Coins MarketCap 4.5 نال شده - افزونه وردپرس Cryptocurrency

سکه مارکت کپ باطل شد با استفاده از یک وب‌سایت فهرست قیمت سکه‌های دیجیتال کاملاً خودکار ایجاد کنید. این افزونه رمزنگاری از api داده های رمزنگاری coinexchangeprice.com برای نشان دادن قیمت ارزهای دیجیتال، ارزش بازار، نمودارها و سایر داده های مربوط به یک ارز دیجیتال استفاده می کند.

پلاگین وردپرس MarketCap سکه های نمایشی

ویژگی های افزونه وردپرس Coins MarketCap

  • لیستی از 2000+ سکه رمزنگاری برتر را در وب سایت خود نمایش دهید.
  • شما به راحتی می توانید این لیست رمزنگاری را بر اساس مرتب سازی کنید ارز دیجیتال رتبه، قیمت، ارزش بازار، حجم و موارد دیگر.
  • می‌توانید انتخاب کنید کدام ستون/داده در فهرست رمزنگاری شما نمایش داده شود – قیمت‌ها، تغییرات 24 ساعته، تغییرات ساعتی، تغییرات 7 بعدی، سقف بازار، نمودارها، حجم و بسیاری دیگر از گزینه‌های داده‌های کریپتو.
  • هر سکه با یک صفحه از آن ارز دیجیتال پیوند داده می شود – این صفحه به طور خودکار توسط این افزونه رمزنگاری با استفاده از تمام داده های بازار آن ارز دیجیتال ایجاد می شود.

دانلود افزونه وردپرس Coins MarketCap

توجه داشته باشید: اگر مشکل دارید با دانلود رایگان Coins MarketCap افزونه وردپرس نال شد، سعی کنید AdBlock را برای سایت غیرفعال کنید یا مرورگر وب دیگری را امتحان کنید. غیرفعال کردن مسدودکننده AD یا تغییر مرورگر وب به شما کمکی نمی کند، لطفا با ما تماس بگیرید.

دانلود افزونه وردپرس Coins MarketCap