مجله 1.6 - بررسی المنتور و موضوع مجله

Magzine یک تم وردپرس برای بررسی و مجله است که از قدرت افزونه رایگان Elementor استفاده می کند که توسط بیش از 5 میلیون کاربر استفاده می شود. این به شما اجازه می دهد تا وب سایت خود را با استفاده از یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن به راحتی بسازید.

قالب وردپرس مجله دمو

ویژگی های قالب وردپرس مجله

  • با هر موضوعی کار خواهد کرد! بنابراین حتی اگر Magzine را غیرفعال کنید، همه آن عناصری که اضافه کرده‌اید همچنان کار خواهند کرد.
  • اکثر سازندگان وب سایت ممکن است یک عنصر رتبه بندی داشته باشند، اما مجله با انتخاب گسترده ای از ویژگی های بررسی، آن را به سطح بعدی می برد. شما می‌توانید رتبه‌بندی‌ها را در سبک‌های مختلفی نمایش دهید که کاملاً قابل تنظیم هستند، به کاربران اجازه می‌دهند رتبه‌بندی را به هر صفحه اضافه کنند، به کاربران اجازه می‌دهد نظرات را از طریق فرم نظر اضافه کنند، رتبه‌بندی‌های کاربران را بر اساس امتیاز نشان می‌دهند، رتبه‌بندی‌ها را در نتایج جستجوی Google نمایش می‌دهند، کنترل چه کسی می تواند و نمی تواند رتبه بندی و خیلی چیزهای دیگر را اضافه کند.
  • دارای یک عنصر عالی آیتم ها است که به شما امکان می دهد پست های خود را به روش های مختلف نمایش دهید تا یک وب سایت مجله با ویژگی های فیلترینگ قدرتمند ایجاد کنید.

دانلود قالب وردپرس مجله

توجه داشته باشید: اگر مشکل دارید با دانلود رایگان قالب وردپرس مجله نال شده آخرین نسخه ، سعی کنید AdBlock را برای سایت غیرفعال کنید یا مرورگر وب دیگری را امتحان کنید. اگر غیرفعال کردن مسدودکننده AD یا تغییر مرورگر وب به شما کمکی نکرد، لطفا با ما تماس بگیرید.

دانلود قالب وردپرس مجله