هشتاد و هشت درصد از مادران هزاره ترجیح می دهند در این فصل تعطیلات، زمان باکیفیت تری را با خانواده و دوستان داشته باشند تا اینکه وقت خود را صرف خرید هدیه کنند.

امسال، مایکروسافت استور ماموریت دارد تا استرس برنامه ریزی تعطیلات را برای مادران به حداقل برساند تا بتوانند در موارد مهم – گذراندن وقت با خانواده و دوستان – حضور بیشتری داشته باشند. برای درک بهتر و یادگیری نحوه ارائه پشتیبانی، فروشگاه مایکروسافت یک نظرسنجی از 1000 مادر هزاره را با همکاری Wakefield Research* انجام داد تا بفهمد چه مادرهایی واقعا این فصل تعطیلات را می خواهم نتایج بر «بار ذهنی» تعطیلات مادر متمرکز شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نظرسنجی و نحوه استفاده از فروشگاه مایکروسافت برای راهنمایی، خرید شخصی، معاملات و موارد دیگر، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مادران در این تعطیلات فشار بیشتری را احساس می کنند

نزدیک به دو سوم (65٪) از مادران هزاره می گویند که خانواده آنها متوجه نمی شوند که چقدر برای تعطیلات زمان و تلاش می کنند و 80٪ برای یکنواخت کردن تعطیلات 2021 احساس فشار می کنند. بیشتر ویژه امسال مهم‌ترین دلایلی که مادران هزاره در این فصل تعطیلات احساس فشار می‌کنند شامل هزینه‌های هدایا و فعالیت‌ها (57%)، فشار برای جبران تجربیات از دست رفته در طول همه‌گیری (41%)، و نرسیدن به موقع هدایا به دلیل تاخیر در حمل و نقل (38%) است. .

مایکروسافت استور برای کمی تسکین ارائه می دهد معاملات جمعه سیاه و الف وعده تعطیلات ارسال رایگان دو تا سه روزه بدون حداقل خرید، بازگشت طولانی مدت، وعده قیمت پایین طولانی مدت و گزینه های پرداخت انعطاف پذیر. در حالی که شما برای هدیه جستجو می کنید، مایکروسافت اج به لطف ویژگی های کوپن، مقایسه قیمت و تاریخچه قیمت، به شما کمک می کند تا بهترین معاملات را دریافت کنید.

اینفوگرافیک نتایج نظرسنجی از مادران هزاره را ارائه می دهد

توجه به تسلط بر وظایف تعطیلات

اگرچه خنده دار است، اما شوخی نیست که 39 درصد از مادران هزاره می گویند که احتمال برنده شدن در بخت آزمایی بیشتر از اینکه یکی از اعضای خانواده در آمادگی برای تعطیلات پیشرو باشد، بیشتر است. تقریباً همه مادران هزاره (99٪) حداقل در یک کار، به ویژه خرید هدایا (84٪)، تزئین (82٪) و بسته بندی هدایا (82٪) رهبری می کنند. مادران نیز اوقات فراغت خود را به دنبال هدایای عالی می گذرانند. مادران هزاره پیش بینی می کنند که به طور متوسط ​​14 ساعت برای خرید و برنامه ریزی برای هدیه در این فصل تعطیلات وقت بگذارند، و 51٪ اذعان می کنند که ساعت های بی شماری را صرف فکر کردن به هدیه ایده آل برای فرزندان خود می کنند. با این حال، تقریباً همه مادران هزاره (88٪) ترجیح می دهند در این فصل تعطیلات، زمان با کیفیت بیشتری را با خانواده و دوستان بگذرانند تا خرید برای هدیه.

مایکروسافت استور می تواند کمک کند خرید شخصی، هفت روز هفته از طریق چت زنده، برنامه ریزی شده یا درخواستی در دسترس است. چه به دنبال ویندوز 11 مناسب باشید کامپیوتر یا تبلت، مایکروسافت 365 طرح یا کنسول بازی و لوازم جانبی، کارشناسان محصول مایکروسافت استور اینجا هستند تا به شما کمک کنند. آنها می توانند به شما در انتخاب هدیه عالی، راه اندازی دستگاه یا کنسول خود کمک کنند و حتی یاد بگیرند که چگونه از فناوری جدید خود با آموزش ها و کارگاه های آنلاین استفاده کنید.

خرید هوشمندانه تر نه سخت تر

اکثریت (86٪) از مادران هزاره قصد دارند بار تعطیلات خود را در سال جاری سبک کنند. بیش از چهار نفر از هر پنج مادری که در کارهای تعطیلات پیشقدم هستند (81٪) می گویند که مشتاق هستند که در این فصل تعطیلات را به شخص دیگری واگذار کنند. از هر چهار نفر سه نفر می گویند که قصد دارند خرید هدیه را ساده تر کنند. بیش از نیمی از مادران هزاره (51٪) قصد دارند امسال به طور انحصاری برای هدایای تعطیلات آنلاین خرید کنند و 70٪ گزینه های هدیه دیجیتال را در نظر می گیرند. به طور خاص، مادران هزاره در حال برنامه ریزی برای خرید کارت هدیه (39٪) یا درخواست لینک خرید پیوست شده به لیست آرزوهای تعطیلات هستند (26٪).

آیا دلتنگ کسی در لیست خود شده اید؟ Xbox Game Pass Ultimate و مایکروسافت کارت هدیه هدیه مناسبی برای کسانی است که می خواهند استرس حمل و نقل را رها کنند یا اگر توقف حمل و نقل را از دست داده اید.

با تمام این نکات از فروشگاه مایکروسافت، می توانید امسال بیشتر بر روی لحظات و کمتر بر استرس تمرکز کنید. چه حضوری، چه آنلاین یا هر دو، فروشگاه مایکروسافت می‌تواند به شما کمک کند و زمان بیشتری را برای کسانی که دوست دارید باقی می‌گذارد.

###

* نظرسنجی فروشگاه مایکروسافت توسط Wakefield Research (www.wakefieldresearch.com) در بین 1000 مادر هزاره آمریکایی نماینده ملی انجام شد که به عنوان آنهایی در سنین 25 تا 40 سال با کودکان 17 ساله یا کمتر از 19 اکتبر تا 25 اکتبر 2021 تعریف شده است. با استفاده از یک دعوت نامه ایمیل و یک نظرسنجی آنلاین. داده ها برای اطمینان از نمایش دقیق مادران هزاره ایالات متحده وزن شده است.