5 بهترین افزونه ماشین حساب وردپرس برای هر مورد استفاده (2021)

آموزش, راهکار ها


در جستجوی بهترین افزونه های ماشین حساب وردپرس هستید؟

از محاسبه کننده وام مسکن در وب سایت های املاک و مستغلات تا محاسبه کنندگان سود مرکب در وبلاگ های مالی ، نیاز به محاسبات منحصر به فرد و خاص صنعت ، راهی ارزشمند برای ارائه ارزش به مشتریان است.

برای کمک به شما در یافتن ابزار مناسب برای ایجاد انواع ماشین حساب در سایت خود ، ما پنج افزونه ماشین حساب مورد علاقه خود را به همراه برخی اطلاعات مفید برای استفاده از ماشین حساب در وردپرس جمع آوری کرده ایم. در اینجا همه مواردی است که ما به آنها می پردازیم:

برای آشنایی کامل با افزونه های ماشین حساب وردپرس و قابلیت های آنها ، به خواندن ادامه دهید.

راه های استفاده از افزونه های ماشین حساب وردپرس در وب سایت شما

اولین قدم برای تصمیم گیری در مورد افزونه ماشین حساب وردپرس این است که بفهمید چه نوع محاسبه ای می خواهید انجام دهید.

به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید یک محاسبه کننده سود مرکب را در وبلاگ امور مالی ، وب سایت بانکی یا وب سایت مدیریت پول قرار دهید. مانند یکی از FinMasters در تصویر (که با افزونه فرم زمینه های محاسبه شده تهیه شده است) ، می توانید زمینه هایی را برای تایپ واریز اولیه ، بازده سالانه مورد انتظار ، مشارکت ماهانه و سالهای سرمایه گذاری به کاربران ارائه دهید.

سپس بازدیدکننده روی دکمه محاسبه کلیک می کند تا موجودی مورد انتظار خود را پس از بهره مرکب چندین ساله مشاهده کند.

علاقه مرکب - افزونه های ماشین حساب وردپرسعلاقه مرکب - افزونه های ماشین حساب وردپرس

از سوی دیگر ، ممکن است شما بخواهید یک ماشین حساب پیچیده تر با ده ها فیلد ورودی داشته باشید.

به عنوان مثال ، این ماشین حساب بودجه پیشرفته از FinMasters دارای یک فرم پنج صفحه ای و زمینه هایی برای حقوق ناخالص ماهانه ، درآمد سود و هدایای سالانه است.

افزونه های پیشرفته ماشین حساب وردپرسافزونه های پیشرفته ماشین حساب وردپرس

و برای سایتهای تناسب اندام ، سلامتی و پزشکی ، ماشین حساب BMI (شاخص توده بدنی) کلاسیک برای هدایت اهداف کاهش وزن مشتری منطقی است.

WebMD یک ماشین حساب BMI ساده ارائه می دهد که در آن قد و وزن شما را می پرسد.

ماشین حساب BMIماشین حساب BMI

پس از محاسبه ، برخی از بهترین ماشین حساب ها نتایج را توضیح می دهند ، مانند اینکه چگونه WebMD یک نمودار بصری و محدوده وزن مناسب را برای فردی با آن قد ارائه می دهد.

نتایج bmi نتایج bmi

اما اینها تنها تعدادی از ماشین حساب های متعددی هستند که می توانید با بهترین افزونه های ماشین حساب وردپرس بسازید.

در اینجا چند نمونه ماشین حساب وجود دارد که می توانید بسازید:

 • محاسبات سن
 • مالیات
 • نکات رستوران
 • قیمت تجارت الکترونیک ، حمل و نقل و مالیات
 • وام مسکن بانک
 • بازگشت سرمایه (ROI)
 • نسبت بدهی به درآمد
 • نمرات نهایی مدرسه
 • میزان کالری دریافتی روزانه و محاسبات رژیم غذایی
 • تبدیل برای مواردی مانند طول ، وزن و واحد پول
 • معادلات ریاضی ساده ، درصد و کسر
 • کلیه وام های بانکی
 • شاخص توده بدن
 • محاسبه سررسید بارداری
 • بودجه بندی
 • پس انداز بازنشستگی
 • همه پس اندازها ، مانند تعطیلات و مدرسه
 • استهلاک
 • محاسبه تخفیف
 • حقوق به محاسبات ساعتی
 • محاسبات دما

اکنون که نوع ماشین حساب مورد نیاز خود را تعیین کرده اید ، توصیه های ما در مورد بهترین افزونه های ماشین حساب وردپرس را در زیر بررسی کنید. ما چند ماشین حساب عمومی و همه منظوره را پوشش می دهیم تا ماشین حساب را به دلخواه خود سفارشی کنید. ما همچنین ماشین حساب های طاقچه مانند ماشین حساب وام مسکن و تجارت الکترونیک را پیشنهاد می کنیم.

1 فرم فیلدهای محاسبه شده

افزونه فرم حوزه های محاسبه شده یک راه حل کامل برای همه محاسبات ارائه می دهد ، زیرا به شما این امکان را می دهد که تعداد نامحدودی از فیلدها ، عملیات و فرم ها را ایجاد کنید. این واقعاً یکی از بهترین افزونه های ماشین حساب وردپرس است که به دلیل فرم بصری ، ویژگی های همه منظوره مانند چک باکس ، زمینه های تاریخ و دکمه های رادیویی و ویرایشگر فرمول پیشرفته است.

به طور کلی ، شما می توانید تقریباً هر نوع ماشین حساب را که در بخشهای قبل در مورد آن صحبت کردیم ایجاد کنید ، از BMI تا ماشین حساب وام مسکن و درصد تا ماشین حساب درجه بندی. همچنین دارای الگوهای طراحی و ماژول های عملیاتی برای افزودن سریع مناطق برای عملیات از راه دور ، محاسبات مالی و معادلات ریاضی است. همچنین می توانید فرم های چند صفحه ای با محاسبات پیچیده تری نسبت به سایر گزینه ها تهیه کنید.

اگر می خواهید یک ماشین حساب در وب سایت وردپرس خود قرار دهید ، عبور از افزونه فرم محاسبه شده دشوار است. نه تنها دارای ویژگی هایی برای ساخت ماشین حساب ، شبیه سازی آنها و ادغام آنها با افزونه های صفحه ساز است ، بلکه بسیاری از ویژگی ها کاملاً رایگان هستند.

اگر می خواهید آن را در عمل ببینید ، همه ماشین حساب ها در FinMasters با این افزونه ساخته شده اند. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

قیمت گذاری

یک نسخه رایگان رایگان وجود دارد برای دسترسی به ویژگی های بیشتر ، یک مورد وجود دارد نسخه ممتاز از 49.99 یورو شروع می شود و تا 149.99 یورو افزایش می یابد.

2 ماشین حساب اندازه گیری قیمت

قیمت اندازه گیری افزونه های ماشین حساب وردپرسقیمت اندازه گیری افزونه های ماشین حساب وردپرس

افزونه Measurement Price Calculator محاسبات تجارت الکترونیک را برای افرادی که اقلامی را می فروشند که قیمت آنها بر اساس اندازه گیری است ، انجام می دهد. یک مثال فروش فریم های سفارشی است که در آن قیمت بسته به تعداد اینچ سفارش داده شده در یک فریم بالا می رود. همچنین می توانید محاسبه قیمت بر اساس متر مربع ، یارد مکعب ، کیلوگرم و موارد دیگر را بر اساس اندازه گیری انجام دهید.

این افزونه با همه سایت های WooCommerce ادغام می شود تا اطلاعات قیمت را در صفحات محصول به اشتراک بگذارد. مشتری قیمت کلی (مانند 2 دلار برای هر فوت مکعب) را مشاهده می کند و سپس روی صفحه محصول کلیک می کند تا مقدار فوت مکعب مورد نیاز آن محصول را تایپ کند. ماشین حساب قیمت نهایی را بر اساس ورودی ارائه می دهد و شماره مناسب را در سبد خرید پردازش می کند.

رابط پشتی ماشین حساب به شما امکان می دهد قیمت واحد را نمایش دهید و بر اساس وزن پویا ، جدول قیمت گذاری یا سایر معیارها تغییراتی ایجاد کنید. در نهایت ، می توانید همه برچسب های قیمت را سفارشی کرده و از بین چندین پیکربندی قیمت گذاری قالب انتخاب کنید.

قیمت گذاری

سالانه 129 دلار بدون گزینه رایگان.

3 ماشین حساب وام مسکن پاسخگو

بدیهی است که ماشین حساب وام مسکن پاسخگو کاربرد بیشتری دارد ، زیرا به شما این امکان را می دهد تا یک ماشین حساب وام مسکن تقریباً از پیش ساخته شده را در وب سایت خود قرار دهید. این افزونه شامل زمینه هایی برای هزینه خانه ، نرخ بهره و پیش پرداخت ، گزینه هایی برای انتخاب دفعات پرداخت و دوره های استهلاک است.

گزینه های اضافی همراه با افزونه نیز وجود دارد ، مانند توانایی تنظیم دوره ترکیب ، انتخاب نرخ بهره پیش فرض و سفارشی سازی پیشرفته تر با کلاس های CSS.

قیمت گذاری

رایگان.

4 شکل دهنده

افزونه Forminator مشابه افزونه Calculated Fields Form عمل می کند اما با ارائه خدمات به کسانی که نیاز به فرم های قابل تنظیم دارند شروع می شود. با این حال ، علاوه بر آن ، شما یک سازنده محاسبه قدرتمند برای ساختن هر چیزی از ماشین حساب ROI تا ماشین حساب نقل قول فوری برای فروشگاه های B2B دریافت می کنید.

این افزونه با کمک ماژول های کشیدن و رها کردن مانند زمینه های وب سایت ، فیلدهای شماره و محاسبات از پیش ساخته شده عمل می کند. اگر هم به افزونه فرم ساز و هم به افزونه ماشین حساب وردپرس نیاز دارید ، انتخاب عاقلانه ای است.

قیمت گذاری

رایگان با a نسخه ممتاز از 5 دلار در ماه شروع می شود

5 محاسبه هزینه وردپرس

ماشین حساب هزینهماشین حساب هزینه

افزونه ماشین حساب هزینه به عنوان یکی از معدود افزونه های ماشین حساب وردپرس منحصر به فرد است که باید مورد توجه قرار گیرد. این یک ابزار کوچک قدرتمند است که یادگیری آن آسان است و یک ماشین حساب هزینه داخلی با عناصر کشیدن و رها کردن ارائه می دهد. شما می توانید با افزونه فرم بسازید ، با PayPal ادغام کنید و ماشین های نسبتاً خاصی را برای استفاده مانند وام ، صورت حساب های دندانپزشکی ، هزینه های بازسازی خانه و قیمت میزبانی ایجاد کنید.

قیمت گذاری

شروع از 29 دلار (هزینه یکبار مصرف).

نصب و راه اندازی ماشین حساب وردپرس

در اینجا نگاهی به روند راه اندازی ماشین حساب وردپرس با استفاده از افزونه فرم محاسبه شده است.

1. یک ماشین حساب جدید ایجاد کنید

پس از نصب افزونه ، می توانید بر روی آن کلیک کنید فرم فیلدهای محاسبه شده در منوی وردپرس

دکمه فرم زمینه های محاسبه شده - افزونه های ماشین حساب وردپرسدکمه فرم زمینه های محاسبه شده - افزونه های ماشین حساب وردپرس

این افزونه لیستی از ماشین حساب های از پیش ساخته شده مانند عملیات ساده ، وزن ایده آل و ماشین حساب بارداری را به شما نشان می دهد. با خیال راحت از اینها به عنوان مرجع برای ساخت ماشین حساب خود استفاده کنید یا به سادگی آنها را کپی کرده و در سایت خود قرار دهید. می توانید ماشین حساب را با استفاده از کد کوتاه اختصاصی یا بلوک ویرایشگر در محتوای خود وارد کنید.

به عنوان جایگزین ، می توانید نامی را در آن تایپ کنید نام آیتم فیلد را اضافه کرده و یک فرم جدید اضافه کنید.

نام آیتمنام آیتم

2. زمینه های فرم ماشین حساب را تنظیم کنید

وقتی فرم اضافه می کنید ، افزونه آن را به لیست ماشین حساب های فعلی اضافه می کند. برای ویرایش ماشین حساب ، به تنظیمات برای ماشین حساب خاص خود را فشار دهید.

دکمه تنظیمات دکمه تنظیمات

تا زمانی که کنترل ها و محاسبات فرم را وارد نکنید ، هر فرم یک ماشین حساب نیست. همه آنها در سمت چپ فهرست شده اند ، از جمله گزینه هایی مانند کادرهای تأیید ، ارز و شماره.

انتخاب فرم کنترل آن را در فرم سمت راست قرار می دهد.

یک فیلد برای افزونه های ماشین حساب وردپرس اضافه کنیدیک فیلد برای افزونه های ماشین حساب وردپرس اضافه کنید

سپس می توانید فیلدی را انتخاب کنید تا فیلد آن باز شود تنظیمات فیلد.

برای مثال ، اگر فیلد Load Amount را به ماشین حساب اجاره اضافه کنید ، می توانید تنظیمات مربوط به گزینه های نمایش ، اندازه فیلد و موارد دیگر را ویرایش کنید.

تنظیمات زمینه برای افزونه های ماشین حساب وردپرستنظیمات زمینه برای افزونه های ماشین حساب وردپرس

ممکن است بخواهید یک مقدار از پیش تعریف شده برای راهنمایی کاربران خود از همان ابتدا اضافه کنید و نمونه ای از آنچه باید در فیلد تایپ کنند را به آنها نشان دهید.

مقدار از پیش تعریف شده در افزونه های ماشین حساب وردپرسمقدار از پیش تعریف شده در افزونه های ماشین حساب وردپرس

آن ماژول های اولیه فیلدهای ورودی هستند ، جایی که کاربران شما داده ها را تایپ می کنند.

3. پیکربندی معادله و نتایج

در انتهای ماشین حساب خود ، می خواهید فیلدهای Results یا بخشهایی که محاسبات موجود را ارائه می دهند ، داشته باشید.

به عنوان مثال ، می توانید یک فیلد پرداخت ماهانه برای ماشین حساب اجاره ایجاد کرده و به معادله را تنظیم کنید تنظیم برای پیکربندی معادله ای که نتیجه صحیح را ایجاد می کند.

فقط برای نتایج نهایی بخوانیدفقط برای نتایج نهایی بخوانید

شما دو راه برای درک آسان معادلات دارید. اولین دکمه ویرایشگر معادلات پیشرفته است و دوم بخش Operators. هر دو معادلات و توابع از پیش ساخته شده برای ارائه محاسبات را ارائه می دهند. این افزونه همچنین مستنداتی را برای یادگیری اپراتورهای مختلف ارائه می دهد.

ویرایشگر معادله پیشرفته از افزونه های ماشین حساب وردپرسویرایشگر معادله پیشرفته از افزونه های ماشین حساب وردپرس

4. ماشین حساب خود را جاسازی کنید

هنگامی که یک ماشین حساب کامل دارید ، می توانید آن را با استفاده از کد کوتاه یا بلوک جاسازی کنید.

اگر در ویرایشگر بلاک کار می کنید ، روی دکمه “+” کلیک کرده و عبارت مورد نظر را جستجو کنید CFF را وارد کنید مسدود کردن.

افزونه های ماشین حساب وردپرس CFF را وارد کنیدافزونه های ماشین حساب وردپرس CFF را وارد کنید

زیر مسدود کردن تنظیمات ، به شما یک فهرست کشویی داده می شود تا از بین تمام ماشین حساب هایی که ایجاد کرده اید را انتخاب کنید. سپس پیش نمایش بصری ماشین حساب را که انتخاب کرده اید مشاهده خواهید کرد:

ماشین حساب اجاره را انتخاب کنیدماشین حساب اجاره را انتخاب کنید

پس از انتشار پست ، ماشین حساب در نمای جلوی وب سایت شما ظاهر می شود!

نتایج نهایی افزونه های ماشین حساب وردپرسنتایج نهایی افزونه های ماشین حساب وردپرس

همین امروز اولین ماشین حساب خود را ایجاد کنید

این امر افکار ما را در مورد بهترین افزونه های ماشین حساب وردپرس به پایان می رساند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید یا کدام افزونه برای شما مناسب است ، توصیه می کنیم این برنامه را امتحان کنید فرم فیلدهای محاسبه شده افزونه ابتدا این نسخه رایگان رایگان دارد و می توانید آموزش بالا را دنبال کنید تا همه چیز را تنظیم کنید.

یا ، اگر می خواهید گزینه های بیشتری فراتر از موارد موجود در این لیست مشاهده کنید ، می توانید یک افزونه معمول فرم ساز وردپرس را نیز در نظر بگیرید ، زیرا اکثر آنها از ماشین حساب نیز پشتیبانی می کنند.

اگر در مورد راه اندازی ماشین حساب در وردپرس یا انتخاب بین این افزونه ها س questionsالی دارید ، در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید!

راهنمای رایگان

5 نکته ضروری برای افزایش سرعت
سایت وردپرسی شما

زمان بارگیری خود را حتی 50-80 uce کاهش دهید
فقط با رعایت نکات ساده


به این مطلب امتیاز دهید