Barbie Dreamhouse Adventures 2021.9.0 – دانلود APK رایگان برای اندروید

دانلود, مطالب


اگر با بازی با عروسک های باربی بزرگ شده اید، احتمالاً عاشق عمارت او شده اید. اکنون می توانید ماجراهای کودکی خود را دوباره زنده کنید و یا آنها را در قالب دیجیتال با فرزندان خود به اشتراک بگذارید ماجراهای خانه رویایی باربی برای اندروید. اما چه کار دیگری می توانم در این بازی انجام دهم؟ خیلی چیزها، همانطور که خواهید دید.

تجربه شخصی خود را در خانه رویای باربی تجربه کنید، جایی که می توانید هر اتاق را طراحی کنید.

از زندگی در یک عمارت صورتی لذت ببرید

این عنوان بازیکنان را به زندگی مجازی در عمارت معروف ترین عروسک جهان دعوت می کند. در اینجا، شما می توانید طراحی هر اتاق را سفارشی کنید و با باربی، سگ‌هایش و همکارانش معاشرت کنید. همچنین فعالیت های مختلفی وجود دارد که می توانید در آنها شرکت کنید، مانند آشپزی، رقصیدن، عکس گرفتن و برگزاری مهمانی های استخر. شما همچنین می توانید روی صحنه بروید و با توله سگ های باربی آواز بخوانید یا سبک شخصیت را تغییر دهید. به این ترتیب می توانید لباس ها و اکسسوری ها و حتی مدل موهایشان را عوض کنید.

همچنین می توانید قفل را باز کنید دوستان، خواهران و سگ های باربی برای غنی سازی ماجراجویی بیشتر می خواهید؟ در رویدادهای موقت شرکت کنید تا اقلام خاص را دریافت کنید و از فعالیت های منحصر به فرد لذت ببرید.

این بازی مخاطبان بین 6 تا 12 را هدف قرار داده است، بنابراین تجربه و محیطی امن را برای کوچولوها ارائه می دهد. علاوه بر این، هزار تا کار هست که میتونی انجام بدی در این خانه رویایی، مطمئناً با امتحان کردن انواع مینی گیم ها اوقات خوبی خواهید داشت.


دانلود با لینک مستقیم


به این مطلب امتیاز دهید