وب سایت های Elementor در سپتامبر 2021


مأموریت کاترین ماسلن این است که زنان را در “قیام و درخشش” توانمند سازد. او معتقد است که در درون هر زنی این قدرت وجود دارد که آنطور که می خواهد باشد ، آرزوی چیزهای بهتر ، رسیدن به پتانسیل کامل خود و کمک به دیگران در انجام این کار را دارد. کاترین معتقد است وقتی زنان توانمند شوند ، با خودشان در ارتباط باشند و با نیازهایشان هماهنگ شوند ، می توانند تأثیر بسزایی در زندگی دیگران و در نهایت جامعه وسیع تر داشته باشند.

این وب سایت از اسکرولینگ به زیبایی استفاده می کند و به طور پویا ماموریت خود را از طریق داستانها هنگام حرکت کاربران به اشتراک می گذارد. خطوط و فلش های ظریف بینندگان را به سفری رنگارنگ می کشاند زیرا وب سایت از طریق مجموعه ای از تصاویر پس زمینه ، فونت های سفارشی ، شکل های ماسک و تقسیم کننده شکل ظاهر می شود.

جلوه های پیمایش هوشمندانه همراه با رنگ های آبی و زرد روشن ، تجربه کاربری گرم و پر جنب و جوش را ایجاد می کند. همانطور که قبلاً در مورد رنگ ها اشاره کردیم ، آبی نشان دهنده اعتماد به نفس و ثبات است ، در حالی که رنگ زرد شادی ، هوش ، خوش بینی و شادی را ایجاد می کند. آنها با هم ، متخصصان بالغی را که به دنبال تغییر شیوه زندگی خود هستند ، مشخص می کنند.

از آنجا که اهداف اصلی وب سایت عبارتند از تولید سرب ، معرفی برند و وبلاگ نویسی ، با استفاده از طراحی مینیمالیستی ، جلوه های اختلاف منظر ، به طور کامل پیشنهاد ارزشمند اصلی تجارت استرالیایی را در مورد ترویج عادات مثبت برای یک شیوه زندگی سالم تر و متعادل تر در بر می گیرد.

ترکیب عالی این وب سایت از تصاویر و جلوه های اختلاف منظر باعث می شود تا برای چشم ها آسان باشد ، و برای مخاطبین میانسال مناسب است. صفحه ای که برجسته است صفحه “کیت بلندگوها” است که به طور ماهرانه از ماسک ها در ترکیب با جلوه حرکت استفاده می کند ، به همراه طرح های عنوان شفاف بزرگ.

کلمه ای که بیشتر به نظر می رسد “تغییر” است که اتفاقاً نام پادکست و کلینیک کسب و کار نیز است. همراه با طراحی وب سایت ، این یک روش م effectiveثر برای پیشبرد پیام کاترین ماسلن است.

طراحی و توسعه: پنج در پنج

موضوع: پایه سفارشی

افزونه ها: تجزیه و تحلیل محتوای ACF برای Yoast SEO ، Advanced Custom Fields PRO ، AJAX Thumbnail Rebuild ، Blubrry PowerPress ، UI سفارشی نوع پست ، DynamicConditions ، افزونه های ضروری برای Elementor ، Gravity Forms ، Gravity Forms Zapier Add-on ، پنج در پنج مرحله فرم ، پنج در پنج جعبه های رسانه ای ، سفارش انواع پست ، پیوندهای زیبا ، تغییر مسیر ، SVG ایمن ، عناصر نامحدود برای Elementor ، وارد کننده وردپرس ، WP Cerber Security ، Antispam & Malware Scan ، WP Control ، WP Engine مهاجرت خودکار ، Yoast Duplicate Post ، Yoast SEO.

به این مطلب امتیاز دهید

توجه و هشدار
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از تگ سرویس و سایت های آن پیگرد قانونی دارد.
هرگونه کپی برداری از قالب و مطالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد وقابل پیگیری خواهد بود!
منبع تگ سرویس
رمز فايل : www.tagservice.ir
۳ سال به صورت جرفه ای با وردپرس کار میکنم و به کارهای وب و سئو و همچنین برنامه نویسی علاقه مندم.
وبسایت https://tagservice.ir
نوشته ایجاد شد 1284

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا