Dancing Race 2.0.8 – دانلود برای اندروید APK رایگان


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/tagservi/domains/tagservice.ir/public_html/wp-content/themes/tag-theme/tag-themes/template-tags.php on line 31
دانلود, مطالب


کی گفته پوشیدن کفش پاشنه دار بی فایده است؟ در این ماجراجویی موسیقایی جدید توسط استودیو Amanotes، بازیکنان قرار داده اند روی کفش های پاشنه بلند برای رسیدن به انتهای راهپیمایی

کفش پاشنه بلند و موسیقی خوب

مسابقه رقص هست یک موزیکال بازی با ویژگی های دونده بی پایان و گرافیک سه بعدی مینیمالیستی. ماموریت شما این است که با پوشیدن کفش های پاشنه بلند در یک راهپیمایی با ریتم موسیقی پیش بروید و به خط پایان برسید. با این حال، پوشیدن کفش های پاشنه دار ساده کافی نیست. شما باید پلتفرم هایی را جمع آوری کنید تا از موانع جلوگیری کنید.

لذت بازی در این واقعیت نهفته است که یک کاتالوگ موسیقی گسترده را ارائه می دهد که شامل این موارد است آخرین بازدیدمانند اکثر بازی های این استودیو. ترانه هایی از لیدی گاگا، بیلی آیلیش، جاستین بیبر، آویچی و The Chainsmokers و غیره وجود دارد.

تمام کفش های پاشنه بلندی را که می توانید در این راهپیمایی دیوانه وار جمع آوری کنید.

برای بازی، به سادگی حرکت را مدل چپ و راست برای جمع آوری پاشنه ها و الماس ها. وقتی از مانع عبور می کنید، کفش هایتان سبک تر می شوند. با این حال مراقب باشید، زیرا اگر پاشنه ها به اندازه کافی بلند نباشند، زمین خواهید خورد و باید همه چیز را از نو شروع کنید.

با جوایزی که دریافت می کنید قفل شخصیت ها، مدل های کفش و آهنگ های جدید را باز کنید. این یک بازی خیلی فکری نیست، اما اینطور است اصلی و سرگرم کننده. و جالب است که بتوانید با ریتم موسیقی مورد علاقه خود بنوازید. فقط فایل APK رایگان را دانلود کنید.


دانلود با لینک مستقیم


به این مطلب امتیاز دهید