نکات داخلی برای افزایش درآمد آژانس شما

آموزش, آموزش ها, آموزشی

[ad_1]

آژانس Ignite - درآمد آژانس خود را افزایش دهید

ویژگی‌ها و استراتژی‌های مفید را برای استفاده از آن کشف کنید پلت فرم WP Engine و برنامه شریک برای کمک به افزایش درآمد در کسب و کار آژانس خود!

در این رویداد مجازی Ignite، نکات کلیدی برای افزایش درآمد آژانس را مورد بحث قرار می‌دهیم، از جمله تاکتیک‌های خاصی که می‌توانید بلافاصله برای ارتقای آژانس خود به سطح بعدی استفاده کنید.

این جلسه موضوعاتی مانند فروش مجدد میزبانی، کمیسیون، APM برای ساعات قابل پرداخت، نصب های قابل انتقال، بسته های تعمیر و نگهداری، و هزینه های رایگانی که با عضویت در برنامه شریک ما همراه است را پوشش می دهد.

ویدئو: آژانس Ignite: نکات داخلی برای افزایش درآمد آژانس شما

در این جلسه، دیوید ووگلپول، معاون توسعه موتور WP، به مدیر ارشد، عملیات شریک، مت ایروینگ، مدیر برنامه شریک سام شوماخر، مدیر ارشد، مشارکت، تونی گیلهاری و مدیر برنامه شریک چارلز اوه می‌پیوندد تا درباره استراتژی‌های رشد موفق آژانس بحث کند. شامل:

  • بهترین روش ها برای فروش مجدد هاست
  • بهینه سازی فهرست دایرکتوری آژانس خود برای حداکثر دید
  • عناصر کلیدی پشت توافق نامه های تعمیر و نگهداری موفق

۷۰ درصد از تجارت یک آژانس از قراردادهای تعمیر و نگهداری می‌آید، که فرصتی دائمی برای کمک به مدیریت افزونه‌ها، مدیریت به‌روزرسانی‌ها، مدیریت برنامه‌های توسعه برای مشتری فعلی‌تان است، و ما فقط به شما کمک می‌کنیم تا آن را افزایش دهید.»

مدیر WP Engine Sr. Partner Operations، Matt Irving

چیزای بیشتری در موردش پیدا کن پلت فرم WP Engine و ما برنامه شریک آژانس ببینید چگونه می توانید درآمد کسب کنید و تجارت آژانس خود را با وردپرس توسعه دهید.

[ad_2]


به این مطلب امتیاز دهید