6 بهترین افزونه برای قالب های گوتنبرگ در سال 2021

آموزش, راهکار ها


در جستجوی الگوهای گوتنبرگ هستید تا بتوانید از قدرت ویرایشگر بلاک وردپرس استفاده کنید؟

با استفاده از قالب های گوتنبرگ ، می توانید بوم خالی را کنار گذاشته و از یک طرح از پیش ساخته شده شروع کنید. تنها کاری که شما انجام می دهید این است که قالب را مطابق نیازهای خود سفارشی کنید و با حداقل تلاش طرحی زیبا داشته باشید.

اولین قدم برای استفاده از الگوهای گوتنبرگ درک نحوه عملکرد آنها است. خوشبختانه چندین افزونه وجود دارد که می تواند به شما در آشنایی با عملکرد آنها کمک کند ، بنابراین می توانید صفحات مناسب را طراحی کنید.

در این مقاله ، ما الگوهای گوتنبرگ را به شما معرفی می کنیم و در مورد اینکه چرا ممکن است بخواهید از آنها استفاده کنید ، بحث خواهیم کرد. سپس ما شما را با شش مورد از بهترین افزونه های قالب گوتنبرگ آشنا می کنیم که می توانید به سایت خود اضافه کنید. بیایید شروع کنیم!

یک قالب گوتنبرگ در اصل فقط یک مجموعه بلوک از پیش ساخته شده است که می توانید به ویرایشگر وارد کرده و سفارشی کنید.

این الگوها به عنوان ساختاری عمل می کنند که می توانید صفحات خود را بر اساس آن بسازید. برخی از آنها بسیار ساده هستند ، اما به شما اجازه می دهند تقریباً همه چیز را شخصی سازی کنید. برخی دیگر کاملاً کاربردی هستند و برای آماده شدن فقط به چند تغییر نیاز دارند.

هر کدام از فرمت هایی را که انتخاب می کنید ، این کیت های شروع کننده دارای مزایای متعددی هستند. از یک جهت ، بسیاری از آنها بهینه شده اند تا استفاده شما از بلوک های گوتنبرگ را کارآمدتر کنند. اگر قصد داشتید صفحات خود را از ابتدا بسازید ، این الگوها می توانند زمان و تلاش زیادی را برای شما ذخیره کنند.

علاوه بر این ، این الگوها می توانند به عنوان منبع الهام عمل کنند. اگر به یک صفحه سفید خالی خیره شده اید ، دانستن اینکه از کجا شروع کنید دشوار است. قالب های گوتنبرگ بدون محدود کردن آزادی شما راهنمایی خلاقانه ای را ارائه می دهند.

ساده ترین راه برای استفاده از این قالب ها نصب افزونه است. این می تواند روند واردات را تسهیل کند و حتی یک کتابخانه الگو برای انتخاب در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر این ، بسیاری از این برنامه ها مجموعه وسیعی از ابزارها را برای کمک به شما در استفاده بیشتر از ویژگی های آنها ارائه می دهند.

Block Editor همچنین دارای یک ویژگی بومی مشابه به نام Block Patterns است. با این حال ، استفاده از Block Pattern هنوز کاملاً محدود است ، بنابراین نصب افزونه قالب Gutenberg به شما امکان دسترسی به قالب ها و تنوع بسیار بیشتری را می دهد.

بهترین افزونه ها برای قالب های اضافی گوتنبرگ

برای کمک به شما در شروع ، ما گزینه های برتر خود را برای افزونه های قالب گوتنبرگ انتخاب کرده ایم. در حالی که همه این گزینه ها مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند را ارائه می دهند ، ما شما را تشویق می کنیم که هر بخش را با دقت بخوانید تا بتوانید یکی را که مناسب نیازهای شما است انتخاب کنید.

1 سمور

ابتدا افزونه Otter خود ماست. توسعه دهندگان ما درک می کنند که چقدر مهم است که قدرت را با سهولت استفاده ترکیب کنید ، که می توانید خود را در چند لحظه استفاده از این ابزار مشاهده کنید.

Otter به شما امکان دسترسی به یک کتابخانه قالب گسترده Gutenberg با بیش از 50 طرح را می دهد و قابلیت بلوک گسترده ای را ارائه می دهد. با این حال ، این تنها کاری نیست که می تواند انجام دهد.

امکانات:

 • 20+ بلوک جدید را علاوه بر قالب ها اضافه می کند
 • طراحی سبک برای حفظ کارآیی سایت شما
 • ماژول های CSS و انیمیشن اختیاری به شما امکان می دهد CSS یا انیمیشن های سفارشی را به بلوک های جداگانه اضافه کنید

اگر به دنبال حداکثر انعطاف پذیری هستید ، توصیه می کنیم از Otter استفاده کنید. این افزونه نقطه شروع را در اختیار شما قرار می دهد ، اما شما گزینه های زیادی برای سفارشی سازی دارید. از آنجا که Otter نیز دارای ویژگی های بلوک است ، این ابزار می تواند یک راه حل مناسب همه کاره باشد.

💵 قیمت گذاری: رایگان.

اگر علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید ، سایت نمایشی افزونه را بررسی کنید.

2 کتابخانه الگوی گوتنبرگ و چارچوب Redux

اگر به کتابخانه ای علاقه دارید که همچنان در حال گسترش است ، ممکن است بخواهید از Gutenberg Template Library & Redux Framework استفاده کنید. این افزونه دائماً الگوهای جدیدی را اضافه می کند که هم کاربردی و هم شیک هستند. در حال حاضر ، بیش از 1000+ قالب مختلف ارائه می دهد.

امکانات:

 • نصب خودکار ابزارهایی که ممکن است برای استفاده از الگو به آنها نیاز داشته باشید
 • الگوهای صفحه سفارشی که به شما امکان می دهد بخش هایی از موضوع خود را لغو کنید
 • مشاهده فوری هرگونه وابستگی لازم برای قالب هایی که به آنها نیاز دارند

علاوه بر این ، این افزونه سازگار با توسعه دهندگان است. این بدان معناست که شما انعطاف پذیری لازم را برای ایجاد طرح های منحصر به فرد با کمک انواع مختلف الگوها خواهید داشت. بنابراین ، اگر در حال ایجاد سایت برای مشتریان هستید ، ممکن است Redux یک انتخاب هوشمند باشد.

💵 قیمت گذاری: رایگان.

همچنین می توانید حق بیمه را انتخاب کنید طرح قیمت گذاری. اینها از 49 دلار در سال برای یک وب سایت واحد شروع می شود. اگر چندین وب سایت را مدیریت می کنید ، ممکن است بخواهید به برنامه 249 دلار در سال ارتقا دهید.

3 قالب های شروع کننده

Starter Templates دارای بیش از یک میلیون نصب است ، تا حدی به دلیل همراه بودن با تم محبوب Astra. این افزونه طیف گسترده ای از الگوهای گوتنبرگ و همچنین گزینه هایی برای استفاده از سایر صفحات ساز محبوب را در اختیار کاربران قرار می دهد.

در حالی که توسعه دهندگان آن قالب های شروع کننده را با موضوع Astra در ذهن طراحی کرده اند ، برای استفاده از این افزونه نیازی به Astra ندارید. به روزرسانی های اخیر آن را مستقل از موضوع کرده است ، بنابراین می توانید از افزونه با هرگونه جایگزین تم Astra استفاده کنید.

امکانات:

 • قالب های کامل برای Elementor ، Beaver Builder ، Gutenberg و Brizy
 • قالب های موضوعی – طرح هایی را برای صفحات متعدد ایجاد کنید که زیبایی یکسانی دارند
 • آزادی غیرفعال کردن افزونه در صورت اتمام کار بدون از دست دادن هیچ تغییری
 • گزینه ای برای وارد کردن صفحات جداگانه ، بنابراین می توانید ترکیب و مطابقت داشته باشید عناصر مختلف

با در نظر گرفتن همه موارد ، قالب های استارت یک گزینه قابل ملاحظه قابل انعطاف است که اگر هنوز سعی می کنید تصمیم بگیرید که کدام وب سایت سازنده برای شما مناسب است ، عالی است. علاوه بر این ، اگر از قبل کاربر تم Astra هستید ، قطعاً باید Starter Templates در لیست کوتاه شما باشد.

💵 قیمت گذاری: رایگان.

4 توئنتیگ

Twentig در ابتدا بر روی دو تم پیش فرض وردپرس تمرکز می کند:

 1. بیست و بیست
 2. بیست و بیست و یک

با این حال ، استفاده از Twentig به شما این امکان را می دهد که تقریباً هر چیزی را از یک ساختار بدون استخوان گرفته تا یک وب سایت مبتدی کاملاً ساخته سفارشی کنید.

امکانات:

 • بسته به نیاز شما می توانید یک وب سایت کامل یا جزئی وارد کنید
 • قابلیت ایجاد نسخه های بسیار سفارشی از دو تم پیش فرض وردپرس
 • تیمی از طراحان ماهر پشت هر الگوی اولیه برای اطمینان از کیفیت

از آنجا که Twentig قالب های گوتنبرگ را برای موضوعات اصلی پیش فرض ارائه می دهد ، اگر مبتدی وردپرس هستید ، ممکن است بخواهید این افزونه را انتخاب کنید. اگر هنوز طناب ها را یاد می گیرید ، یک طرح ساده با یک موضوع آشنا می تواند عالی باشد.

💵 قیمت گذاری: رایگان.

5 گوتنتور

الگوهای گوتنبرگ می توانند ابزار مفیدی باشند. با این حال ، می توان آنها را با سایر عملکردهای Block Editor محور قوی تر کرد. اینجاست که Gutentor وارد می شود.

Gutentor با الگوهای پاسخگو با ابزارهای عملی برای راه حل کامل Gutenberg ازدواج می کند.

امکانات:

 • الگوهایی که با بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) طراحی شده اند
 • گزینه های طراحی پیشرفته و پویا ، مانند استفاده از فیلم ها به عنوان پس زمینه
 • طراحی عملکرد محور ، بنابراین می توانید کمتر نگران سرعت باشید و بیشتر روی سبک تمرکز کنید

می توانید از Gutentor برای تجهیز خود به الگوهای اولیه و همچنین ابزارهای سفارشی سازی آنها استفاده کنید. بنابراین ، ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال یک ابزار کامل هستید ، آن را امتحان کنید. شما بیشتر منابع مورد نیاز برای ایجاد خلاقیت های گوتنبرگ را خواهید داشت.

💵 قیمت گذاری: رایگان. با این حال ، توسعه دهنده قالب های رایگان و برتر را ارائه می دهد. بعلاوه ، دارای یک برنامه خواهری است که ویژگی های آن را به سطح بعدی می برد. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، مورد بعدی این لیست را بررسی کنید.

6 Templateberg

Templateberg یک کتابخانه قالب اختصاصی گوتنبرگ است. این برنامه بر کمک به شما در پیدا کردن ، پیش نمایش و استفاده از الگوها متمرکز شده است. می توانید بین الگوهای وب سایت کامل یا گزینه های تک صفحه ای یکی را انتخاب کنید. این می تواند کنترل زیادی بر نحوه ایجاد وب سایت شما داشته باشد.

در مجموع ، Templateberg بیش از 100 قالب ارائه می دهد.

امکانات:

 • قالب هایی که به طور خاص برای WooCommerce طراحی شده اند
 • گزینه های پشتیبانی پاسخگو ، از جمله آموزش های YouTube
 • ادغام بدون درز با افزونه Gutentor در بالا

Templateberg عملی ، ساده و پاسخگو است. اگر به دنبال افزونه ای بدون حاشیه هستید ، ممکن است این افزونه مناسب شما باشد. Templateberg یک کتابخانه قالب بزرگ و در عین حال آسان برای استفاده در اختیار شما قرار می دهد.

💵 قیمت گذاری: رایگان.

همین امروز با قالب های گوتنبرگ شروع کنید

الگوهای گوتنبرگ می توانند عملکرد سایت شما را با جهش های گسترده افزایش دهند. خوشبختانه چندین افزونه وجود دارد که می توانید از آنها برای افزودن این قالب ها به سایت خود و سفارشی سازی آنها به دلخواه استفاده کنید. با در نظر گرفتن ویژگی های مختلف ارائه شده توسط این ابزارهای قدرتمند ، می توانید یکی را انتخاب کنید که مناسب نیازهای شما باشد.

همه مطالب موجود در این لیست مدعیان جدی هستند. البته ، ما افزونه خود را به شدت توصیه می کنیم ، سمور. توسعه دهندگان ما آن را با انعطاف پذیری و کنترل در نظر گرفته اند. با این حال ، ممکن است شما نیز به آن توجه کنید ردوکس اگر راه حل برتر و مشتری مدار را ترجیح می دهید.

برای راه های دیگر برای استفاده بیشتر از ویرایشگر بلاک وردپرس ، می توانید پست های زیر را مرور کنید:

آیا در مورد استفاده از قالب های گوتنبرگ س questionsالی دارید؟ در قسمت نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

راهنمای رایگان

5 نکته ضروری برای افزایش سرعت
سایت وردپرسی شما

زمان بارگیری خود را حتی 50-80 uce کاهش دهید
فقط با رعایت نکات ساده


به این مطلب امتیاز دهید