Deep Clean Inc. 3D 1.9.65

دانلود, مطالب


اگر عاشق تمیز کردن وسایل هستید، این بازی برای شما ساخته شده است. استودیو Clown Games با دانلود فایل APK این بازی تجربه ای آرامش بخش و لذت بخش را به ما ارائه می دهد که در آن باید همه چیز را رها کنیم. تمیز جیرجیر

یک تجربه رضایت بخش و آرامش بخش مناسب برای افراد مبتلا به OCD

Deep Clean Inc. 3D هست یک بازی غیر معمول گاه به گاه که در آن ما باید یک دسته کامل از آیتم ها، تنظیمات و آشغال ها را پاکسازی کنیم. و، اگرچه ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما احساسی که از آن دریافت می کنیم، خوشایند و آرامش بخش است (به خصوص اگر OCD داشته باشیم).

گیم پلی بازی بسیار ساده است و عبور از هر سطح تنها چند ثانیه طول می کشد. برای انجام این کار، ما باید از یک دستگاه یا ابزار استفاده کنیم همه نوع چیز را تمیز کنیدمانند تلفن همراه، پنجره، کف، توالت، صندلی ماشین، خرس عروسکی…

وقتی از شر همه کثیفی ها خلاص شدیم، پول می گیریم. با این پول می توانیم باز کردن قفل لوازم جدید که به ما در تمیز کردن کمک می کند.

یک تجربه تمیز کردن بسیار رضایت بخش!

در سطح فنی، گرافیک مینیمالیستی سه بعدی بسیار جالبی دارد، اگرچه فاقد موسیقی یا جلوه های صوتی است (فقط می لرزد). بنابراین، این یک بازی است که به سختی می تواند ساده تر باشد و هدف آن اولویت بندی است احساسات آرامش بخش، لذت بخش و رضایت بخش بیش از قابلیت پخش با این حال، توصیه می کنیم آن را به صورت آفلاین بازی کنید.


دانلود با لینک مستقیم


به این مطلب امتیاز دهید