Citrus Pay Magento 2 – [Free Codecanyon Plugin download]

اسکریپت, دانلود

[ad_1]

حراجی: 3 | نویسنده: drcsystems-design | پیش نمایش زنده

drcsystems-design پشتیبانی 24/7 را برای Citrus Pay Magento 2 ارائه می کند

این به شما کمک می کند تا یک دکمه پرداخت در وب سایت خود ایجاد کنید که در آن مبلغ می تواند از قبل در سرورهای ما تنظیم شود یا پویا باشد. کاربری که روی دکمه پرداخت با سیرتوس (ثبت سفارش) کلیک می کند به وب سایت پرداخت با سیرتوس منتقل می شود که در آنجا کاربر تراکنش را از طریق سیرتوس انجام می دهد و پرداخت با سیرتوس پس از تأیید پرداخت، مرورگر را به وب سایت برمی گرداند. وب سایت همچنین یک اعلان دریافت می کند که به محض انجام پرداخت، یک تماس سرور به سرور خواهد بود.

دانلود رایگان Citrus Pay Magento 2 از تم پدیا

Citrus Pay Magento 2 به خوبی بهینه شده است و drcsystems-design آن را بسیار حرفه ای توسعه داده است و همچنین به خوبی روی کروم، فایرفاکس، اج و اپرا و غیره کار می کند.

آخرین نسخه Citrus Pay Magento 2 دانلود رایگان zippyshare، mega.nz، google drive

امکانات

لینک های دانلود رایگان ❤️ ☺سوالات متداول

چگونه می توانم Citrus Pay Magento 2 را دانلود کنم؟

خوب اگر می خواهید Citrus Pay Magento 2 را دانلود کنید، باید به دکمه آبی دانلود بالا نگاه کنید. اگر سوالی در مورد این اسکریپت نال شده دارید، لطفاً در زیر نظر دهید.

آیا استفاده از این اسکریپت امن است؟

بله، ما این اسکریپت را خریداری کرده ایم و این یک اسکریپت php نال شده نیست، بلکه یک نسخه اصلی کامل از این اسکریپت php است. اما ما همیشه شما را تشویق می کردیم که نسخه اصلی را از اینجا خریداری کنید

چگونه می توانم Citrus Pay Magento 2 نال شده را دانلود کنم

خوب اگر به دنبال Citrus Pay Magento 2 باطل شده هستید. پس در جای درستی هستید. این واقعاً نسخه نال شده نیست زیرا اسکریپت های php نال شده دارای پس زمینه بسیار بدی هستند. دانلود[CitrusPayMagento2NulledPHPScriptازzippyshare،mega،googledrive،تورنتشمابه‌روزرسانی‌هایطولعمررابهصورترایگاندریافتخواهیدکردهمهتمهاواسکریپتهایPHPآخرینباردردسامبر2021بهروزشدندبرایدانلودفایلهاازمیزبانفایل،بایددستورالعملهارادنبالکنید،درغیراینصورتممکناستدانلودبهدرستیکارنکند[CitrusPayMagento2NulledPHPScriptfromzippysharemegagoogledrivetorrentYou’llbegettinglifetimeupdatesforfreeAllthemesandPHPScriptsWereLastUpdatedonDec2021Todownloadfilesfromfilehostyouneedtofollowtheinstructionsotherwisedownloadmightnotworkproperly

[ad_2]


5/5 - (1 امتیاز)