نحوه استفاده از Wincher برای بهبود رتبه سئو در وردپرس

آموزش, آموزش ها, آموزشی

[ad_1]

وقتی نوبت به تعیین موفقیت یک وب سایت می رسد، با سئوی آن وب سایت همراه است. ابزارهای زیادی وجود دارد که می تواند به شما در مدیریت و بهبود بهینه سازی وب سایت کمک کند، اما امروز ما بر روی Wincher Rank Tracker تمرکز می کنیم.

این افزونه بر بهبود رتبه شما در گوگل به روشی آسان و کارآمد تمرکز دارد. این افزونه بر اساس Wincher.com واقعی است که قابلیت های بیشتری نسبت به خود افزونه دارد.

امروز، نحوه بهبود سئوی وب سایت خود را با Wincher Rank Tracker نشان خواهم داد.

این افزونه برای:
وردپرس 5.9
افزونه: ردیاب رتبه وینچر نسخه 3.0.0

چرا سئو برای وب سایت ها بسیار مهم است؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه گوگل تصمیم می گیرد که چه وب سایت هایی هنگام جستجو برای یک عبارت ظاهر شوند؟

خوب، شانس شما از قبل می‌دانید، این بر اساس سئوی آن وب‌سایت‌ها است. هر چه یک وب سایت بهتر عمل کند، رتبه بالاتری دارد. بنابراین هر صاحب وب سایتی در تلاش است تا آن جایگاه برتر را به دست آورد، اما این امکان پذیر نیست.

بنابراین، هر سازنده تمام تلاش خود را برای بهینه سازی رتبه یک وب سایت انجام می دهد. و همانطور که احتمالا قبلاً می دانید یا انتظار دارید، کسب و کارها و ابزارهای زیادی برای بهبود سئوی وب سایت اختصاص داده شده اند.

خبر خوب این است که مدیریت سئو در وردپرس بسیار منطقی است. خوب، حداقل با ابزار مناسب، وینچر واقعا می تواند کمک کند.

نحوه بهبود سئو با ردیاب رتبه وینچر

مرحله 1: Wincher Rank Tracker را نصب کنید

Wincher Rank Tracker یک ردیاب رتبه رایگان گوگل است. این به شما امکان می دهد تا حداکثر 10 کلمه کلیدی را به یک قطعه اضافه کنید، کلمات کلیدی را پیشنهاد می کند که ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید، داده های تحلیلی را نمایش می دهد تا به شما کمک کند عملکرد وب سایت خود را ببینید و بسیاری موارد دیگر.

قبلاً اشاره کردم که این افزونه در مقایسه با Wincher.com واقعی محدود است و این درست است. به عنوان مثال، در وب سایت واقعی، شما فقط به 10 کلمه کلیدی محدود نمی شوید.

بنابراین، ممکن است بخواهید برای گزینه های بیشتر از وب سایت بازدید کنید.

توجه داشته باشید: این افزونه فقط موتور جستجوی گوگل را بررسی می کند. بنابراین، اگر می خواهید در موتورهای دیگر رتبه خوبی کسب کنید، می خواهید ابزار دیگری پیدا کنید.

بیایید با کلیک بر روی Plugins و انتخاب گزینه Add New در پنل مدیریت سمت چپ شروع کنیم.

افزودن پلاگین جدید

Wincher Rank Tracker را در کادر جستجوی موجود جستجو کنید.

ردیاب رتبه وینچر

بر روی دکمه “Install Now” کلیک کنید و افزونه را برای استفاده فعال کنید.

Wincher را نصب کنید

مرحله 2: به یک حساب Wincher متصل شوید

اکنون، استفاده از این افزونه رایگان است، اما برای استفاده از آن باید یک حساب کاربری Wincher ایجاد کنید. اگر می خواهید از خود وب سایت استفاده کنید، این حساب نیز ضروری است، بنابراین با یک سنگ دو پرنده را می کشد.

در پنل مدیریت سمت چپ، روی Google Rankings کلیک کنید.

رتبه بندی گوگل

یک پاپ آپ کوچک ظاهر می شود که از شما می خواهد به حساب Wincher خود متصل شوید. بر روی دکمه “اتصال به Wincher” کلیک کنید.

به Wincher متصل شوید

یک پنجره پاپ آپ کوچک دیگر ظاهر می شود. اگر قبلا یک حساب کاربری Wincher دارید، می توانید از اینجا وارد شوید. در غیر این صورت روی گزینه Sign-Up کلیک کنید.

ورود به سیستم یا ثبت نام

در حالی که من کل فرآیند ثبت نام را پوشش نمی دهم، می خواهم اولین انتخابی که باید انجام دهید را پوشش دهم: موتور جستجویی که می خواهید استفاده کنید. ممکن است از فهمیدن این موضوع تعجب کنید، اما چندین موتور جستجوی گوگل وجود دارد. به عنوان مثال، اکثر کشورها برای نتایج و اخبار محلی خود را دارند.

در حالی که الگوریتم استفاده شده یکسان است، زمانی که سعی می کنید در کشور دیگری رتبه بندی کنید، اساساً به عنوان یک وب سایت جدید شروع به کار می کنید. به همین دلیل، بسیار مهم است که موتور جستجوی کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

موتور جستجو را انتخاب کنید

پس از آن باید ایمیل خود را تایید کنید. و مراقب باشید، تأیید شما را به وب سایت Wincher می برد، جایی که به شما می گوید که به یک حساب پولی نیاز دارید. برای ادامه به پنجره پاپ آپ کوچک بازگردید.

به سادگی بر روی دکمه “تأیید” کلیک کنید تا به Wincher دسترسی به وب سایت خود را بدهید و شما آماده کار هستید.

مرحله 3: یک کلمه کلیدی اضافه کنید

اکنون که به Wincher متصل شده اید، زمان آن است که یک کلمه کلیدی اضافه کنید و از جستجوگر رتبه گوگل رایگان استفاده کنید.

برای شروع، روی دکمه “افزودن کلمات کلیدی” کلیک کنید.

کلمه کلیدی را اضافه کنید

یک جعبه متن کوچک زیر دکمه ظاهر می شود. کلمه کلیدی مورد نظر خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه “افزودن” کلیک کنید.

توجه داشته باشید: این افزونه ممکن است هنگام اضافه کردن اولین کلمه کلیدی شما مدتی طول بکشد تا به نتیجه برسد. به سادگی صفحه را مجدداً بارگیری کنید و آنجا خواهد بود.

دکمه افزودن

سپس افزونه آن کلمه کلیدی را به لیست کلمات کلیدی شما اضافه می کند. با این کار اطلاعاتی در مورد کلمه کلیدی مانند موقعیت شما، تغییر موقعیت، هزینه هر کلیک (CPC)، حجم و ترافیک نمایش داده می شود.

همچنین می توانید برای اطلاعات اضافی روی آن کلیک کنید.

انتخاب کنید

همچنین باید توجه داشته باشید که برخی از ابزارهای تحلیلی بیشتر از جمله ردیاب رتبه بندی SERP در بالا وجود دارد. متأسفانه، از آنجایی که شما به تازگی این افزونه را نصب کرده اید، ممکن است مدتی طول بکشد تا برخی نتایج واقعاً مشاهده شود. گفته می شود، اگر قبلاً برای یک کلمه کلیدی رتبه بندی کرده اید، می توانید اطلاعات مفیدی را مشاهده کنید.

این اطلاعات شامل میانگین موقعیت وب سایت شما، میزان ترافیک دریافتی و توزیع موقعیت است. اگر الان اطلاعاتی ندارید، کاملا طبیعی است.

شایان ذکر است که می توانید این اطلاعات را بر اساس فواصل زمانی مرتب کنید. به سادگی از منوی کشویی برای انتخاب بازه زمانی مناسب استفاده کنید.

و این واقعاً تمام چیزی است که برای افزونه وجود دارد. این ابزار ساده ای است که می تواند به شما کمک کند بهترین کلمات کلیدی را برای رتبه بندی پیدا کنید و در واقع چقدر برای آنها رتبه بندی می کنید. فقط به یاد داشته باشید که این افزونه نسخه محدود Wincher.com است.

اگر ویژگی های بیشتری می خواهید، می توانید برای یک حساب پریمیوم پرداخت کنید. این به شما امکان می دهد از محدودیت 10 کلمه کلیدی و موارد دیگر عبور کنید.

آیا این کار با Google Analytics خوب است؟

بله، در واقع، استفاده از گوگل آنالیتیکس همراه با تمامی ابزارهای سئو به شدت توصیه می شود.

این به این دلیل است که Google Analytics استاندارد طلایی ابزارهای تحلیلی سئو است. همه چیزهایی را که یک وب سایت می تواند به آن نیاز داشته باشد ارائه می دهد و مستقیماً از منبع … Google می آید. نه تنها اطلاعات کلمات کلیدی را ارائه می دهد، بلکه مشکلات وب سایت شما را ردیابی می کند.

حتی با جزئیات توضیح می دهد که چه چیزی اشتباه است تا به شما در شناسایی و رفع هر گونه مشکلی که به سئوی وب سایت شما آسیب می رساند کمک کند. با این حال، استفاده از ابزارهای دیگر سئو می تواند به شما کمک کند تا کلمات کلیدی بهتری را برای رتبه بندی پیدا کنید و سایر اطلاعات مفید را ارائه دهید.

هرگز نباید شرایطی وجود داشته باشد که استفاده از یک ابزار سئو ابزار دیگر را حذف کند. خوب، مگر اینکه افزونه های وردپرس باعث تضاد با یکدیگر شوند، که غیر معمول است.

کلمات کلیدی فقط نیمی از نبرد هستند

اهمیت کلمه کلیدی را نمی توان انکار کرد. آنها هدفی را به شما می دهند تا به آن هدف بپردازید و به بازدیدکنندگان کمک می کنند تا محتوایی را که تولید می کنید پیدا کنند. با این حال، این فقط نیمی از نبرد است. فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

به عنوان مثال، شما نیاز به ایجاد یک نقشه سایت XML برای وب سایت شما این نقشه ای از وب سایت شما است که به گوگل می گوید وب سایت شما چه چیزی دارد و کجا می تواند محتوا را پیدا کند. شما همچنین باید از اهمیت آن آگاه باشید ساختارهای URL هستند.

شما همچنین باید از رقابت آگاه باشید. و در برخی موارد، این ممکن است مهمترین عامل باشد. شکست دادن یک برند معتبر در رتبه بندی برای کلمات کلیدی خاص بسیار دشوار و گاهی غیرممکن است. حواستان باشد که در مقابل چه کسی قرار دارید.

خبر خوب این است که شما گزینه های زیادی دارید که می توانید به صورت رایگان از آنها برای دستیابی به نتایج شگفت انگیز استفاده کنید.

آیا وینچر به سئوی وب سایت شما کمک کرده است؟ از چه ابزارهای سئو دیگری استفاده می کنید؟

[ad_2]


به این مطلب امتیاز دهید