CSS Hero 5.0.5 نال شده- ویرایشگر CSS ویژوال سفارشی کردن تم های وردپرس به صورت زنده


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/tagservi/domains/tagservice.ir/public_html/wp-content/themes/tag-theme/tag-themes/template-tags.php on line 31
اسکریپت, افزونه, دیگر قالب ها, مطالب, وردپرس


CSS Hero 5.0.5 نال شده- ویرایشگر CSS ویژوال سفارشی کردن تم های وردپرس به صورت زنده

CSS Hero نال شد پلاگین قطعی وردپرس برای سفارشی سازی ظاهر سایت شما با یک رابط کاربری آسان و شهودی و کلیکی است.

دمو CSS Hero پلاگین وردپرس

ویژگی های پلاگین وردپرس CSS Hero

 • به صورت پاسخگو سفارشی کنید
  CSS Hero به شما این امکان را می دهد که به راحتی نحوه نمایش سایت خود را در دسکتاپ و دستگاه های دستی ویرایش، پیش نمایش و کنترل کنید. از نقاط شکست استاندارد یا خود استفاده کنید سفارشی ها.
 • سبک فونت و تایپوگرافی
  با فونت های خود به کلاس خود اضافه کنید، مجموعه عظیمی از فونت های گوگل در دسترس شماست. فونت های TypeKit نیز پشتیبانی می شوند.
 • مدیریت رنگ
  از یک انتخابگر رنگ برای آزمایش تغییر رنگ و پس‌زمینه زنده مانند قبل استفاده کنید. Hero همچنین آخرین رنگ های استفاده شده شما را ذخیره می کند و به ایجاد یک پالت رنگ ثابت کمک می کند.
 • تنظیم اندازه ها
  به راحتی حاشیه‌ها و بالشتک‌های عنصر را تنظیم کنید: فقط یک نوار لغزنده را بکشید و ببینید چه اتفاقی می‌افتد.
 • ادغام UnSplash
  آیا تا به حال به دنبال یک منبع تقریبا نامحدود از تصاویر با کیفیت بالا، بدون حق امتیاز و شگفت انگیز، درست در نوک انگشتان خود بوده اید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.
 • CSS پیچیده ساده ساخته شده است
  عناصر سایت خود را ادویه کنید: شیب های ساختمان، سایه های کادر، سایه های متن و تمام ویژگی های مدرن CSS اکنون به یک نقطه و کلیک تبدیل شده است.
 • قطعه های آماده
  ترکیب های از پیش ساخته شده قابل ویرایش آماده برای تقویت خلاقیت شما با یک کلیک!
 • لغو / دوباره انجام تاریخچه
  همه ما با آزمایش طراحی می کنیم. آخ! نیاز به لغو؟ نترسید. CSS Hero به طور خودکار تمام ویرایش‌های شما را در فهرست تاریخچه دقیق ذخیره می‌کند، رفتن به عقب و جلو در مراحل تاریخچه به آسانی کلیک کردن بر روی دکمه‌های واگرد/دوباره است.
 • بدون قفل فروشنده
  کار خود را به‌عنوان داده‌های CSS، LESS، JSON صادر کنید: می‌توانید شخصی‌سازی‌های سایت خود را فوراً صادر کنید و آن را برای تهیه نسخه پشتیبان در فایل دانلود کنید.
  ویرایشگر کد CSS
  کد CSS تولید شده را مرور، اصلاح و ویرایش کنید و در صورت نیاز بتوانید به سرعت کار خود را اشکال زدایی کنید.
 • سبک به عنوان Unlogged
  به وب‌سایت خود سبک دهید و در عین حال نگاهی واقعی به ظاهر آن برای کاربرانی که لاگین نکرده‌اند داشته باشید.
 • صفحه ورود به سبک
  استایل دادن به صفحه ورود به وردپرس همیشه دردناک بوده است، آن را فراموش کنید، اکنون می توانید با CSS Hero به آن سبک دهید.
 • چک پوینت ها را ذخیره کنید
  عکس‌های فوری ویرایش‌های خود را بدون نیاز به فشار دادن آن‌ها به صورت زنده ذخیره کنید، نسخه‌های مختلف را ذخیره کنید، یکی را که ترجیح می‌دهید انتخاب کنید و پخش زنده شوید.

دانلود افزونه وردپرس CSS Hero

توجه داشته باشید: اگر مشکل دارید با دانلود رایگان پلاگین وردپرس CSS Hero نال شد، سعی کنید AdBlock را برای سایت غیرفعال کنید یا مرورگر وب دیگری را امتحان کنید. اگر غیرفعال کردن مسدودکننده AD یا تغییر مرورگر وب به شما کمکی نکرد، لطفا با ما تماس بگیرید.

دانلود افزونه وردپرس CSS Hero


به این مطلب امتیاز دهید