پرداخت امن Magento 2 – [Download Torrent]

اسکریپت, دانلود

[ad_1]

حراجی: 2 | نویسنده: دویترینهیت | پیش نمایش زنده

duytrinhit در حال ارائه پشتیبانی 24/7 برای Magento 2 SecurePay Payment است

این برنامه افزودنی روش پرداخت SecurePay را در فروشگاه Magento 2 شما یکپارچه می کند و به شما امکان می دهد پرداخت های کارت اعتباری مشتری را به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت SecurePay بپذیرید.

پرداخت رایگان Magento 2 SecurePay را از themepedia دانلود کنید

Magento 2 SecurePay پرداخت به خوبی بهینه شده است و دویترینهیت آن را بسیار حرفه ای توسعه داده است و همچنین به خوبی روی کروم، فایرفاکس، اج و اپرا و غیره کار می کند.

آخرین نسخه Magento 2 SecurePay Payment دانلود رایگان zippyshare، mega.nz، google drive

امکانات

لینک های دانلود رایگان ❤️ ☺سوالات متداول

چگونه می توانم Magento 2 SecurePay Payment را دانلود کنم؟

خوب اگر می خواهید Magento 2 SecurePay Payment را دانلود کنید، باید به دکمه آبی دانلود بالا نگاه کنید. اگر سوالی در مورد این اسکریپت نال شده دارید، لطفاً در زیر نظر دهید.

آیا استفاده از این اسکریپت امن است؟

بله، ما این اسکریپت را خریداری کرده ایم و این یک اسکریپت php نال شده نیست، بلکه یک نسخه اصلی کامل از این اسکریپت php است. اما ما همیشه شما را تشویق می کردیم که نسخه اصلی را از اینجا خریداری کنید

چگونه می توانم Magento 2 SecurePay Payment نال شده را دانلود کنم

خوب اگر به دنبال پرداخت امن Magento 2 نال شده هستید. سپس شما در جای مناسب هستید. این واقعاً نسخه نال شده نیست زیرا اسکریپت های php نال شده دارای پس زمینه بسیار بدی هستند. دانلود[Magento2SecurePayPaymentNulledPHPScriptازzippyshare،mega،googledrive،تورنتشمابه‌روزرسانی‌هایطولعمررابهصورترایگاندریافتخواهیدکردهمهتمهاواسکریپتهایPHPآخرینباردردسامبر2021بهروزشدندبرایدانلودفایلهاازمیزبانفایل،بایددستورالعملهارادنبالکنید،درغیراینصورتممکناستدانلودبهدرستیکارنکند[Magento2SecurePayPaymentNulledPHPScriptfromzippysharemegagoogledrivetorrentYou’llbegettinglifetimeupdatesforfreeAllthemesandPHPScriptsWereLastUpdatedonDec2021Todownloadfilesfromfilehostyouneedtofollowtheinstructionsotherwisedownloadmightnotworkproperly

[ad_2]


به این مطلب امتیاز دهید