید یک سبک منحصر به فرد برای برند خود تعیین کنید!
 • سازگار با فرم تماس 7 و Multi Step Pro:
  Itfirm با قوی ترین و محبوب ترین فرم های تماس سفارشی ویجت وردپرس سازگار است! فرم های خود را در چند ثانیه ایجاد کنید!
 • چارچوب قدرتمند:
  Itfirm بر اساس محبوب ترین، به خوبی تثبیت شده و قدرتمندترین چارچوب گزینه های تم vafpress است!
 • مستندات دقیق:
  مستندات گسترده به همراه راهنماهای ویدیویی عالی در مورد نحوه تنظیم و سفارشی کردن Itfirm، سفارشی سازی شما را بسیار آسان و سریع می کند!
 • سازگاری بین مرورگرها:
  Itfirm در بین تمام مرورگرهای اصلی از جمله IE10+ عالی به نظر می رسد