چگونه سئو را با کلمه کلیدی خودکار WP در وردپرس تقویت کنیم

آموزش, آموزش ها, آموزشی

[ad_1]

آیا می خواهید در گوگل رتبه بالاتری کسب کنید؟ متغیرهای زیادی در سئو وجود دارد، اما مهمترین عامل کلیدواژه ای است که می خواهید برای آن رتبه بندی کنید. و خوشبختانه، ابزارهای زیادی وجود دارد که می تواند به شما در انتخاب یک کلمه کلیدی کمک کند، مانند WP AutoKeyword.

در این صورت، افزونه محتوای شما را اسکن می کند و بر اساس تعداد دفعات استفاده از آنها، کلمات کلیدی را که باید استفاده کنید، پیشنهاد می کند. سپس می توانید آن کلمات کلیدی را به صورت خودکار به متاتگ های خود اضافه کنید.

امروز، من نشان خواهم داد که چگونه می توانید سئوی خود را بهبود بخشید با افزونه WP AutoKeyword.

این افزونه برای:
وردپرس 5.9
افزونه: WP AutoKeyword نسخه 1.0

کلمات کلیدی چیست؟

به بیان ساده، کلمات کلیدی ایده ها یا موضوعاتی هستند که محتوای شما روی آنها تمرکز دارد و بازدیدکنندگان می توانند آنها را جستجو کنند.

به عنوان مثال، فرض کنید می خواهید برای یک پست وبلاگ در مورد جزئیات دقیق بسته بندی بوریتو جستجو کنید. خوب، احتمالاً چیزی مانند “چگونه یک بوریتو را بپیچیم” در گوگل جستجو کنید. بنابراین کلمه کلیدی در اینجا چه خواهد بود؟

خوب، شانس این است که بهترین نتیجه برای “پیچیدن بوریتو” یا “برپیچ بوریتو” رتبه بندی شود.

این اطمینان حاصل می کند که پست وبلاگ در جستجوهای مربوط به بسته بندی یک burrito ظاهر می شود. و این واقعاً ماهیت یک کلمه کلیدی است. این عبارتی است که یک بازدیدکننده در موتور جستجوی مرتبط با محتوای شما تایپ می کند.

البته این فقط اطلاعات اولیه است. کتاب های کاملی به هنر انتخاب و انتخاب کلمات کلیدی اختصاص داده شده است.

نحوه استفاده از WP AutoKeyword

مرحله 1: WP AutoKeyword را نصب کنید

WP AutoKeyword یک ابزار انتخاب کلمه کلیدی است که بر اساس محتوایی که نوشته اید، کلمات کلیدی را پیشنهاد می کند. در نتیجه، به شما کمک می کند بهترین کلمه کلیدی را برای رتبه بندی برای یک قطعه خاص پیدا کنید.

این می تواند به شما کمک کند رتبه سئو خود را افزایش دهید و زندگی را هنگام ایجاد محتوا آسان تر کنید. بیایید شروع کنیم!

روی Plugins کلیک کنید و گزینه Add New را در پنل مدیریت سمت چپ انتخاب کنید.

جدید اضافه کن

WP AutoKeyword را در کادر جستجوی موجود جستجو کنید.

WP AutoKeyword را جستجو کنید

افزونه WP AutoKeyword را پیدا کنید و بر روی دکمه “Install Now” کلیک کنید و افزونه را برای استفاده فعال کنید.

بر روی دکمه Install Now کلیک کنید

مرحله 2: از ابزار انتخاب کلمه کلیدی استفاده کنید

برخلاف اکثر افزونه ها، چیزی برای سفارشی کردن یا پیکربندی وجود ندارد. این افزونه بلافاصله پس از فعال سازی کار می کند. در اصل، شما فقط باید محتوا را وارد کنید و یک کلمه کلیدی را پیشنهاد می کند. چندین ابزار برای استفاده دارد، بنابراین بیایید شروع کنیم.

بر روی Tools کلیک کرده و گزینه WP AutoKeyword را انتخاب کنید.

اولین ابزار انتخاب کلمه کلیدی است. به سادگی تعداد کلمات کلیدی مورد نظر خود را برای جستجوی افزونه در بالا وارد کنید. می توانید کلمات کلیدی تک، دو یا سه گانه را جستجو کنید. هیچ محدودیتی وجود ندارد، اما هرچه دامنه وسیع‌تر باشد، ویژگی آنها کمتر می‌شود.

سپس فقط محتوایی را که می‌خواهید برای آن پیشنهاد دهید را در کادر محتوا وارد کنید و روی دکمه «پیشنهاد کلمات کلیدی» کلیک کنید.

سپس این افزونه محتوا را تجزیه و تحلیل کرده و نتایج را نمایش می دهد. اکنون، استفاده از آن ساده است، اما چند نکته وجود دارد.

اول، شما در واقع باید به افزونه چیزی بدهید تا بتواند با آن کار کند، و منظور من از آن این است که باید حجم خوبی از محتوا برای جستجو وجود داشته باشد. صرف وارد کردن یک یا دو پاراگراف باعث قطع شدن آن نمی شود.

اگر محتوای کافی وارد نشده باشد، افزونه هیچ کلمه کلیدی را برای شما فهرست نمی کند. اگر همه چیز درست پیش برود، باید بتوانید از آن به عنوان یک تولید کننده کلیدواژه انبوه استفاده کنید.

مرحله 3: ارسال انبوه کلمه کلیدی

ابزار بعدی که باید به آن نگاهی بیندازیم، جمع‌آوری کلمات کلیدی ارسال انبوه است. همانطور که از نام آن پیداست، محتوای پست شما را جستجو می کند، کلمات کلیدی را پیشنهاد می کند و آنها را یکباره اضافه می کند.

بسیار کارآمد است، اما خطر کند شدن بالقوه در هنگام اجرا وجود دارد.

به همین دلیل، حتی این افزونه توصیه می‌کند فقط یک دسته کوچک از پست‌ها را در یک زمان انجام دهید. این اطمینان حاصل می کند که این افزونه بر عملکرد وب سایت شما تأثیر نمی گذارد.

خبر خوب این است که استفاده از این ابزار بسیار آسان است. یک بار دیگر، یک عدد را در شمارش کلمات کلیدی تک، دوتایی و سه گانه وارد کنید تا تعداد کلمات کلیدی هر نوع را انتخاب کنید. سپس، به سادگی نقطه شروع و پایان را برای جستجوی پست ها وارد کنید.

سپس فقط روی دکمه “پیشنهاد و افزودن کلمات کلیدی” کلیک کنید.

توجه داشته باشید: یک دکمه “تنظیم مجدد” نیز وجود دارد. این فقط همه زمینه ها را پاک می کند و هیچ تاثیری بر هیچ چیز مهمی ندارد.

مرحله 4: به پایان رساندن

ممکن است تعجب کنید که برخی از کلمات کلیدی که به شما پیشنهاد شده است چگونه عمل می کنند. خوب، شما می توانید این کار را با پایگاه داده کلمات کلیدی انجام دهید. در اینجا می توانید یک کلمه کلیدی را وارد کنید و عوامل مختلفی را در مورد آن بررسی کنید.

همچنین بخشی به نام ذخیره کلمات کلیدی جدید وجود دارد که به عنوان یک دفترچه یادداشت برای ذخیره کلمات کلیدی عمل می کند. کلمات کلیدی وارد شده در اینجا را می توان در پایگاه داده کلمات کلیدی مشاهده کرد تا به شما در یافتن مقاله متناسب با آنها کمک کند.

در نهایت، یک بخش راهنما وجود دارد که به چند سوال پاسخ می دهد و به شما در درک افزونه کمک می کند.

و با آن، می دانید که چگونه از افزونه WP AutoKeyword به طور کامل استفاده کنید. تبریک می گویم!

آیا باید فقط از یک ابزار کلمه کلیدی در وردپرس استفاده کنم؟

قطعا نه.

اکثر متخصصان از چندین ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی برای دریافت بهترین نتایج استفاده می کنند. حقیقت این است که هر ابزار متفاوت ساخته شده است، به این معنی که شما توصیه های متفاوتی دریافت خواهید کرد. این می تواند به شما کمک کند بهترین کلمات کلیدی را برای رتبه بندی شناسایی کنید.

همچنین شایان ذکر است که برخی از ابزارها نیازهای مختلف را برآورده می کنند.

به عنوان مثال، ممکن است یک کلمه کلیدی در ذهن داشته باشید، اما نمی دانید چگونه آن را به طور طبیعی در یک جمله بگنجانید. در این موارد، می توانید از یک مولد عبارت برای کمک به ایجاد جملات از کلمه کلیدی استفاده کنید.

و خبر خوب این است که ابزار رایگان انتخاب کلمه کلیدی هنجار است و استثنا نیست. بنابراین، لازم نیست پول خود را با خرید چندین ابزار هدر دهید.

سئوی خود را بهبود دهید تا ترافیک بیشتری داشته باشید

سئوی وب سایت شما تأثیر مستقیمی بر میزان ترافیک دریافتی وب سایت شما دارد. هرچه رتبه وب سایت شما در گوگل بهتر باشد، ترافیک بیشتری دریافت خواهید کرد. واقعاً به همین سادگی است، با این حال، سئو چیزی جز ساده نیست.

حقیقت را بخواهید، کلمات کلیدی یکی از عواملی هستند که رتبه وب سایت شما را تعیین می کنند. شما همچنین باید مطمئن شوید که محتوا به درستی از آن کلمه کلیدی استفاده می کند، که وب سایت شما دارای یک کلمه کلیدی است نقشه سایتو ساختار URL شما مناسب سئو است.

ناگفته نماند که وب سایت شما نیاز به بارگذاری سریع در هر دو دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه. برای کامل شدن نیاز به کار زیادی است، اما نتیجه آن بسیار زیاد است.

از چه ابزارهای کلیدواژه دیگری در وردپرس استفاده می کنید؟ آیا از زمان استفاده از WP AutoKeyword متوجه رتبه بهتری شده اید؟

[ad_2]


به این مطلب امتیاز دهید