Javascript Disabled!

Please Enable Javascript if you disabled it, or use another browser we preferred Google Chrome.
Please Refresh Page After Enable

Powered By UnCopy Plugin.

Discord Canary چیست و آیا استفاده از آن بی خطر است؟


Discord یک پلت فرم ارتباطی محبوب است که بیشتر توسط گیمرها استفاده می شود. معمولاً ممکن است حفره‌های امنیتی، باگ‌ها یا مسائل دیگری داشته باشد که باعث توقف کار شود و کاربران را مجبور به استفاده از نرم‌افزارهای جایگزین کند. به همین دلیل، نسخه های نرم افزاری قابل توجهی مانند Discord ویژگی های پیشرفته را قبل از اینکه در دسترس عموم قرار گیرند، آزمایش می کنند.

این کتابچه راهنمای Discord Canary و ایمن بودن یا نبودن آن را نشان می دهد.

Discord Canary چیست؟

قناری” یک نسخه آلفا یا نسخه نرم افزاری است که برای آزمایش توسط سایر توسعه دهندگان، کاربران علاقه مند و آزمایش کنندگان کیفیت در دسترس قرار گرفته است. همانطور که می دانیم، رهاسازی قناری یک رهاسازی پایدار نیست، بنابراین، مشکلاتی مانند تصادف و باگ پیش بینی می شود.

دیسکورد قناری” انتشار آلفای ” استاپلیکیشن Discordدرست مانند Android Studio Canary و Google Chrome Canary که برای آزمایش ویژگی ها و یافتن باگ ها استفاده می شود. این توسط تیم Discord برای آزمایش ویژگی های جدید با رفع اشکال توسعه یافته است. اگر ویژگی‌های مربوطه پایدار یا نهایی نشده باشند، تیم توسعه ممکن است آنها را قبل از انتشار نسخه‌های PTB یا Stable از Discord حذف کند.

آیا استفاده از Discord Canary ایمن است؟

بله، Discord Canary برای مقاصد آزمایشی کاملاً ایمن و ایمن است. ساخت Canary ممکن است قابل اعتماد نباشد و ممکن است با اشکال یا مشکلات دیگری روبرو شوید. هر چیز دیگری در Discord Canary نسبتا امن است. خود تیم رسمی Discord Discord Canary را ایجاد کرد. بنابراین، درست مانند نسخه پایدار، می توانید به آن اعتماد کنید.

چگونه Discord Canary را نصب کنیم؟

می توانید Discord Canary را با دانلود آن به عنوان یک برنامه دسکتاپ یا استفاده از مرورگر خود برای دسترسی به نسخه مبتنی بر وب امتحان کنید. اگر آن را آزمایش می کنید، برای باگ ها، خرابی ها، خطاها و مسائل دیگر آماده باشید. فقط آزمایش کنندگان جدی، علاقه مندان و توسعه دهندگان از Discord Canary استفاده می کنند.

به تیم تست بپیوندید
برای پیوستن به تیم به عنوان آزمایش کننده، کلیک کنید اینجا.

کلیک کنید روی “به Discord Testers بپیوندیددکمه ” برای پیوستن به تیم به عنوان آزمایش کننده:

چگونه از Discord Canary روی دسکتاپ استفاده کنیم؟

اگر می خواهید Discord Canary را برای هر سیستم عاملی مانند ویندوز، مک، لینوکس و غیره دریافت کنید، باید کلیک کنید اینجا:

مراحل استفاده از Discord Canary را در دسکتاپ خود دنبال کنید.

مرحله 1: Discord Canary را برای ویندوز دانلود کنید
برای استفاده از Discord Canary در دسکتاپ، کلیک کنید اینجا برای دانلود فایل exe Discord Canary برای ویندوز:

مرحله 2: Discord Canary را نصب کنید
روی این فایل exe دوبار کلیک کنید و آن را اجرا کنید:

مرحله 3: وارد Discord Canary شوید
پس از راه‌اندازی، با استفاده از اعتبار حساب Discord وارد Discord Canary شوید:

مرحله 4: تست
پس از ورود به سیستم، می توانید ویژگی های اخیر را آزمایش کرده و اشکالات را مشخص کنید. می توانید آن را با ایجاد یک سرور Discord جدید و استفاده از بسیاری از ویژگی های دیگر مانند افزودن ربات ها و موارد دیگر آزمایش کنید:

چگونه از Discord Canary در یک مرورگر وب استفاده کنیم؟

Discord Canary در مرورگرهای وب نیز استفاده می شود. همچنین همان ویژگی هایی را ارائه می دهد که Discord Canary دسکتاپ ارائه می دهد، اما برخی از ویژگی ها مانند “فشار به صحبتدسترسی صوتی که برای برنامه های دسکتاپ در دسترس نیست. مراحل استفاده از Discord Canary را دنبال کنید.

مرحله 1: Discord Canary را در مرورگر باز کنید
برای استفاده از Discord canary در مرورگر، کلیک کنید اینجا و سپس بر روی ” کلیک کنیدDiscord را در مرورگر خود باز کنید” دکمه:

یا می توانید با کلیک بر روی ” وارد شویدوارد شدندکمه ” در گوشه سمت راست بالای وب سایت:

مرحله 2: با استفاده از مرورگر وارد Discord Canary شوید
با استفاده از اعتبار حساب Discord وارد Discord Canary شوید. اگر وارد سیستم شده اید با کلیک بر روی “Discord را در مرورگر خود باز کنیددکمه ” پنجره زیر ظاهر می شود. در اینجا باید نام کاربری را وارد کنید و سپس فلش را بزنید تا به مرحله رمز عبور بروید:

اگر با استفاده از ” ورود به سیستم را دریافت می کنیدوارد شدنرا فشار دهید، سپس پنجره زیر برای اعتبارنامه برای ورود به سیستم ظاهر می شود:

مرحله 3: تست
اکنون می توانید پس از ورود به سیستم، جدیدترین ویژگی ها و رفع اشکال را آزمایش کنید:

ما تمام جزئیات مربوط به Discord Canary را ارائه کردیم و نحوه استفاده از آن را توضیح دادیم.

نتیجه

Discord Canary نرم افزار انتشار تست آلفا است که برای تست کیفیت اپلیکیشن Discord استفاده می شود. این کاملاً ایمن است زیرا توسط خود Discord منتشر شده است. تنها هشدار این است که ساخت Canary ممکن است پایدار نباشد و ممکن است با باگ یا مشکلات دیگری مواجه شوید. جدای از آن همه چیز در Discord Canary نسبتا امن است. در این راهنما، ما Discord Canary را با فرآیند نصب و نحوه استفاده از آن نشان دادیم.


به این مطلب امتیاز دهید

جهت ارسال نظر اینجا کلیک کنید.