Javascript Disabled!

Please Enable Javascript if you disabled it, or use another browser we preferred Google Chrome.
Please Refresh Page After Enable

Powered By UnCopy Plugin.

Affinity Designer vs Illustrator


Affinity Designer vs Illustrator

تفاوت بین Affinity Designer و Illustrator

مقاله زیر یک طرح کلی برای Affinity Designer vs Illustrator ارائه می دهد. Affinity Designer می تواند نرم افزار ویرایش و تصویرسازی را که روی گرافیک های برداری کار می کند، درک کند. Serif آن را برای سیستم عامل هایی مانند Mac OS، iPad OS و Microsoft Windows توسعه داده است. می توانید آن را در پکیج Affinity Trinity با دو نرم افزار دیگر Affinity Photo و Affinity Publisher پیدا کنید. Adobe Illustrator همچنین نرم افزار ویرایش گرافیک برداری است که Adobe Inc توسعه می دهد. می توانید این نرم افزار را در اپلیکیشن دسکتاپ Creative Cloud adobe داشته باشید.

اگرچه هر دو نرم افزار برای ویرایش گرافیک برداری استفاده می شوند، تفاوت هایی بین آنها وجود دارد:

  • Serif Affinity Designer را به عنوان یک ویرایشگر گرافیک برداری سازگار با Mac OS، Microsoft Windows و iPad OS توسعه می دهد. چندین ابزار ویرایش برداری وجود دارد که به هدف ویرایش کمک می کند، مانند قلم وکتور، ابزار طراحی شکل و غیره. همچنین از براش های برداری و شطرنجی برای ایجاد آثار هنری واقعی پشتیبانی می کند. به غیر از این، ابزارها و ویژگی‌های دیگری نیز دارد که به طور کامل می‌شناسید.
  • Illustrator بخشی از برنامه Creative Cloud adobe است که توسط Adobe Inc. به عنوان نرم افزار ویرایش گرافیک برداری توسعه یافته است. ما چندین ابزار در آن داریم که کار ما را آسان می کند مانند ابزار قلم، ابزار شکل، ابزار متن و غیره. ما می توانیم تصاویر و آثار هنری بسیار دقیقی را در این نرم افزار با چندین ویژگی آن ایجاد کنیم.

مقایسه سر به سر بین طراح Affinity و Illustrator (اینفوگرافیک)

در زیر 5 تفاوت اصلی بین Affinity Designer و Illustrator آورده شده است:

اطلاعات Affinity-Designer-Vs-Illustrator

تفاوت های کلیدی بین Affinity Designer و Illustrator

ما می دانیم که Affinity Designer و Adobe Illustrator هر دو نرم افزار ویرایش گرافیک برداری هستند، اگرچه برخی تفاوت های کلیدی وجود دارد که باید در مورد آنها بدانید:

  • برای داشتن Affinity Designer در جیب خود و شروع کار با آن، باید 24.21 دلار به ازای هر ویژگی بپردازید، و هیچ نسخه رایگانی ندارد زیرا طراح Affinity آزمایشی رایگان را به کاربران خود ارائه نمی دهد. از سوی دیگر، برای داشتن یک adobe illustrator باید 20.99 دلار در ماه پرداخت کنید. برای اهداف تجاری، می توانید با پرداخت 29.99 دلار در ماه آن را داشته باشید. Adobe یک دوره آزمایشی رایگان به کاربران خود برای مدت محدود ارائه می دهد.
  • Affinity Designer روی ویژگی‌های ویرایش غیر مخرب لایه‌های نامحدود کار می‌کند. می تواند حرکت کند و همچنین زوم را با سرعت 60 فریم در ثانیه انجام دهد، و می توانید انواع مختلفی از افکت ها را در نمای زمان واقعی مشاهده کنید. علاوه بر این، براش های برداری و شطرنجی را پشتیبانی می کند و به شما امکان استفاده از نمادهای پویا، مدیریت متن و غیره را می دهد. در عین حال، ایلاستریتور به ما اجازه می دهد تا با انواع مختلف ابزارهای تصویرسازی هنری که بر روی ویرایش و ایجاد گرافیک های برداری کار می کنند، کار کنیم. ما همچنین یک پنل لایه‌ها داریم که کار ما را هنگام مدیریت آثار هنری روی لایه‌های مختلف آسان‌تر می‌کند.
  • اگر در مورد حالت‌های رنگی صحبت کنیم، Affinity Designer از RGB، CMYK، RGB Hex، LAB، Grayscale، PANTONE و غیره پشتیبانی می‌کند. به عنوان مثال، در Adobe Illustrator حالت‌های RGB و CMYK داریم که می‌توانیم هر زمان که بخواهیم حالت‌ها را تغییر دهیم. با استفاده از گزینه ای از این نرم افزار
  • Affinity Designer و Adobe Illustrator مملو از ویژگی ها و ابزارهای خوب هستند. بهترین بخش این است که ما می توانیم رابط کاربری را مطابق با مناسب بودن هر دو نرم افزار با استفاده از ویژگی های مختلف آنها تنظیم کنیم. بنابراین رابط کاربری هر دو نرم افزار کاملاً مفید است و هر دو روش کار خود را دارند که پس از شروع کار با آنها متوجه خواهید شد.

جدول مقایسه Affinity Designer vs Illustrator

بیایید مقایسه برتر بین Affinity Designer و Illustrator را مورد بحث قرار دهیم:

طراح وابستگی

تصویرگر

در ابتدا منتشر شد توسط Serif Europe توسعه داده شد و ابتدا در اکتبر 2014 به عنوان یک ویرایشگر گرافیک برداری منتشر شد. در ابتدا در 19 مارس 1987 توسط Adobe Inc. برای ویرایش برداری و اهداف تصویرسازی منتشر شد.
پایدار منتشر شد آخرین نسخه و پایدار آن 1.10.0 است که در 28 جولای 2021 راه اندازی شد و دارای بسیاری از ویژگی های بهبود یافته است. آخرین نسخه آن Adobe illustrator 2022 است که در 26 اکتبر 2021 منتشر شد تا بر ایرادات آخرین نسخه غلبه کند.
سیستم عامل این نرم افزار با چندین نرم افزار عامل مانند Mac OS، Microsoft Windows و iPad OS سازگار است. می‌توانید این نرم‌افزار را روی سیستم‌عامل متفاوتی مانند Microsoft Windows 10، Mac OS 10.12 Sierra و نسخه‌های بعدی آن اجرا کنید.
مجوز ما می توانیم آن را به عنوان یک ویرایشگر گرافیکی برداری با نوع مجوز اختصاصی دسته بندی کنیم، به این معنی که شما باید برای این نرم افزار هزینه کنید. ما می توانیم این نرم افزار را در دسته نرم افزارهای ویرایش گرافیکی Vector دسته بندی کنیم که دارای نوع مجوز اختصاصی است.
دسترسی شما می توانید بازدید کنید www.affinity.serif.com تا اطلاعات بیشتری در مورد این نرم افزار داشته باشید. همچنین می توانید لینک دانلود این نرم افزار را از اینجا داشته باشید. بازدید کنید www.adobe.com برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار و همچنین دانلود این نرم افزار.

نتیجه

اکنون می توانید با توجه به مناسب بودن خود برای ویرایش و ایجاد گرافیک برداری، کار با هر یک از آنها را شروع کنید. علاوه بر این، هر دو نرم افزار تخصص خود را دارند، بنابراین می توانید هر دو را به صورت جداگانه امتحان کنید تا تجربه بهتری داشته باشید. در نهایت، زمانی که نرم افزار مورد نظر خود را شناختید، می توانید از روش کار آنها استفاده کنید.

مقالات پیشنهادی

این راهنمای Affinity Designer vs Illustrator است. در اینجا ما به ترتیب تفاوت های کلیدی بین اینفوگرافیک ها و جداول مقایسه را مورد بحث قرار می دهیم. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات زیر نگاهی بیندازید –

  1. طراح UX در مقابل طراح محصول
  2. طراح وب در مقابل طراح گرافیک
  3. اسکیس در مقابل طراحی
  4. Fusion 360 vs Blender

The post Affinity Designer vs Illustrator اولین بار در تگ سرویس ظاهر شد.


به این مطلب امتیاز دهید

جهت ارسال نظر اینجا کلیک کنید.