معاملات Magento 2 – [Download Torrent]

اسکریپت, دانلود

[ad_1]

حراجی: 5 | نویسنده: xmage2 | پیش نمایش زنده

xmage2 به صورت 24 ساعته از معاملات Magento 2 پشتیبانی می کند

صفحه معاملات

محصول ساده محصول قابل تنظیم

با خیال راحت از طریق ایمیل پشتیبانی دریافت کنید: [email protected]

Magento 2 Deals را رایگان از themepedia دانلود کنید

معاملات Magento 2 به خوبی بهینه شده است و xmage2 آن را بسیار حرفه ای توسعه داده است و همچنین به خوبی روی کروم، فایرفاکس، اج و اپرا و غیره کار می کند.

آخرین نسخه Magento 2 Deals دانلود رایگان zippyshare، mega.nz، google drive

امکانات

  • معاملات فعلی: نمایش همه معاملات موجود در زمان فعلی.
  • تقویم معاملات: عنوان ورودی، تعداد روز، تعداد معاملات در پنجره بازشو، عنوان بازشو.
  • تقویم معاملات: این تقویم روزهای آینده را نشان می دهد. مشتریان می توانند ببینند که چه معاملاتی در یک روز خاص موجود است. هنگامی که مشتریان روی پیوند در تقویم کلیک می کنند، یک پنجره بازشو با معاملات نمایش داده می شود.
  • معاملات ویژه: پس از ایجاد قیمت ویژه برای یک محصول، صاحب فروشگاه می تواند featured_deals را برای آن محصول فعال کند. یک نوار لغزنده چرخ فلک که شامل معاملات ویژه است در نوار کناری نشان داده می شود.
  • معاملات ویژه: ورودی تعداد محصولات و عنوان.
  • صفحه محصول: فعال/غیرفعال کردن تایمر شمارش معکوس، عنوان بلوک ورودی، رنگ پس‌زمینه، فعال/غیرفعال کردن برچسب فروش، انتخاب نوع شمارش معکوس.
  • صفحه دسته: به این صفحه دسته بندی لغو برنامه افزودنی اجازه دهید تا ساعت شمارش معکوس را نشان دهد.
  • ویژگی های قابل تنظیم: همه ویژگی های این افزونه قابل تنظیم هستند، صاحب فروشگاه می تواند تنظیمات را در بخش پیکربندی به راحتی تغییر دهد. کلی: فعال/غیرفعال کردن پیوند منوی پیمایش، فعال/غیرفعال کردن پیوند پاورقی، فعال/غیرفعال کردن css سفارشی، انتخاب فیلتر معاملات، ورودی تعداد پیش فرض محصولات نمایش داده شده. صفحه معاملات: فعال/غیرفعال کردن معاملات فعلی، پاس کردن، معاملات آتی، کلاندر معاملات. معاملات ویژه: ورودی تعداد محصولات و عنوان. صفحه دسته: به این صفحه دسته بندی لغو برنامه افزودنی اجازه دهید تا ساعت شمارش معکوس را نشان دهد. صفحه محصول: فعال/غیرفعال کردن تایمر شمارش معکوس، عنوان بلوک ورودی، رنگ پس‌زمینه، فعال/غیرفعال کردن برچسب فروش، انتخاب نوع شمارش معکوس. تقویم معاملات: عنوان ورودی، تعداد روز، تعداد معاملات در پنجره بازشو، عنوان بازشو.

لینک های دانلود رایگان ❤️ ☺سوالات متداول

چگونه می توانم Magento 2 Deals را دانلود کنم؟

خوب اگر می‌خواهید Magento 2 Deals را دانلود کنید، باید به دکمه آبی دانلود بالا نگاه کنید. اگر سوالی در مورد این اسکریپت نال شده دارید، لطفاً در زیر نظر دهید.

آیا استفاده از این اسکریپت امن است؟

بله، ما این اسکریپت را خریداری کرده ایم و این یک اسکریپت php نال شده نیست، بلکه یک نسخه اصلی کامل از این اسکریپت php است. اما ما همیشه شما را تشویق می کردیم که نسخه اصلی را از اینجا خریداری کنید

چگونه می توانم Magento 2 Deals نال شده را دانلود کنم

خوب، اگر به دنبال معاملات تهی شده Magento 2 هستید. سپس شما در جای مناسب هستید. این واقعاً نسخه نال شده نیست زیرا اسکریپت های php نال شده دارای پس زمینه بسیار بدی هستند. دانلود[Magento2DealsNulledPHPScriptازzippyshare،mega،googledrive،torrentشمابه‌روزرسانی‌هایطولعمررابهصورترایگاندریافتخواهیدکردهمهتمهاواسکریپتهایPHPآخرینباردردسامبر2021بهروزشدندبرایدانلودفایلهاازمیزبانفایل،بایددستورالعملهارادنبالکنید،درغیراینصورتممکناستدانلودبهدرستیکارنکند[Magento2DealsNulledPHPScriptfromzippysharemegagoogledrivetorrentYou’llbegettinglifetimeupdatesforfreeAllthemesandPHPScriptsWereLastUpdatedonDec2021Todownloadfilesfromfilehostyouneedtofollowtheinstructionsotherwisedownloadmightnotworkproperly

[ad_2]


5/5 - (1 امتیاز)