8 افزونه وردپرس برای رزرو قرارها


رزرو مشتریان بیشتر برای افزایش درآمد مشاغل کوچک شما ضروری است. با این حال ، این فرایند می تواند بدون دردسر باشد و با حرکت مداوم و رو به جلو ، زمان و تاریخ مناسب را با مشتری برنامه ریزی کنید.

افزونه های زمان بندی وردپرس یک راه حل برای مدیریت همه جلسات ، رزروها و رزروهای شما ارائه می دهد. افزونه های وردپرس به ویژه برای صاحب مشاغل کوچک که قادر به خرید یک دستیار تمام وقت نیستند مفید است.

افزونه رزرو وردپرس مناسب را پیدا کنید تا بتوانید تجارت خود را تقویت کنید. در اینجا هفت راه حل افزونه وجود دارد که به شما در حفظ مزیت رقابتی کمک می کند.

1. تقویم رزرو نوبت

آ نظرسنجی اخیر دریافتند که 42 درصد از بیماران ترجیح می دهند قرارهای خود را به صورت آنلاین رزرو کنند. این راحتی برنامه ریزی برای مشتریانی که قرار ملاقات در صنایع دیگر را رزرو می کنند صادق است.

این مزیت اضافی را به مشتریان خود بدهید تقویم رزرو نوبتبه این افزونه به شما امکان می دهد یک ماژول رزرو در وب سایت خود ایجاد کنید. شامل چندین ویژگی داخلی مانند رزرو زمان ، پردازش پرداخت PayPal و ایمیل های تأیید به مشتریان شما است. ویژگی همگام سازی به شما امکان می دهد قرارهای خود را به iCal ، تقویم Google و Outlook صادر کنید.

افزونه تقویم رزرو نوبت برای وردپرس

این افزونه همچنین شما را در برابر هرزنامه های ناخواسته محافظت می کند. این شامل اعتبار captcha در فرم تقویم قرار ملاقات است. همچنین می توانید کل لیست رزروهای خود را چاپ کنید.

تقویم رزرو نوبت ، متناسب با نیازهای شما قابل تغییر است ، از تغییر رابط فرم گرفته تا ویرایش ایمیل های اعلان.

2. کتابی

کتابی انتخاب شما برای یک ابزار زمان بندی پاسخگو است. می توانید از آن برای انواع مختلفی از مشاغل ، از جمله سالن های زیبایی ، مراکز تناسب اندام و خدمات حرفه ای استفاده کنید.

این افزونه به مشتریان امکان می دهد تا به سرعت با کسب و کار شما برنامه ریزی کنند. مشتریان شما همچنین برای تأیید قرارهای خود اعلان های ایمیل و پیامک دریافت می کنند.

افزونه رزرو وردپرس کتابی

Miron Yumanau ، کاربر Bookly ، برای پشتیبانی مشتری به این افزونه پنج ستاره داد و نظر زیر را نوشت:

“محصول بسیار خوبی است. توابع و امکانات زیادی دارد. سیستم رزرو عالی برای مشاغل در حال رشد. گاهی اوقات من برخی از مشکلات را داشتم ، اما تیم پشتیبانی همیشه کمک می کرد. به خصوص ، از جولیا برای حمایت بزرگ تشکر می کنم. “

Bookly یک نسخه برتر با ویژگی های بیشتر ، از جمله فرم رزرو مناسب تلفن همراه ، تعداد نامحدود فرم رزرو و ادغام پرداخت ارائه می دهد.

3. شروع به رزرو کنید

شروع رزرو کامل است افزونه رزرو وردپرسبه استفاده از آن فوق العاده آسان است و به شما این امکان را می دهد که سریع فرم های قرار ملاقات و رزرو را تنظیم کرده و آنها را به وب سایت خود اضافه کنید.

با افزونه شروع رزرو ، می توانید در صورت نیاز دسترسی خود را به روز کنید ، چندین سرویس اضافه کنید و قرارهای چند کاربر را مدیریت کنید. حتی می توانید فرم رزرو را مستقیماً با بلاک ها یا کد کوتاه Gutenberg در سایت وردپرس خود جاسازی کنید. شیرین ، درست است؟ هنگامی که فرم رزرو به سایت شما متصل شد ، می توانید از پیامک های قدرتمند SMS و اعلان های ایمیل آنها استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که مشتریان هیچ وقت یک جلسه را از دست نمی دهند. افزونه Start Booking همچنین دارای تقویم Google Calendar ، Zoom ، Mailchimp و موارد دیگر است. به عنوان یک امتیاز اضافی ، تیم پشتیبانی افزونه بسیار مفید است. آنها چت زنده ، پشتیبانی بلیط 24/7 و آموزشهای مفید در موضوعاتی مانند این ارائه می دهند نحوه راه اندازی افزونه زمانبندی وردپرسبه

4. تقویم رزرو

مشتریان شما بصورت شبانه روزی آنلاین هستند. حتی پس از تعطیلی مشاغل کوچک خود برای یک روز ، به ابزاری نیاز دارید که در غیاب شما به شما در رزرو نوبت کمک کند. تقویم رزرو چیزی است که کسب و کار شما به آن نیاز دارد.

آیا مجتمع آپارتمانی مدیریت می کنید؟ مستاجران شما می توانند در دسترس بودن ملک را بررسی کنند. آیا خدمات ارائه می دهید؟ مشتریان شما می توانند یک محدوده زمانی را طبق برنامه شما رزرو کنند. بنابراین ، با رزروهای دوگانه خداحافظی کنید و با یک تقویم دقیق اعتماد به نفس خود را به دست آورید.

تقویم رزرو یک پنل مدیریتی آسان برای مدیریت رزرو ارائه می دهد. می توانید رزروهای خود را با ویژگی فیلتر جستجو کرده و مرتب کنید و می توانید رزروهای خاصی را تأیید یا رد کنید. این افزونه همچنین اعلان های ایمیل را برای تأیید به مشتریان شما ارسال می کند. کنترل تقویم بیشتر به معنای فرصت های بیشتر برای ایجاد تجربه بهتر مشتری است.

افزونه رزرو تقویم وردپرس

5. آملیا لایت

آملیا لایت یک سیستم رزرو خودکار در وب سایت وردپرس شما است. رویکرد برنامه تک صفحه ای آن بدون بارگذاری مجدد صفحه به طور کارآمد کار می کند. به علاوه ، راه اندازی شما کمتر از پنج دقیقه طول می کشد.

نسخه ممتاز دارای لیست ویژگی های کامل است ، از زمینه های سفارشی برای رزرو فرم تا گالری عکس سرویس. حتی می توانید برای رزرو کوپن تخفیف ارائه دهید.

افزونه رزرو amelia wordpress

به Amelia Lite یک آزمایش آزمایشی بدهید و طراحی بصری آن را تجربه کنید. این یک متخصص رزرو خودکار قدرتمند است که با فرایندهای فعلی مشاغل کوچک شما به خوبی هماهنگ می شود.

6. تقویم رزرو

آیا می دانید که بیش از 40 درصد رزروها به صورت آنلاین تکمیل می شوند؟ روزهای تماس تلفنی با ارائه دهنده خدمات خود برای رزرو نوبت به طور مداوم در حال کاهش است. مشتریان از برنامه ریزی آنلاین قرارهای خود به راحتی لذت می برند.

اجازه ندهید مشتریان شما ناامید شوند. در عوض ، برنامه را نصب کنید تقویم رزرو در وب سایت شما این سیستم رزرو نوبت ، ایجاد هر نوع تقویم برنامه ریزی را برای شما آسان می کند.

با تم های نامحدود ، انتخابهای روزهای هفته غیرقابل دسترس و انتخاب قالب تاریخ ، آن را به دلخواه تنظیم کنید. این افزونه همچنین برای تأیید فوری و ارسال هشدارهای ایمیل به مشتریان در مورد قرار ملاقات یا رزرو آنها پیکربندی شده است.

افزونه رزرو تقویم wordpress

در صورت ارتقاء به نسخه حرفه ای ، ویژگی های بیشتری را به دست می آورید ، مانند هدایت مشتریان به صفحه جدید پس از ارسال رزرو و ارتقاء مجوزهای کاربر. این مزایا به مشتریان شما تجربه بهتری از نام تجاری می دهد.

7. رویدادهای مدرن تقویم آرشیو

تقویم رویدادهای مدرن Lite یک ابزار کاربردی برای ثبت نام مشتریان بیشتر برای رویدادهای شما است. این افزونه یک تجربه کاربری خوب طراحی شده با نماهای مختلف از جمله چرخ فلک ، شمارش معکوس و جدول زمانی را ارائه می دهد. دیگر بر مدیریت رویداد استرس وارد نکنید.

افزونه رزرو نوبت تقویم تقویم Lite برای وردپرس

برای شروع به کمک نیاز دارید؟ سازندگان افزونه خدمات نخبگان را برای پاسخگویی به همه سوالات شما ارائه می دهند. می توانید مقالات دانش بنیان آنها را مرور کرده یا بلیط ارسال کنید تا از کمک های فردی استفاده کنید.

8. برنامه ریزی نهایی قرار ملاقات

آخرین اما مهمترین ، وجود دارد رزرو و برنامه ریزی نهایی قرار ملاقات افزونه این ابزار به شما انعطاف پذیری می دهد تا مکان های قرار ملاقات با ساعات کاری متفاوت ایجاد کنید. همچنین می توانید پرداخت های PayPal را در حین رزرو بپذیرید.

رزرو نوبت نهایی و برنامه ریزی اتصال وردپرس

این افزونه برای مشاغل با خدمات یک به یک یا یک به چند ، مانند متخصصان پزشکی ، محل رویدادها و جلسات آموزشی شرکتی ، مطابقت خوبی دارد. شما می توانید تعداد نامحدودی از خدمات قرار ملاقات منحصر به فرد را برای مشتریان خود تنظیم کنید.

اگر نسخه پولی را خریداری می کنید ، می توانید با درخواست مشتریان برای ورود به سیستم قبل از ایجاد قرار ممانعت از هرزنامه جلوگیری کنید. شما همچنین می توانید ظاهر فرم خود را متناسب با رنگ و سبک مارک خود سفارشی کنید.

برای رزرو قرارها مشتریان بیشتری با افزونه های وردپرس رزرو کنید

افزونه های زمان بندی وردپرس عملکرد بیشتری به وب سایت شما می افزاید. این ابزارهای رزرو را برای بهبود بهره وری و ساده سازی روش تجارت خود امتحان کنید.

شایلا پرایس محتوا تولید و تبلیغ می کند. او در تقاطع بازاریابی دیجیتال ، فناوری و مسئولیت اجتماعی زندگی می کند. در اصل از لوئیزیانا ، شایلا قهرمان دسترسی به فرصت های کار از راه دور است. با او در توییتر درshaylaprice ارتباط برقرار کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

توجه و هشدار
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از تگ سرویس و سایت های آن پیگرد قانونی دارد.
هرگونه کپی برداری از قالب و مطالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد وقابل پیگیری خواهد بود!
منبع تگ سرویس
رمز فايل : www.tagservice.ir
۳ سال به صورت جرفه ای با وردپرس کار میکنم و به کارهای وب و سئو و همچنین برنامه نویسی علاقه مندم.
وبسایت https://tagservice.ir
نوشته ایجاد شد 1286

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا