نحوه افزایش سرعت سایت وردپرس (با افزونه)


اکنون با نحوه سرعت بخشیدن به سایت وردپرس خود آشنایی دارید – بیایید به اقداماتی که می توانید انجام دهید بپردازیم! ابتدا این ویدئو را که در آن توضیح می دهیم بررسی کنید نحوه افزایش سرعت سایت در 7 مرحله ساده:

تست سرعت وب سایت وردپرس

قبل از پیاده سازی هر یک از روشهای ذکر شده دیگر ، ابتدا باید سرعت وب سایت خود را آزمایش کنید. هر صفحه از وب سایت شما بسته به محتوای موجود در آن می تواند نتایج سرعت متفاوتی داشته باشد. برای این مثال ، ما 3 بهترین روش برای آزمایش سرعت وب سایت خود را به شما ارائه می دهیم:

 • ابزار Pingdom توسط SolarWinds – سرعت سایت را از مکان های متغیر در سراسر جهان آزمایش می کند ، به جایی که نیاز به توجه دارد اشاره می کند و نکاتی را در مورد چگونگی بهبود عملکرد صفحه ارائه می دهد.
 • GTMetrix توسط Carbon60 – تجزیه و تحلیل عمیقی از سایت شما ، از جمله آمار حیاتی وب و خلاصه ای از محتوای سایت شما بر اساس اندازه اشغال شده ، ارائه می دهد.
 • بینش سرعت صفحه توسط توسعه دهندگان گوگل – یک آزمایش عمیق تر که عملکرد سایت شما را در موبایل و دسکتاپ تجزیه و تحلیل می کند.

10 راه برای افزایش سرعت وب سایت وردپرس:

1. یک سرویس میزبانی وب خوب انتخاب کنید

میزبان های اشتراکی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند ، به دلیل تأثیر منفی بر زمان بارگیری و زمان کار در این مورد در ساعات اوج ترافیک بدنام هستند. خوشبختانه ، برخی از شرکت های میزبانی ثابت کرده اند که راه حل های میزبانی عالی ارائه می دهند. اینها برخی از موارد دلخواه شخصی ما و همچنین انتخاب های برتر در میان اکثر کاربران وردپرس هستند:

 • Cloudways -مدیریت میزبانی ابری ، که عملکرد عالی ، زمان راه اندازی سریع ، پشتیبانی درجه یک و زمان مناسب را فراهم می کند.
 • کینستا – این میزبانی مدیریت شده امنیت اضافی ، پشتیبان گیری روزانه و مهاجرت رایگان و همچنین یکی از سریعترین خدمات میزبانی را ارائه می دهد.
 • WPEngine – میزبانی مدیریت شده که به طور خاص برای وردپرس طراحی شده است. نیازی نیست وردپرس را جداگانه نصب کنید زیرا این میزبانی از قبل نصب شده است.

2. یک قالب وردپرس بهینه انتخاب کنید

برای اطمینان از زمان بارگذاری سریعتر ، از یک تم بهینه و سبک و مینیمالیستی استفاده کنید. موضوعی که دارای طراحی و ویژگی های ساده ای است ، به افزایش زمان بارگذاری وب سایت شما کمک می کند. در اینجا 3 مورد برتر وردپرس وجود دارد که برای سرعت بخشیدن به سایت شما توصیه می شود:

 • آسترا – یکی از سریعترین تم های چند منظوره بارگذاری و سبک وزن وردپرس.
 • تم مبتدی ویژوال کامپوزر – یک موضوع فوق العاده ساده که با در نظر گرفتن SEO و پاسخگویی به دستگاه های مختلف ساخته شده است.
 • کادنس WP – یک تم مینیمالیستی که به کاربران امکان می دهد سایتهای زیبا و در دسترس ایجاد کنند.

3. بهینه سازی تصاویر

با انتخاب بهترین فرمت فایل تصویر برای سایت خود شروع کنید. JPEG ممکن است زمان بارگیری سریع تری را ارائه دهد ، اما به وضوح و وضوح بالا مانند PNG نیست (برای تصاویر حاوی متن ، گرافیک و پس زمینه شفاف بهتر است)به مرحله بعدی بهینه سازی تصاویر با فشرده سازی آنها است. ابزارهای زیر نه تنها اندازه تصویر را بدون به خطر انداختن کیفیت بهینه می کنند بلکه کاملاً رایگان هستند:

 • WP Smush – برترین افزونه بهینه سازی تصویر برای وردپرس ، که شامل فشرده سازی ، بهینه سازی و گزینه های تنبل بار است.
 • Kraken.io – این افزونه به شما امکان می دهد تصاویر جدید و موجود وردپرس ، از جمله فایل های متحرک GIF را بهینه و تغییر اندازه دهید. آنها همچنین ارائه می دهند ابزار آنلاینبه
 • بهینه ساز تصویر EWWW – تمام تصاویر موجود را بهینه می کند و به طور خودکار از تصاویر جدید مراقبت می کند.

علاوه بر این ابزارهای فشرده سازی ، می توانید از ابزار Visual Composer Insights نیز استفاده کنید که هنگام بهینه سازی اندازه تصویر به شما اطلاع می دهد. از جمله سایر سناریوهای هوشمندی که عملکرد کلی وب سایت شما را بهبود می بخشد.

4. از افزونه های Caching استفاده کنید

ذخیره سازی می تواند سایت وردپرس شما را در هر نقطه از 2 تا 5 برابر سریعتر کند! ذخیره سازی ، کپی های ثابت از پست های شما را ایجاد می کند و بدون ارسال درخواست به سرور خارجی ، آنها را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. به این ترتیب ، بازدیدکنندگان شما یک تجربه سریع در وب سایت شما دریافت می کنند! به خودتان لطف کنید و افزونه ای را انتخاب کنید که بازدیدکنندگان شما را خوشحال کند:

 • W3 Total Cache – با استفاده از ویژگی هایی مانند شبکه تحویل محتوا ، عملکرد وب سایت را افزایش می دهد و زمان بارگذاری را کاهش می دهد (CDN) ادغام و سایر بهترین شیوه ها (مورد اعتماد بیش از 1 000 000 کاربر)به
 • موشک WP – زمان بارگذاری شما را کاهش می دهد و نمرات Core Web Vitals را افزایش می دهد و عملکرد وب سایت عالی را بدون نیاز به کد نویسی ارائه می دهد.
 • WP Super Cache – بسته به اینکه آیا بازدیدکنندگان قبلاً از سایت شما بازدید کرده اند یا خیر ، فایل های حافظه خیاط را برای هر بازدید کننده ذخیره می کنند و می توانند هزاران بار یک فایل کش را ارائه دهند.

افزونه های ذخیره سازی را با فایروال برنامه وب ترکیب کنید (WAF)، مانند CloudFlare یا Sucuri برای افزایش حداکثر عملکرد. WAF ترافیک را فیلتر می کند و با مسدود کردن تهدیدهایی که می تواند به سایت شما آسیب برساند از سرور شما محافظت می کند.

5. استفاده از شبکه تحویل محتوا (CDN)

بسته به اینکه بازدیدکنندگان وب سایت شما در کجا قرار دارند و چقدر از محل سرور شما فاصله دارند ، سرعت بارگذاری متفاوت است. CDN می تواند به شما در بهبود تجربه بازدیدکنندگان از راه دور کمک کند. این یک کپی از سایت شما برای مراکز داده مختلف ایجاد می کند و مطالب شما را از نزدیکترین مکان ممکن ارائه می دهد ، بنابراین با استفاده از این ابزارها از آن استفاده کنید:

 • MaxCDN (در حال حاضر – StackPath) یک شبکه تحویل محتوا معتبر است که باعث افزایش سرعت وب سایت شما و کاهش بار سرور شما از جمله ذخیره و پاکسازی می شود.
 • CloudFlare – سرعت بخشیدن و محافظت از وب سایت ها ، API ها ، خدمات SaaS و سایر ویژگی هایی که به اینترنت متصل هستند را افزایش می دهد.
 • آب میوه ها – یک بستر مبتنی بر ابر که وب سایت ها را با رفع هک ها و جلوگیری از حملات آینده ایمن می کند.

6. پایگاه داده وردپرس خود را پاک کنید

پاکسازی داده های غیر ضروری وردپرس بسیار مهم است زیرا زمان بارگذاری را کاهش می دهد و فضا را برای داده های جدید آزاد می کند. اگر می خواهید فضای پایگاه داده خود را به حداقل برسانید ، باید:

 • حسابهای کاربر غیرفعال ، نظرات هرزنامه و پیش نویس های غیر ضروری را حذف کنید.
 • با حذف تصاویری که دیگر مورد استفاده نیستند ، کتابخانه رسانه خود را تمیز کنید.
 • افزونه های بلااستفاده را حذف کنید ، که ناخواسته را حذف کرده و فضای پشتیبان را آزاد می کند.
 • و در نهایت ، استفاده کنید WP Optimize – یک افزونه چند منظوره برای تمیز کردن و سازماندهی ذخیره سازی وب سایت شما.

بنابراین ، بیش از یک افزونه را برای یک منظور/ عملکرد نگه ندارید زیرا چندین افزونه یکبار مصرف می توانند با یکدیگر در تضاد بوده و بر عملکرد وب سایت شما تأثیر منفی بگذارند.

7. Trackbacks و Pingbacks را غیرفعال کنید

Trackbacks و pingbacks اجزای اصلی وردپرس هستند که هر زمان که وب سایت آنها پیوندی دریافت کرد به آنها اطلاع می دهند. متأسفانه ، این ویژگی فشار زیادی بر منابع سرور وارد می کند و در نتیجه سرعت وب سایت را کند می کند. اگر آنها را مفید نمی دانید ، می توانید آنها را غیرفعال کنید:

 1. به پنل مدیریت وردپرس خود بروید و “تنظیمات” را پیدا کنید.
 2. از منوی کشویی روی “بحث” کلیک کنید ؛
 3. از اینجا ، «مجاز کردن اعلان پیوند از وبلاگ های دیگر» را غیرفعال کنید (پینگ بک و ترک بک) در پست های جدید ‘؛
 4. ذخیره تغییرات.

برای غیرفعال کردن این گزینه trackback و pingback ، برای پست هایی که قبلاً ایجاد کرده اید:

 1. در پنل مدیریت وردپرس خود و “Posts” را پیدا کنید.
 2. از منوی کشویی “همه پست ها” را انتخاب کنید.
 3. سپس روی “Screen Options” در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.
 4. برای مشاهده همه پست های خود ، “500” را برای “تعداد موارد در هر صفحه” تایپ کنید.
 5. همه پست ها را انتخاب کنید ؛
 6. در بخش «اقدامات انبوه» ، «ویرایش» را انتخاب کرده و اعمال کنید ؛
 7. اکنون در سمت راست ، “Ping” را انتخاب کرده و “Do not allow” را انتخاب کنید.

8. برای به پایان رساندن تغییرات بر روی “Update” کلیک کنید.

8. از بارگذاری مستقیم ویدئوها در وردپرس خودداری کنید

در حالی که امکان بارگذاری مستقیم فیلم ها در سایت وردپرسی شما وجود دارد ، اما فضای زیادی را اشغال کرده و سرعت بارگذاری سایت شما را کاهش می دهد. میزبانی ویدئوها در سایت شما باعث افزایش پهنای باند و افزایش حجم پشتیبان گیری شما می شود ، که بازیابی وردپرس از پشتیبان را برای شما مشکل می کند. به جای بارگذاری مستقیم ویدیوها در سایت وردپرس خود ، باید از سرویس میزبانی ویدئو استفاده کنید ، مانند:

 • یوتیوب – با بیش از 2 میلیارد کاربر ، این محبوب ترین سرویس میزبانی ویدئو برای بارگذاری ، تبدیل و ذخیره فیلم ها است.
 • ویمئو – این سرویس پخش ویدئو بیشتر برای متخصصان و مشاغل خلاق ایجاد شده است و به دلیل میزبانی کلی ویدئوها با کیفیت بالاتر شهرت دارد.
 • DailyMotion – این پلت فرم ویدئویی محدود به فیلم های 60 دقیقه ای است و بیشتر به مقوله های خبری متمرکز است ، اما کاملاً رایگان است و هر کسی می تواند ثبت نام کند.

در صورت تصمیم برای بارگذاری مستقیم یک ویدیو در سایت وردپرس خود ، مطمئن شوید که وب سایت شما به گونه ای تنظیم شده است که فیلم ها را به درستی جاسازی کند و ویدئوها به درستی بهینه شده اند (فشرده) قبل از بارگذاری

9. استفاده از Lazy Load را در نظر بگیرید

تنبل بار به گونه ای ساخته می شود که بارگذاری عنصر را تا زمان نیاز به تأخیر می اندازد. به عنوان مثال ، اگر یک بازدیدکننده صفحه ای را باز کند اما تا انتها پایین نیاید ، نیازی به بارگیری کل محتویات صفحه نیست ، به خصوص اگر بر زمان بارگذاری کلی تأثیر بگذارد. این باعث بهبود عملکرد و صرفه جویی در منابع سیستم می شود. برای اعمال این قابلیت ، می توانید از موارد زیر استفاده کنید:

 • وب سایت ساز ویژوال کامپوزر ما – دارای گزینه های بارگذاری تنبل اضافی برای عناصر محتوا است ، تا سرعت سایت شما را به طور موثر افزایش دهد.
 • Optimole – گزینه بار تنبل این افزونه ، تصاویر خارج از صفحه را به تعویق می اندازد و بدون هیچ گونه تغییر در محتوا ، آنها را به صورت یکپارچه در ظرف اندازه می کند.
 • بار تنبل – این افزونه تعداد درخواست های HTTP را کاهش می دهد و پیشنهاد می کند iframes های Youtube را با یک تصویر کوچک پیش نمایش جایگزین کنید تا زمان بارگذاری وب سایت شما حتی بیشتر شود.

10. CSS ، Javascript و HTML را به حداقل برسانید

یک کد ضعیف نوشته شده و بیش از حد بار می تواند سرعت وب سایت شما را به شدت کاهش دهد. کوچک کردن کد سایت ها و فایل های اسکریپت به طور چشمگیری سرعت و دسترسی را بهبود می بخشد و مستقیماً به تجربه کاربری بهتر تبدیل می شود. در حالی که می توانید فایل های CSS ، JS و HTML خود را به صورت دستی کوچک کنید ، اما می توانید با این ابزارها فرآیند را خودکار کنید (و ما به شدت پیشنهاد می کنیم این کار را انجام دهید):

 • CSSNano – CSS فرمت شده خود را می گیرد ، فشرده می کند و آن را بهینه می کند تا اطمینان حاصل شود که نتیجه نهایی تا حد ممکن برای یک محیط تولید کوچک است.
 • UglifyJS – با بهینه سازی AST ، جاوا اسکریپت خود را کاهش داده و “زیبا” می کند (شی JS حاوی نمای درختی از منبع شما) به یکی کوچکتر
 • کوچک کننده – با اجرای نشانه گذاری خود از طریق یک سری عبارات معمولی که به زبان PHP نوشته شده است ، کار می کند.

سایر عوامل م Thatثر بر سرعت

در صورت تمایل به بهبود تجربه خود ، برخی از عوامل وجود دارد که بازدیدکنندگان وب سایت شما می توانند بر آنها تأثیر بگذارند. و موارد دیگری نیز وجود دارد که باید سرعت آنها را از دست ندهید. آن عوامل عبارتند از:

 • مرورگر اینترنت – این می تواند بر سرعت بارگذاری سایت تأثیر بگذارد اما کاملاً به ترجیح کاربر بستگی دارد. ویوالدی و اپرا سریعترین مرورگرهای اینترنتی هستند. اما وقتی صرفاً به کارهای گرافیکی فشرده نگاه می کنیم ، Chrome سریع ترین است.4
 • اتصال اینترنت – این عامل بستگی به مکان کاربران و ارائه دهنده اینترنت دارد. بنابراین یک ارائه دهنده اینترنت یا مکان مناسب انتخاب کنید!
 • حجم ترافیک – نرخ بالای ترافیک سایت شما را کند می کند و حتی می تواند آن را خراب کند ، زیرا سرورها نمی توانند از تعداد درخواست ها مطلع شوند. بنابراین ، مطمئن شوید سرور شما منابع کافی برای رسیدگی به ترافیک را دارد.

نتیجه گیری

وب سایت های سریعتر به بازدیدکنندگان شادتر منجر می شود و شانس تبدیل آنها به مشتری را افزایش می دهد! تک تک ثانیه ها (تا میلی ثانیه) اهمیت دارد

هنگام تنظیم سرعت وب سایت خود ، فراموش نکنید که آن را در همه دستگاه ها ، به ویژه برای دستگاه های تلفن همراه و رایانه ، بهبود بخشید. ابتدا بر سرعت موبایل تمرکز کنید زیرا این موتور سنگ فرش اکثر وب سایت ها است و نسبت به رایانه ها و رایانه های لوحی ترافیک بیشتری ایجاد می کند!

و در صورتی که به دنبال یک راه حل مناسب برای همه هستید ، اینجا این است! 🤠 Visual Composer در رتبه بندی ، عملکرد و سرعت SEO برای سایت های وردپرس معجزه می کند! به صورت رایگان شروع کنید و امروز به 90،000+ توسعه دهنده ، طراح و صاحبان مشاغل بپیوندید

به این مطلب امتیاز دهید

توجه و هشدار
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از تگ سرویس و سایت های آن پیگرد قانونی دارد.
هرگونه کپی برداری از قالب و مطالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد وقابل پیگیری خواهد بود!
منبع تگ سرویس
رمز فايل : www.tagservice.ir
۳ سال به صورت جرفه ای با وردپرس کار میکنم و به کارهای وب و سئو و همچنین برنامه نویسی علاقه مندم.
وبسایت https://tagservice.ir
نوشته ایجاد شد 1282

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا