5 روش Toggl Hire تست قبل از استخدام را ساده می کند

مارکتینگ


تست قبل از استخدام سخت است. در حالی که اکثر استخدام‌کنندگان موافق هستند که آزمایش شدید برای دستیابی به موفقیت ضروری است، بدست آوردن تعادل مناسب از دقت، ارتباط و دشواری در آزمون‌های شما همیشه ساده نیست.

اگر در گذشته با تست های قبل از استخدام مشکل داشتید، ما به شما نشان می دهیم که چگونه Toggl Hire می تواند سردردهای رایجی که استخدام کنندگان با آن مواجه هستند را برطرف کند. ما هر موقعیت، مشکل، و راه حل را در کنار نشان دادن اینکه چقدر آسان است شروع آزمایش داوطلبان با Toggl Hire را بررسی خواهیم کرد.

بیایید وارد آن شویم!

  • سردردهای قبل از استخدام:
Linkedin Cta 1 1024x436

سردرد شماره 1 قبل از استخدام – تخصص مهارت

موقعیت

مخصوصاً در سازمان‌های کوچک، استخدام‌کنندگان خود را مجبور می‌کنند تا نامزدهای مختلفی را برای نقش‌های مختلف انتخاب کنند. این می تواند به معنای جستجوی یک بازاریاب در روز دوشنبه، یک توسعه دهنده در روز سه شنبه، و تا جمعه، حتی می تواند به معنای جستجوی یک متخصص امور مالی باشد.

انتظار می رود که استخدام کنندگان دقیقاً بدانند که هر نامزد برای انجام نقش خود به چه مهارت هایی نیاز دارد. البته، این غیر واقعی است. شما نمی توانید در هر زمینه ای متخصص باشید.

مشکل

پلتفرم‌های تست مهارت همگی رویکردهای متفاوتی برای سؤالات خود دارند. برخی مسئولیت نوشتن سؤالات را بر عهده شما می گذارند، در حالی که برخی دیگر بانکی از قالب های سؤالات کسل کننده و عمومی برای انتخاب شما دارند.

با توجه به اینکه شما متخصص نیستید، بیشتر اوقات، این منجر به سوالات ضعیفی می شود که به طور موثر توانایی یک نامزد را برای انجام کار آزمایش نمی کند.

راه حل استخدام Toggl

برای ما، همه چیز در مورد استفاده از تخصص است.

ما به شما امکان دسترسی به کتابخانه سوالات خود را که به سرعت در حال رشد است، توسط کارشناسان پیشرو صنعت در زمینه های مربوطه خود ایجاد شده است. علاوه بر این، هر یک از سوالات ما از یک فرآیند کیفیت 4 مرحله ای پیروی می کند:

  1. تمامی سوالات ما توسط کارشناسان ارسال شده است. این کارشناسان ترکیبی از متخصصان صنعت و همچنین استخدام کنندگان خاص بخش هستند – بنابراین آنها بدانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند!
  2. سپس هر سؤال برای بررسی همتا به متخصص دیگری منتقل می شود. انجمن ما هر سؤالی را دوباره بررسی می‌کند، بنابراین می‌دانید که دوباره بررسی شده است.
  3. هنگامی که سؤال به صورت زنده منتشر شد، از بازخورد داخلی داوطلب برای درک عملکرد سؤالات استفاده می کنیم. ما همچنین میزان قبولی، زمان پاسخ و دفعات آزمون یک سؤال را کنترل می کنیم تا مطمئن شویم که آنها به نقطه مطلوب رسیده اند.
  4. با هزاران آزمون داوطلب در هفته، ما دائماً بازخورد استخدام‌کنندگان و داوطلبان را تجزیه و تحلیل می‌کنیم تا دقت، وضوح و مشروعیت مجموعه سؤالات خود را بهینه کنیم.

این بدان معناست که لازم نیست در هر نقشی که برای آن استخدام می کنید متخصص باشید. ما کار سختی را برای شما انجام داده‌ایم و اطمینان حاصل می‌کنیم که تمام سؤالات ما از بالاترین کیفیت برای نامزدهای شما برخوردار است.

آزمون قبل از استخدام

سردرد شماره 2 قبل از استخدام – دشواری سؤال

موقعیت

شما نه تنها برای انواع شغل های مختلف استخدام می کنید، بلکه برای سطوح مختلف ارشدیت نیز استخدام می کنید. فارغ التحصیلان، مدیران و رهبران ارشد شما همگی به مجموعه مهارت های متفاوتی نیاز دارند، پس چرا آزمون های آنها همه یکسان است؟

مشکل

بسیاری از پلت‌فرم‌های تست مهارت‌ها به سنوات نمی‌پردازند، به این معنی که آزمون‌هایی که ایجاد می‌شوند به سادگی کار را برای همه انجام نمی‌دهند.

اگر تست ها خیلی آسان باشند، هدف آزمون مهارت از بین می رود. اگر هر نامزدی بتواند بار اول قبول شود، صدها نفر برای انتخاب خواهید داشت.

اگر آزمون ها خیلی سخت باشند، سطح داوطلبی را که واقعاً می خواهید بیگانه می کنید. و برای اضافه کردن به آن، هر کسی که موفق به قبولی در این آزمون شود احتمالاً به هر حال برای این موقعیت بسیار ارشد خواهد بود.

راه حل استخدام Toggl

به هر یک از سوالات ما یک سطح دشواری اختصاص داده شده است. باز هم، این سطح دشواری توسط کارشناسان صنعت ما تعیین می‌شود و دانش آنها را از مهارت‌ها، تخصص و شایستگی مورد نیاز در هر سطح به کار می‌گیرند.

WAKVbOb QOCuxU3rZuX7PVm AC6Ul8lgVoWQmvTkM VWy0PWSzeLzYTlgFMGIYxHURV1DpShP296TQc5B3hOxsXJShc2xxvlkhj1rCZH0kMfNPYXH000FNPYXH00FN

هنگام تنظیم تست های خود، قدرت تعیین سختی را دارید. اگر برای یک موقعیت ارشد استخدام می کنید، مطمئن شوید که آزمون به سوالات سخت تر می رسد. اما به یاد داشته باشید که اگر یک نقش جوان است، نقش های آسان تری را وارد کنید.

به‌علاوه، اگر نیاز به تمرکز بر تخصص سفارشی دارید، حتی می‌توانید سؤالات خود را در هر یک از قالب‌های زیر ایجاد کنید: متن آزاد، تک‌گزینه، چند گزینه‌ای، انتخاب تصویر، ورودی عددی یا ورودی کد.

سردرد شماره 3 قبل از استخدام – تعریف موفقیت

موقعیت

موفقیت از نظر شما چگونه است؟ پاسخ دادن به این سوال بسیار مشکل است، به خصوص وقتی صحبت از تست قبل از استخدام می شود.

سخت است که بدانید 50٪، 70٪ یا 90٪ نمره قبولی صحیح برای یک آزمون است، بالاخره وقتی برای اولین بار تست خود را تنظیم می کنید، هنوز کسی آن را امتحان نکرده است!

مشکل

شما باید نوار را در سطح مناسب تنظیم کنید. اگر آن را خیلی بالا تنظیم کنید، هیچ نامزدی نخواهید داشت تا به مرحله بعدی فرآیند استخدام خود بروید. آن را خیلی پایین تنظیم کنید، و نامزدهای زیادی خواهید داشت که ممکن است در سطح مهارت های مورد نیاز شما نباشند.

بسیاری از ابزارها شما را مجبور می‌کنند که یک درصد قبولی را تعیین کنید، که اگر کاملاً مطمئن نیستید چه چیزی را انتخاب کنید، شما را در موقعیت دشواری قرار می‌دهد.

راه حل استخدام Toggl

اگر درصد قبولی را می‌دانید که می‌خواهید اجرا کنید، خبر خوب این است که می‌توانید این را برای هر یک از آزمون‌های خود تنظیم کنید. این به شما امکان می‌دهد بازخورد نامزدها را خودکار کنید و به کسانی که گذرانده‌اند اجازه دهید مراحل بعدی را بدانند، و همچنین به کسانی که شکست خورده‌اند به آرامی اجازه دهید.

Q3B1mEyAlEVCFG7cFtfzu6JIwjHUpCb85hqVD4zMpRohGfUDLiXuu5R5HUy3 Me5Mj QI74UOtXHgCua 1Kg5mJnAEPQe5pER47REo5RPd1kvL47REo5RPd1kvL4BH5Rd5HgCua

اما اگر درصد قبولی صحیح را ندانید چه؟

در این صورت نیازی به گذاشتن آن نیست. شما می توانید صفحه نتایج آزمون را سفارشی کنید تا داوطلبان به جای قبولی/شکست، یک پیام تکمیل عمومی دریافت کنند.

سپس می توانید از تجزیه و تحلیل داشبورد ما برای تجزیه و تحلیل عملکرد نامزدها استفاده کنید. به سادگی بین افرادی که نمره خاصی کسب کرده اند فیلتر کنید تا متوجه شوید که موفقیت در آزمون مهارت های شما چگونه به نظر می رسد.

تست قبل از استخدام

سردرد قبل از استخدام شماره 4 – تقلب را از بین ببرید

موقعیت

تقلب در آزمون های آنلاین بسیار آسان است. به خصوص برای آزمون‌های طولانی مدت، داوطلبان سابق سؤالات و پاسخ‌های خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند یا حتی در انجمن‌های آنلاین مشارکت می‌کنند تا به دیگران در آمادگی کمک کنند.

مشکل

در حالی که آمادگی اولیه عالی است، شما نمی خواهید داوطلبانی که از قبل پاسخ ها را می دانند، در آزمون شما شرکت کنند. این نه تنها آزمون را ناعادلانه می کند، بلکه اساساً روند را تضعیف می کند.

ناکامی در کنترل تقلب به این معنی است که نامزدهایی را که نمی توانند کار را انجام دهند و فقط می توانند مجموعه ای از پاسخ ها را به خاطر بسپارند، پیشرفت خواهید کرد. برخی از ابزارهای تست مهارت به طور فعال برای جلوگیری از تقلب کار نمی کنند و شما را در معرض کلاهبرداری در فرآیند استخدام قرار می دهند.

راه حل استخدام Toggl

در Toggl Hire، ما انصاف و پیشگیری از تقلب را در قلب کاری که انجام می‌دهیم قرار می‌دهیم، همه به گونه‌ای که اعتماد شرکت نامزد را حفظ کند.

در اینجا فقط سه راه برای جلوگیری از تقلب از نامزدها وجود دارد:

  • با استفاده از ویژگی تست های هوشمند، اطمینان حاصل می کنیم که هر داوطلب یک آزمون منحصر به فرد دریافت می کند. ما سؤالات و ترتیب ارائه آنها را با هم مخلوط می کنیم تا مطمئن شویم که هر آزمون منحصر به فرد، بی طرفانه و سخت تر است.
  • با استفاده از تجزیه و تحلیل پلتفرم خود، سؤالات مشکوک را حذف کرده و آنها را از کتابخانه سؤالات خود حذف می کنیم. این به ما کمک می کند مجموعه سؤالات خود را پاک کنیم تا کیفیت را حفظ کنیم و هرگونه سؤالی را که ممکن است به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده باشد شناسایی کنیم.
  • هر داوطلب از طریق لینکدین، گیت‌هاب یا فیس‌بوک تأیید می‌شود و فقط یک بار در هر آزمون شرکت می‌کند. داوطلبان نمره کلی خود را می بینند اما نمی توانند ببینند به کدام سؤالات پاسخ صحیح یا نادرست داده اند.
تست قبل از استخدام

سردرد قبل از استخدام شماره 5 – بهینه سازی تجربه داوطلب

موقعیت

تست قبل از استخدام برای همه مناسب نیست. در حالی که درک توانایی‌های واقعی کاندید برای استخدام‌کنندگان بسیار خوب است، اما از طرف کاندید، گاهی اوقات می‌تواند مانند یک سرمایه‌گذاری هنگفت زمانی برای در ازای کمی احساس شود.

مشکل

اولاً، یک تجربه نامزد ضعیف به سازمان شما منعکس نمی شود. فرآیند استخدام فرصتی است برای شما که اولین تأثیر را با نامزدهای خود ایجاد کنید، بنابراین تجربه باید لذت بخش و ارزشمند باشد.

علاوه بر این، اگر تجربه نامزد ضعیف باشد، داوطلبان به سادگی آزمون ها را کامل نمی کنند. در نهایت، این شما را با مجموعه کوچکتری از نامزدها برای انتخاب می‌گذارد.

اکثر پلتفرم‌های تست قبل از استخدام کنترلی را برای بهینه‌سازی تجربه داوطلب در اختیار شما قرار نمی‌دهند و شما را در طراحی، پیام‌رسانی و فرآیند آن‌ها قرار می‌دهند.

راه حل استخدام Toggl

ما می‌خواهیم داوطلبان عاشق تکمیل تست‌های مهارت باشند و در عین حال به شرکت‌ها این امکان را بدهیم که رزومه را برای همیشه کنار بگذارند. اگر آماده می‌شوید Toggl Hire را امتحان کنید، به این ترتیب مطمئن می‌شوید که پلتفرم برای شما و نامزدهایتان کار می‌کند.

ابتدا به سفارشی سازی صفحات فرود و نتایج آزمایش خود ادامه دهید. در اینجا می‌توانید از روش‌های نام تجاری، پیام‌رسانی و تأیید خود برای ایجاد تجربه‌ای که با تصویر شرکت شما هماهنگ است استفاده کنید.

تست قبل از استخدام

در Toggl Hire، ما به نامزد اجازه می‌دهیم در مورد هر سؤالی که پاسخ می‌دهد بازخورد بدهد. این به ما کمک می کند تا با بهینه سازی سوالات خود برای وضوح، دقت و جریان به شما کمک کنیم. همچنین به داوطلب کمک می کند تا در کل فرآیند آزمون قبل از استخدام احساس مشارکت بیشتری داشته باشد.

و در پایان، ما معتقدیم که نامزدها سزاوار بازخورد فوری در مورد نحوه عملکرد خود هستند. صفحه نتایج آزمون به داوطلبان این امکان را می دهد که هم نحوه امتیازدهی و هم مقایسه با دیگران را ببینند. این به کاندیداها کمک می کند تا درگیر بمانند و احساس کنند که چقدر احتمال دارد پیشرفت کنند.

تست قبل از استخدام

ایجاد یک تجربه شگفت انگیز نامزد کاری است که ما انجام می دهیم. اما، فقط حرف ما را قبول نکنید، می‌توانید بازخورد زنده کاندیدای ما را در اینجا ببینید.

خلاصه

مدیریت تست قبل از استخدام همیشه برای استخدام کنندگان آسان نیست و بسیاری از ابزارهای تست مهارت در بازار نیز به این وضعیت کمک نمی کنند.

در Toggl Hire، هدف ما ساده کردن این فرآیند است. ما اطمینان می‌دهیم که آزمون‌های شما تعادل مناسبی را در دقت، دشواری و تجربه داوطلب ایجاد می‌کنند تا اطمینان حاصل کنیم که بینش کاملی در مورد متقاضیان خود دریافت می‌کنید.

ما طیف وسیعی از ویژگی‌های Toggl Hire را در مقاله امروز پوشش داده‌ایم، اما اگر می‌خواهید بیشتر بدانید، چرا ویدیوی توضیح‌دهنده ۱ دقیقه‌ای ما را تماشا نکنید؟

https://www.youtube.com/watch?v=F4nJRK3XVHE
به این مطلب امتیاز دهید