پوستر Cyber ​​Dude Dev Tycoon

آیا تا به حال خواسته اید ایلان ماسک ، بیل گیتس ، مارک زاکربرگ یا استیو جابز بعدی شوید؟ یا حتی از این نوابغ سایبری فراتر رفته و با بسیاری از کارهای رایانه ای به موفقیت نهایی خود برسید؟ سپس این بازی جالب از Cyber ​​Dude: Dev Tycoon مطمئناً به دلیل محتوای عمیق و گیم پلی قابل دسترس ، بسیاری از شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

ماجراجویی فناوری خود را در بازی به پایان برسانید ، که در آن گیمرها با یادگیری برنامه نویسی ، تولید محصولات عالی ، توسعه شرکت های خود ، ثروتمند شدن و تلاش برای کارهای بزرگتر از صفر شروع می کنند. انواع مختلفی از محتواهای درون بازی را باز کنید ، که بسیاری از تجربیات منحصر به فرد را به شما معرفی می کند. تبدیل به نابغه بعدی شوید که جهان از آن مستأصل است و با تفکر عالی خود به بشریت کمک کنید.

با بررسی جامع ما در مورد این عنوان موبایل عالی از HOMA GAMES بیشتر بدانید.

داستان/گیم پلی

در Cyber ​​Dude: Dev Tycoon ، گیمرهای Android سفر خود را به عنوان یک برنامه نویس مبتدی آغاز می کنند که به دنبال توسعه آن در دنیای سایبری است. سعی کنید موفقیت های خود را از ساخت برنامه ها و بازی های موبایل عالی بدست آورید ، که می توانید آنها را با پول بفروشید. از این پول برای کار بر روی تحصیل خود استفاده کنید و آمارهای مختلف خود را ارتقا دهید ، که به شما امکان می دهد توانایی های بیشتری کسب کنید.

استعدادهای خود را جمع کنید و دائماً در جهت بهبود آنها تلاش کنید تا بتوانید آمارهای بهتری کسب کنید و شانس بیشتری برای ساخت یک محصول عالی داشته باشید. شرکت خود را راه اندازی کنید و سعی کنید مدیرعامل شرکت جهانی شوید. زندگی خود را با تجملات زیاد از جمله خانه های ییلاقی ساحلی ، استودیوی شهری در کلان شهرها ارتقا دهید یا حتی با پول خود به یک سیاره جدید بروید.

برای لذت بردن از بازی هر طور که می خواهید ، از مکانیک کلیک بیکار استفاده کنید. به سادگی روی کاراکترهای خود ضربه بزنید و تقویت کنید یا بگذارید او در حالی که بازی را می بندید و کارهای دیگر را انجام می دهد ، بیکار کار کند. بسیاری از محتواها و تعاملات جالب درون بازی را باز کنید. همه اینها اطمینان می دهد که می توانید از Cyber ​​Dude: Dev Tycoon نهایت لذت را ببرید.

امکانات

در اینجا همه ویژگی های هیجان انگیز بازی ارائه شده است:

از مکانیک کلیک بیکار لذت ببرید

بازیگران Android در Cyber ​​Dude: Dev Tycoon می توانند به راحتی با مکانیک کلیک بیکار عنوان تلفن همراه کار کنند ، که بازی را برای همه گیمرها بسیار در دسترس قرار می دهد. در اینجا ، شما به سادگی می توانید اجازه دهید شخصیت روی خودش کار کند و برای ایجاد ارتقاء یا تغییرات خاص بازگردد. یا به طور متناوب ، می توانید از مکانیک کلیک برای افزایش عملکرد و کسب درآمد بیشتر در مدت زمان کوتاه استفاده کنید. کنترل های ساده با یک لمس و منوهای قابل دسترس اطمینان حاصل می کند که همه می توانید بدون هیچ مشکلی از بازی لذت ببرید.

دنیای درون بازی را کاوش کنید و کارهای خود را به همه جا ببرید

در Cyber ​​Dude: Dev Tycoon ، گیمرهای اندرویدی مجازند آزادانه دنیای درون بازی را کاوش کرده و کارهای سایبری خود را به همه جا ببرند. با خیال راحت به سراسر جهان سفر کنید و دستگاه کامپیوتر خود را با خود به خانه ای کوهستانی ، خانه ییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟ »و rig. ایستگاه فضایی نهایی خود را بسازید و برای تکمیل کارهای مهم خود در آنجا بمانید. همچنین برای دستیابی به پیشرفت های سایبری بزرگ ، شرکت خود را روی زمین یا هر سیاره جدیدی راه اندازی کنید.

مهارت های مختلف برای یادگیری و بهبود

برای اطمینان از اینکه می توانید شانس بیشتری برای پیشرفت در بازی داشته باشید ، مهم این است که گیمرها تمام مهارت های مهم را بیاموزند و آنها را به طور کامل ارتقا دهند. با فعال کردن برخی از ارتقاءها ، سرعت درآمدزایی خود را افزایش دهید. مهارت های جدید را بیاموزید و به پیشرفت خود ادامه دهید تا زمانی که بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید یا حتی به فضا بروید. پیشرفت های جالب بازی باعث می شود تا کل تجربه ها بسیار مرتبط تر شوند.

برای عملکرد بهتر ، رایانه خود را ارتقا دهید

همچنین ، می توانید با آزمایش بسیاری از سخت افزارهای جدید و عالی ترین چرخ دنده ها ، آزادانه دکل های رایانه خود را ارتقا دهید. با راه اندازی بهتر رایانه ، عملکردهای کاری خود را بهبود بخشید. و همچنین با ماشینهای با ظاهر شگفت انگیز سبک های خود را به نمایش بگذارید.

از سفارشی کردن خانه و ظاهر خود لذت ببرید

و برای شما علاقمندان ، می توانید خانه خود را با استفاده از مبلمان و اقلام موجود در فروشگاه سفارشی کنید. از نشان دادن مهارت های طراحی خود برای ایجاد زمینه های مناسب برای شخصیت خود لذت ببرید. در عین حال ، این امکان وجود دارد که گیمرهای Android با لباس های جدید ، مدل مو و سایر لوازم جانبی منحصر به فرد کار کنند ، که به شما امکان می دهد از بسیاری جهات ظاهر خود را آزادانه سفارشی کنید.

برای باز کردن قفل فرصت ها و محتوای جدید ، سطح خود را بالا ببرید

در Cyber ​​Dude: Dev Tycoon ، گیمرها باید به طور مداوم سطح خود را بالا ببرند تا گیم پلی جدید و فرصت های شغلی باز شود. بنابراین مطمئن شوید که برای بهبود سنجش تجربه خود سخت کار می کنید و پس از ارتقا سطح پاداش های ویژه زیادی را جمع آوری می کنید. برای مهارت های خاص خود ارتقاء جدیدی کسب کنید ، مهارت های جدیدی را که می توانید یاد بگیرید باز کنید و محتوای منحصر به فرد را در بازی فعال کنید.

در بسیاری از رویدادهای هیجان انگیز شرکت کنید

در طول گیم پلی ، گیمرهای اندرویدی همچنین با انواع رویدادها و معضلات مختلف در بازی آشنا می شوند که به آنها امکان می دهد در داستانها بیشتر شرکت کنند. از مبارزه با ویروس در چالش های پاپ آپ مهیج لذت ببرید. یا در رویدادهای تصادفی که به طور خودکار در طول اقامت شما درخواست می کنند ، انتخابهای مهمی انجام دهید.

بازی را با یا بدون اینترنت انجام دهید

برای علاقه مندان ، اکنون می توانید از گیم پلی هیجان انگیز Cyber ​​Dude: Dev Tycoon در هر زمانی که بیرون هستید کاملاً آفلاین لذت ببرید. در نتیجه ، هر زمان که مایل به انجام این بازی هستید ، نیازی به روشن کردن داده تلفن همراه یا اتصال به نقطه Wi-Fi ندارید.

رایگان برای بازی

در عین حال ، برای دسترسی بیشتر بازی برای گیمرهای Android ، HOMA GAMES همچنین Cyber ​​Dude: Dev Tycoon رایگان را در فروشگاه Google Play، که می توانید به راحتی آن را بارگیری کرده و از آن لذت ببرید. با این حال ، از آنجا که یک برنامه رایگان است ، هنوز تبلیغات و خریدهای درون بازی وجود دارد که ممکن است شما را آزار دهد.

از بازی باز شده با حالت ما لذت ببرید

برای لذت بردن از گیم پلی نامحدود Cyber ​​Dude: Dev Tycoon ، باید به سراغ نسخه اصلاح شده بازی در وب سایت ما بروید. در اینجا ، ما برنامه باز شده با پول نامحدود در بازی ، تبلیغات حذف شده و موارد دیگر را ارائه می دهیم. همه اینها اطمینان می دهد که می توانید از بازی حداکثر لذت را ببرید. به سادگی آن را بارگیری کنید Cyber ​​Dude: Dev Tycoon Mod APK، دستورالعمل های داده شده را دنبال کنید ، و خوب هستید.

کیفیت بصری و صدا

گرافیک

در Cyber ​​Dude: Dev Tycoon ، گیمرهای Android به لطف عناصر بصری ساده و بصری می توانند به سرعت خود را درگیر عنوان مهیج موبایل کنند. هر زمان که در بازی هستید از کار با سبک های هنری مدرن و مینیمالیستی لذت ببرید و با شخصیت های درون بازی و همه موارد موجود تعامل داشته باشید. علاوه بر این ، گرافیک دو بعدی بی نظیر همچنین گیم پلی روان و رضایت بخش Cyber ​​Dude: Dev Tycoon را برای همه گیمرهای اندرویدی فعال می کند.

صدا و موسیقی

Cyber ​​Dude: Dev Tycoon درست مانند League of Gamers و دیگر بازیهای بیکار کلیک کننده ، فقط از تجربه های صوتی ساده ای برخوردار است که به بازیکنان اجازه می دهد خود را کاملاً در گیم پلی درگیر کنند. به علاوه ، از گوش دادن به موسیقی متن قوی و جلوه های صوتی در طول بازی خسته نمی شوید. بنابراین ، لذت بردن از کل تجربه بسیار بیشتر است.

افکار نهایی

با گیم پلی ساده و لذت بخش ، همراه با محتوای قابل دسترسی ، از بازی عنوان موبایل فوق العاده لذت خواهید برد. با خیال راحت خود را درگیر بازی هیجان انگیز کنید و از تجربیات درون بازی خود نهایت استفاده را ببرید تا به دستاوردهای مطلق سایبری دست پیدا کنید. همچنین ، حالت شگفت انگیز ما را فراموش نکنید ، که به شما امکان می دهد از بازی نهایت لذت را ببرید.


دانلود با لینک مستقیم