پوستر طلوع جزایر

برای کسانی که از بازی های تیراندازی و مبارزه خسته شده اند ، طلوع جزایر قطعا می تواند بازی مورد علاقه بعدی شما باشد. این شامل عناصر ترکیبی از چندین ژانر است ، همه در یک بازی آنلاین چند نفره عظیم. اطلاعات بیشتر در مورد این بازی شگفت انگیز از بازی های NetEase با بررسی ما

داستان

در این بازی ، شما به عنوان یک قهرمان بازی خواهید کرد که سعی دارد جزیره اصلی خود را به یک شهر مرفه تبدیل کند. و برای انجام این کار ، باید منابع را جمع آوری کنید ، اقلام را جمع آوری کنید ، ابزارها را بسازید ، ساختمان بسازید و غیره. حتی می توانید محصولات خود را برای فروش در بازار ایجاد کنید. این باعث ایجاد دنیایی می شود که در آن بازیکنان می توانند خود را حفظ کنند بدون اینکه تقریباً چیزی بخرند. بازیکنان می توانند تجارت کنند ، تعامل کنند ، تیم تشکیل دهند و در ماموریت های هیجان انگیز شرکت کنند. کارهای مختلفی وجود دارد که می توانید در Dawn of Isles انجام دهید.

طلوع جزایر

امکانات

در اینجا برخی از ویژگی های شگفت انگیز بازی ارائه شده است:

کنترل های ساده و شهودی

این بازی دارای برخی از ساده ترین و بصری ترین سیستم های کنترلی است که در بازی های اندروید دیده ام. Dawn of Isles با استفاده از کنترل ها و حرکات لمسی ، به گیمرها این امکان را می دهد که بدون هیچ محدودیتی در کنترل ها ، عملاً در اکشن ها غوطه ور شوند. علاوه بر این ، اکثر گزینه ها و ویژگی های مهم به صورت هوشمند نمایش داده می شوند و به گیمرها اجازه می دهد تا بدون صرف زمان زیاد برای فهمیدن مسائل به سرعت به آنها دسترسی پیدا کنند.

تغییر نمای دوربین

برای جذاب تر شدن بازی ، Dawn of Isles به بازیکنان این امکان را می دهد تا بدون زحمت در حین انجام بازی بزرگنمایی و بزرگنمایی کنند. این کار چیزها را بسیار جالب تر می کند زیرا می توانید نمای بالا را انتخاب کنید تا همه چیز واضح تر و واضح تر دیده شود و در عین حال بتوانید چشم انداز زیبا را با نمای سوم شخص کاوش کنید.

طلوع جزایر

محیطی زیبا و تعاملی

به سختی می توانید هیچ MMO در بازار با چنین محیط های زیبا و تعاملی مانند Dawn of Isles پیدا کنید. در اینجا شما NPC هایی را اجرا می کنید که کارهای روزانه خود را انجام می دهند ، حیوانات دوستانه آماده رام شدن و غیره.

علاوه بر این ، عناصر طبیعی مانند درختان ، سنگها ، آبها و حیوانات بسیار تعاملی هستند. می توانید درختان را برای مصالح چوبی خرد کنید ، سنگ ها را برای مواد سنگی خرد کنید و غیره.

هیولاهای فوق العاده برای مبارزه و جمع آوری

در Dawn of Isles ، بازیکنان با انواع مختلف حیوانات آشنا می شوند. آنها می توانند به بزرگی خانه یا کوچک مانند سگ یا گربه معمولی شما باشند. هر هیولا دارای قدرت ها و توانایی های خاص خود است که به آنها اجازه می دهد قدرت های متعدد را کنترل کنند.

شما می توانید از مهارت ها و جذابیت های خود برای رام کردن این حیوانات استفاده کنید تا آنها به عنوان حیوان خانگی شما خدمت کنند. از آنها به خوبی مراقبت کنید و به آنها آموزش مناسب بدهید. شما حیوانات خانگی در نبردها بسیار مفید خواهید بود.

علاوه بر این ، هر حیوان در Dawn of Isles دارای سیستم تکاملی خاص خود است. حیوان خانگی خود را به خوبی پرورش دهید و ممکن است بعداً در بازی به یک حیوان قدرتمند تبدیل شود.

طلوع جزایر

هر آنچه را که نیاز دارید با دستان خود درست کنید

در Dawn of Isles ، بیشتر چیزها توسط گیمرها ساخته می شوند. تنها چیزی که نیاز دارید مواد ، ابزار و مهارت های مناسب برای ساختن همه چیز است. خانه خود را بسازید ، وسایل را بسازید ، معجون بسازید و غیره. می توانید از این موارد به نفع خود استفاده کنید یا آنها را بفروشید و ثروت زیادی کسب کنید.

ماموریت ها و چالش های هیجان انگیز را برای کسب جوایز ارزشمند انجام دهید

در حالی که می توانید اقلام را در سراسر قلمرو Dawn of Isles جمع آوری کنید ، انجام ماموریت ها قطعاً سریعترین راه برای به دست آوردن آنچه شما نیاز دارید است. با ماموریت های ساده مانند ساخت ، کار ، شکار یا رام کردن شروع کنید. پس از اتمام ماموریت های خود ، می توانید جوایز ارزشمند خود را دریافت کنید.

طلوع جزایر

با دیگر بازیکنان برای مقابله با دشمنان قدرتمند همکاری کنید

و اگر قصد انجام یک ماموریت دشوار با جوایز بزرگ را دارید ، ممکن است ایده خوبی باشد که تیم خود را برای مقابله با دشمنان قدرتمند تشکیل دهید. در Dawn of Isles ، گیمرها نقش های خاص خود را در یک مهمانی خواهند داشت. شما می توانید یک تانک باشید و برای تیم خود آسیب ببینید ، یک قاتل که می تواند به دشمنان خسارت مهلک وارد کند ، یک شفا دهنده که تیم شما را تقویت و محافظت می کند و غیره. بین ترکیب تیم های مختلف جابجا شوید و ترکیب مناسب را برای زمان مناسب انتخاب کنید.

سیستم رزمی جالب

نکته جالبی که در هیچ بازی MMO دیگری ندیده اید ، سیستم مبارزه هیجان انگیز در Dawn of Isles است. در اینجا شما می توانید مبارزه با حیوانات خانگی خود را انتخاب کنید ، که می تواند کمک بزرگی در برخورد با دشمنان باشد.

همچنین می توانید از ترکیب های هوشمند استفاده کنید که خسارت های جانی به دشمنان وارد می کند. و مهمتر از همه ، شما می توانید مهارت های خود را برای ایجاد یک مهارت قوی تر ترکیب کنید. به عنوان مثال ، می توانید آب و باد را برای ایجاد یخ ، باد و سم برای ایجاد انفجار قوی تر و غیره ترکیب کنید.

و نکته آخر اینکه باید به سیستم عنصری توجه کنید که تأثیر مستقیمی بر نبرد شما دارد. به عنوان مثال ، حملات آب اثرات بیشتری بر هیولاهای آتشین خواهد داشت ، حملات آتش بر عناصر برگ م andثر است و غیره.

طلوع جزایر

دنیایی عظیم با مکان های قابل دسترسی زیاد

در اینجا در Dawn of Isles ، علاوه بر جزیره خود ، می توانید به جزایر بازیکنان دیگر ، بیشتر دوستان خود دسترسی پیدا کنید. می توانید از آنها دیدن کنید تا ببینید چگونه اقتصاد را ایجاد و توسعه می دهند. علاوه بر این ، با ده ها مکان حماسی در قلمرو آشنا می شوید. در اینجا می توانید هیولاهای حماسی و کالاهای کلکسیونی پیدا کنید. بنابراین مطمئن شوید که آنها را امتحان کرده اید.

رایگان برای بازی

این بازی در حال حاضر در مرحله پیش از انتشار است و در چند هفته آینده برای بازیکنان سراسر جهان در دسترس خواهد بود. همین حالا می توانید با بارگیری و نصب بازی از آن لذت ببرید فروشگاه Google Playبه

کیفیت بصری و صدا

گرافیک

از دیدن گرافیک و هنرهای این بازی بسیار شبیه به Zelda Breath of the Wild تعجب خواهید کرد. به همین دلیل است که این بازی به دلیل گرافیک پر جنب و جوش بسیار توصیه می شود. مناظر اطراف نیز کاملاً پاسخگو هستند. همه آنها برای بالا بردن کیفیت گرافیکی بازی ترکیب شده اند.

علاوه بر این ، بازی دارای کیفیت گرافیکی قابل تنظیم است ، به این معنی که می توانید بدون نگرانی زیاد در مورد سخت افزار ، از بازی در چندین دستگاه لذت ببرید.

صدا/موسیقی

این بازی در حال حاضر از دیالوگ های صوتی جزئی در برخی از آنها پشتیبانی می کند و انتظار می رود در آینده نزدیک همه دیالوگ های NPC را پوشش دهد. این امر واقعا به عناصر همهجانبه بازی می افزاید. علاوه بر این ، با جلوه های صوتی دقیق در هر دو نبرد و فعالیت های روزانه ، بازیکنان این بازی را بسیار اعتیاد آور می دانند.

نحوه نصب Dawn of Isles APK با فایل داده OBB

  1. APK آن را روی دستگاه خود نصب کنید.
  2. فایل OBB را به /Android/obb/com.netease.hdjygbبه اطمینان حاصل کنید که فایل OBB (main.22.com.netease.hdjygb.obb) و (patch.22.com.netease.hdjygb.obb) در داخل نشسته است com.netease.hdjygb پوشه
  3. بازی را دوباره شروع کنید. لذت بردن!

آخرین نسخه 1.0.21 اندروید Dawn of Isles را بارگیری کنید

نیازی به تجدید نظر نیست ، این بازی تا کنون یکی از بهترین بازی های MMO برای دستگاه های Android است که در حال حاضر می توانید دریافت کنید.دانلود با لینک مستقیم