Elite Video Player v6.7.3 – دانلود رایگان افزونه وردپرس


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/tagservi/domains/tagservice.ir/public_html/wp-content/themes/tag-theme/tag-themes/template-tags.php on line 31
اسکریپت, افزونه, دانلود, دیگر قالب ها, سورس کد اپ موبایل, قالب, قالب HTML, قالب ها, وردپرس


Elite Video Player – افزونه وردپرس یک پخش کننده ویدیویی مدرن، پاسخگو، کاملاً قابل تنظیم و پیشرفته برای وردپرس، تبلیغات و محبوب ترین پلتفرم های ویدیویی مانند YouTube (فردی، کانال، لیست پخش)، Vimeo، ویدیوهای خود میزبان (فقط mp4 مورد نیاز)، ویدیوهای Google Drive، ویدیوهای Dropbox، ویدیوهای محلی، آمازون S3 و ویدیوهای LiveStreaming HLS m3u8 پشتیبانی می شوند. با این پخش کننده ویدیویی منحصر به فرد و قدرتمند، ویدیوهای خود را در وب سایت خود در همه مرورگرها و در همه دستگاه ها ارائه دهید.

Elite Video Player – ویژگی های افزونه وردپرس: –

الیت پلیر خود را در عرض چند دقیقه راه اندازی کنید

نصب فوق العاده آسان است. به سادگی نوع پخش کننده ویدیو را انتخاب کنید و کد کوتاه را در صفحه یا پست خود وارد کنید.

پشتیبانی از YouTube – لیست پخش / کانال / یوتیوب تک

پخش کننده ویدیوی نخبه می تواند هر ویدیوی یوتیوب را پخش کند، لیست های پخش یوتیوب یا حتی کانال های کاربر را وارد کند. می‌توانید از پخش‌کننده پیش‌فرض YouTube یا پخش‌کننده YouTube با کنترل‌های سفارشی استفاده کنید.

پشتیبانی از YouTube 360 ​​VR و YouTube LiveStreaming

پخش کننده ویدیوی Elite اکنون از هر ویدیوی Youtube 360 ​​VR پشتیبانی می کند و حتی از ویدیوهای پخش زنده از یوتیوب نیز پشتیبانی می کند.

ویدیوهای خود میزبان

شما می توانید ویدیوهای خود را تنها با فرمت mp4 مورد نیاز میزبانی کنید.

پشتیبانی از Vimeo

همچنین، پخش کننده ویدیوی نخبه می تواند هر ویدیویی را از vimeo نیز پخش کند. ویدیوهای Vimeo را می توان با پخش کننده پیش فرض Vimeo یا پخش کننده Elite سفارشی پخش کرد.

پشتیبانی از HTTP Live Streaming (HLS .m3u8).

پخش کننده ویدیوی Elite اکنون از فایل های HLS (HTTP Live Streaming) m3u8 پشتیبانی می کند.

ویدیوهای آمازون S3 و درایو ابری آمازون

پخش کننده الیت می تواند هر ویدیویی را از سرور آمازون پخش کند.

ویدیوهای گوگل درایو

می‌توانید ویدیوها را از هر درایو Google ذخیره و پخش کنید.

ویدیوهای دراپ باکس

توصیه می‌شود در مورد فایل‌های حجیم، از Dropbox برای میزبانی رایگان ویدیوها و پخش آن‌ها در پخش‌کننده Elite در سراسر وب‌سایت‌ها استفاده کنید.

ویدیوهای محلی

همچنین می توانید هر ویدیویی را از درایو محلی خود پخش کنید، بدون نیاز به میزبانی وب. ویدیوهای دراپ باکس نیز پشتیبانی می شوند.

ویدیوها را باز کنید

پخش کننده ویدیوی نخبه می تواند هر ویدیویی را از Openload پخش کند.

ویدئوهای ترکیبی

لیست پخش خود را با هر نوع ویدیویی که می خواهید ایجاد کنید – ویدیوهای YouTube/Vimeo/Self-hosted/GoogleDrive را در یک لیست پخش ترکیب کنید.

تبلیغات

پخش کننده ویدیوی Elite از تبلیغات پیش از پخش (قبل از)، میان پخش (در حین)، پس از پخش (بعد از پخش)، تبلیغات ویدیویی و تبلیغات پاپ آپ پشتیبانی می کند. برای هر ویدیوی موجود در فهرست پخش، می‌توانید آگهی پیش از پخش/میان فیلم/پس از پخش/پاپ آپ خود را تنظیم کنید. همچنین، تبلیغات با گزینه تبلیغات پرش سفارشی بهبود می‌یابد، به این معنی که می‌توانید زمان پرش متفاوتی را برای هر ویدیو تنظیم کنید. هر تبلیغ را می توان برای همه انواع ویدیویی که پخش کننده نخبه پشتیبانی می کند اضافه کرد: ویدیوهای تکی یوتیوب / لیست پخش یوتیوب / کانال های کاربر، ویدیوهای vimeo و ویدیوهای mp4 خود میزبانی شده.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

با Google Analytics می‌توانید تعداد دفعاتی که ویدیوها تماشا و دانلود شده‌اند را پیگیری کنید. همچنین، می‌توانید تعداد دفعاتی که ویدیوی تبلیغاتی تماشا شده است، مدت زمان پخش ویدیوی تبلیغاتی (قبل از رد شدن) یا حتی تعداد دفعاتی که روی ویدیوی تبلیغاتی شما کلیک شده است را ردیابی کنید.

تصاویر کوچک ویدیوی زنده برای نوار پیشرفت

پخش کننده ویدئو Elite اولین و تنها پخش کننده ویدئویی است که از سیستم هوشمند برای تصاویر کوچک ویدئو استفاده می کند. می‌توانید ویدیوی خود را طوری تنظیم کنید که تصاویر کوچک ویدیو را به‌طور خودکار تولید کند و زمانی که کاربر نوار پیشرفت را نگه می‌دارد، آن‌ها را به صورت زنده در زمان واقعی نمایش دهد. نمونه را ببینید.

vtt (jpg) تصاویر کوچک ویدئو برای نوار پیشرفت

پخش‌کننده ویدیوی نخبه همچنین می‌تواند ریز عکس‌های ویدیویی vtt (jpg) را نمایش دهد، به این معنی که این ریز عکس‌ها به‌عنوان تصویر jpg تک صفحه‌ای از پیش ساخته شده‌اند. نمونه را ببینید.

زیرنویس (زیرنویس)

پخش کننده ویدیوی Elite دارای زیرنویس (زیرنویس) برای ویدیوهای خود میزبان HTML5، درایو Google، Dropbox، HLS m3u8 Livestream یا ویدیوهای Amazon S3 است.

حالت چسبنده

پخش کننده Elite از حالت چسبنده پشتیبانی می کند تا ویدیوها را همیشه در صفحه برای مشتریان شما قابل مشاهده نگه دارد (هنگام پیمایش به بالا/پایین در صفحه). اگر ویدیو در نمای کاربر نباشد، پخش کننده چسبنده در گوشه پایین ظاهر می شود و اگر ویدیو در نمای کاربر باشد، پخش کننده چسبنده به طور خودکار مخفی می شود.

حالت لایت باکس، حالت پاسخگو، حالت تمام صفحه

پخش کننده ویدیوی نخبه را می توان در حالت لایت باکس نشان داد. می توانید هر تصویری را برای باز کردن پخش کننده در لایت باکس تنظیم کنید. تصاویر سبد چندگانه پشتیبانی می شوند (چند پخش کننده سبد در همان صفحه). گزینه های لایت باکس عبارتند از: تصویر لایت باکس، عرض و ارتفاع تصویر لایت باکس، بسته شدن لایت باکس با کلیک در خارج (اختیاری)، پخش خودکار لایت باکس (اختیاری). به این ترتیب می توانید چندین پخش کننده ویدیو را در یک صفحه داشته باشید.

حالت واکنش گرا، پخش کننده ویدیوی Elite را ایجاد می کند که دقیقاً در محتوای صفحه یا پست قرار می گیرد.

با حالت تمام صفحه، پخش کننده ویدیوی نخبه کل صفحه را پوشش می دهد.

ویدئوهای پیوند عمیق

پخش کننده Elite از Deeplinking پشتیبانی می کند که به این معنی است که هر ویدیویی از لیست پخش را می توان از طریق پیوند URL در دسترس قرار داد. همچنین، کاربران می توانند ویدیوی فعال (جاری) را به اشتراک بگذارند.
به عنوان مثال: پیوند عمیق هدف به ویدیو به نام «مدل های برتر» از لیست پخش.

از محتوای ویدیویی محافظت کنید

در ویدیوهای خود میزبانی می‌توانید کلیک راست روی ویدیو را غیرفعال کنید تا از عملکرد «ذخیره ویدیو» جلوگیری کنید و ویژگی «src» را پنهان کنید.
همچنین، برای محافظت از ویدیوهای خود به گونه ای که دیگر هیچ کس نتواند محتوای ویدیوی شما را ببیند (حتی اگر “دانلود شده” باشد) استفاده از HTTP Live Streaming – فرمت HLS m3u8 است.
این به درک بهتر کمک می کند: پیوند، به این ترتیب هیچ کس نمی تواند ویدیوی شما را مشاهده کند.

فایل‌های mp4 خود را به فرمت m3u8 تبدیل کنید تا از ویدیوهای خود محافظت کنید.

پشتیبانی از jpg, png, gif

با پخش کننده ویدیوی Elite می توانید تصاویر یا گیف های خود را به جای ویدیو نمایش دهید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که از پخش کننده Elite مانند بنر یا نوار لغزنده تصویر استفاده کنید. حتی می توانید تصاویر را با ویدیوهای موجود در لیست پخش یکسان ترکیب کنید.

گزینه رنگ نامحدود

ظاهر پخش کننده نخبه را می توان با تغییر لهجه رنگ به هر رنگی که دوست دارید سفارشی کرد تا پخش کننده شما کاملاً با وب سایت شما ترکیب شود.

لیست پخش کاملاً قابل کنترل

لیست پخش را می توان به طور کامل سفارشی کرد تا نیازها و روندهای وب سایت شما را برآورده کند. می‌توانید ترتیب ویدیوها را در فهرست پخش مدیریت کنید، و همچنین مدیریت کنید که کدام ویدیو از فهرست باطن واقعاً در فهرست پخش در فرانت‌اند نشان داده می‌شود (به این معنی که می‌توانید تعداد زیادی ویدیو در ناحیه مدیریت خود داشته باشید، اما فقط ویدیوهای خاصی را نشان دهید و آنها را سفارش دهید. همانطور که می خواهید)، بنابراین شما کنترل کامل نمایش فیلم های خود را دارید. موقعیت لیست پخش را می توان از سمت راست به پایین تغییر داد. موارد موجود در لیست پخش کاملاً قابل تنظیم هستند، بنابراین می‌توانید انتخاب کنید: ریز عکس‌ها با متن، فقط متن یا فقط تصاویر کوچک.

کد تعبیه شده به صورت خودکار

پخش کننده ویدیوی نخبه توانایی ایجاد خودکار کد جاسازی منحصر به فرد را از تنظیمات خود دارد، بنابراین بازدیدکنندگان می توانند پخش کننده ویدیوی شما را در هر مکان و هر زمان در صفحات وب خود جاسازی کنند. پخش کننده نخبگان به طور خودکار کد جاسازی شده را از پست ها یا صفحات ایجاد می کند، بنابراین می توان آن را در هر مکانی جاسازی کرد.


به این مطلب امتیاز دهید