پوستر Game Booster 4x Faster Pro

برای کسانی از شما که به انجام بازی های موبایلی علاقه دارید ، می دانید که داشتن یک دستگاه توانمند که بتواند به راحتی اکثر کارهای درون بازی را به راحتی انجام دهد ، اهمیت دارد. علاوه بر این ، حتی با وجود سخت افزاری قدرتمند ، اگر سیستم شما به طور کامل بهینه شده باشد ، دستگاه های شما نمی توانند بازی را بدون مشکل اجرا کنند.

و برای بازی های آنلاین ، داشتن یک وضعیت پینگ پایدار واقعاً مهم است اگر می خواهید از گیم پلی روان بر روی عناوین مورد علاقه خود لذت ببرید. در عین حال ، برای بهتر شدن گیم پلی ، داشتن ابزارهایی که می توانند تنظیمات درون بازی شما را بهبود بخشند و موانع را بشکنند ، مطمئناً مفید خواهد بود.

به همین دلیل ، کاربران اندروید قطعاً باید این برنامه موبایل عالی را پیدا کنند بازی تقویت کننده 4 برابر سریعتر نرم افزار یک ابزار عالی برای کار با شما در اینجا ، برنامه جالب Android به شما امکان می دهد با استفاده از ابزارها و ویژگی های ارائه شده ، به راحتی هر بازی موجود در دستگاه های تلفن همراه خود را بهینه کنید. بنابراین ، می توانید از گیم پلی بهتری لذت ببرید و در کل تجربه بهتری با دستگاه های خود داشته باشید.

با مرورهای عمیق ما درباره برنامه و ویژگی های جالب آن بیشتر بدانید.

چه کار میکند؟

در اینجا در Game Booster 4x Faster Pro ، کاربران اندروید می توانند از کار با برنامه کاملاً ویژه لذت ببرند و از ابزارهای شگفت انگیز آن برای افزایش عملکرد دستگاه های خود تنها با یک لمس لذت ببرند. با خیال راحت می توانید تقویت کننده بازی پیشرفته را امتحان کنید تا با فعال کردن منابع بیشتر برای بازی ، تجربه بازی خود را بهینه کنید. و در عین حال ، می توانید گیم پلی بازی را که برای استفاده بهتر از سخت افزار موجود طراحی شده است ، افزایش دهید.

RAM رایگان را برای بازی های خود فعال کنید تا نیازی به بارگیری مجدد آن در هر بار ورود مجدد نداشته باشید. از کیفیت تصویر HDR برای بهبود عناصر بصری بازی استفاده کنید. بسیاری از معیارهای مفید را باز کنید تا عملکرد دستگاه ها و آمار بازی خود را بهتر زیر نظر بگیرید. دسترسی به بسیاری از تنظیمات سریع و آسان که به شما این امکان را می دهد بدون در نظر گرفتن تجربیات خود با برنامه ، به آسانی بر روی بهبود تجربه های درون بازی کار کنید. و مهمتر از همه ، این برنامه باید بدون هیچ مشکلی بر روی همه دستگاه های Android شما به خوبی کار کند.

الزامات

برای کسانی از شما که به این برنامه هیجان انگیز از G19 Mobile علاقه دارید ، می توانید برنامه رایگان را در آن بارگیری کنید فروشگاه Google Play و آن را به طور خودکار بر روی دستگاه های خود نصب کنید. اما اگر می خواهید از برنامه حداکثر استفاده را ببرید ، نسخه حرفه ای Game Booster باید انتخاب بسیار بهتری باشد ، زیرا به شما امکان می دهد بازی را با تنظیمات عمیق خود بهبود بخشید. فقط به خاطر داشته باشید که باید به برنامه مجوزهای دسترسی خاصی بدهید.

و در عین حال ، Game Booster 4x Faster Pro از کاربران می خواهد مجوزهای دسترسی خاصی را برای فعال سازی برنامه کامل در اختیار آن قرار دهند. همچنین فراموش نکنید که دستگاه های خود را به آخرین سیستم عامل ، ترجیحاً Android 4.1 و بالاتر به روز کنید.

علاوه بر این ، برای فعال کردن تنظیمات خاص و تقویت ویژگی ها در برنامه ها و بازی های Android ، کاربران باید موارد برنامه فعلی را بازنشانی کنند.

ویژگی های فوق العاده

در اینجا همه ویژگی های هیجان انگیزی است که برنامه ارائه می دهد:

گزینه های Smart Game Turbo برای تقویت بازی های شما

برای شروع ، کاربران Android در Game Booster 4x Faster Pro می توانند از گزینه سریع Game Turbo استفاده کنند تا بلافاصله سیستم خود را تقویت کنند. به سادگی دکمه را فشار دهید و می توانید چندین فرآیند را همزمان فعال کنید. با خیال راحت از برنامه برای آزادسازی RAM خود و ایجاد فضا برای فرآیندهای جدید برنامه استفاده کنید. هوش مصنوعی مفید را باز کنید تا بازی ها و برنامه خود را به راحتی با تنظیمات هوشمند متعدد بهینه کنید. همچنین ، با کیفیت تصویر HDR ، می توانید تصاویر بهتری را در بازی فعال کرده و جلوه های ویژه را جالب تر کنید. از بازی با برنامه مفید لذت ببرید تا گیم پلی کلی شما بسیار چشمگیرتر و روانتر شود.

با خیال راحت عملکرد سیستم را بررسی کنید

برای علاقمندان ، می توانید از مانیتورهای موجود در Game Booster 4x Faster Pro برای بررسی سیستم خود استفاده کنید. با خیال راحت عملکرد سیستم را بررسی کنید تا از ثبات آن اطمینان حاصل کنید و یاد بگیرید که برخی از مشکلات درون بازی را برطرف کنید. برای بررسی میزان بار حافظه خود به مانیتور مفید HUD دسترسی داشته باشید ، که مانع استفاده زیاد RAM از دستگاه های شما و نادیده گرفتن بازی های شما می شود. اطمینان حاصل کنید که بار ذخیره سازی شما هنوز تحت کنترل است تا بتوانید فضای کافی برای ذخیره داده های خود داشته باشید. همچنین مانیتور مفید دما را باز کنید تا همیشه بر مشکلات گرمایش دستگاه نظارت داشته باشید. و فراموش نکنید که تاخیر شبکه خود را زیر نظر داشته باشید تا مطمئن شوید که می توانید از تجربه های روان با هر بازی آنلاین لذت ببرید.

از ابزارهای GFX برای زیباتر شدن بازی استفاده کنید

به لطف ابزارهای موجود GFX ، گیمرهای Android اکنون می توانند با تنظیمات گرافیکی متعدد از بازی لذت ببرند ، که به آنها امکان می دهد بازی های خود را تقویت کرده و آنها را جالب تر کنند. با خیال راحت با تنظیمات وضوح کار کنید تا وضوح تصویر را در هر یک از بازی های خود تغییر دهید. می توانید وضوح تصویر را برای مطابقت با صفحه کنونی خود افزایش دهید و از تجربه های بسیار بهتری در بازی لذت ببرید. یا از ابزارها برای کاهش گرافیک استفاده کنید و مطمئن شوید که دستگاه های شما می توانند تنظیمات بصری را کنترل کنند.

در عین حال ، تنظیمات FPS به کاربران این امکان را می دهد تا تنظیمات خود را بین گزینه های مختلف ، از حداقل 30FPS به استاندارد 60FPS یا حتی 90FPS یا 120FPS تغییر دهند ، اگر صفحه نمایش و دستگاه های شما بتوانند با چالش ها کنار بیایند. همچنین ، این برنامه سبک های قابل تنظیم را در Game Booster 4x Faster Pro فعال می کند ، که به کاربران امکان می دهد تنظیمات سبک خود را هرطور که می خواهند تغییر دهند.

تجربه های روان و بدون تأخیر را فعال کنید

در اینجا در Game Booster 4x Faster Pro ، کاربران Android به لطف Zero Lag Mode می توانند از بازی های آنلاین روان و بدون تاخیر لذت ببرند. به سادگی تنظیمات بازی را با تنظیمات عملکرد بهینه کنید ، که به شما امکان می دهد بین بسیاری از گزینه ها و سطوح رندر یکی را انتخاب کنید تا نتایج مختلف را فعال کنید. و برنامه به طور فعال استفاده از شبکه شما را زیر نظر خواهد داشت تا مطمئن شود برنامه ها یا بازی های خاص همیشه در اولویت هستند.

از سایر ویژگی های مناسب استفاده کنید

و برای شما علاقمندان ، اکنون می توانید از سایر ویژگی های مناسب استفاده کنید تا تجربه های بازی خود را بسیار هیجان انگیزتر کنید. برای بهبود گیم پلی خود ، همیشه گزینه Quick Boost را در دسترس داشته باشید. با خیال راحت گزینه Quick Launch را پیدا کنید تا در برخی بازی ها آماده شود. و تنظیمات بازی موجود به شما امکان می دهد با بسیاری از تنظیمات گسترده سیستم کار کنید. همه اینها به شما امکان می دهد نه تنها بازی های خود بلکه برنامه های موجود در سیستم خود را به راحتی تقویت کنید.

عملکرد دستگاهها را بدون گرمایش بهبود دهید

و برای شما علاقمندان ، اکنون می توانید از Game Booster 4x Faster Pro برای بهبود عملکرد دستگاه های خود بدون مشکلات گرمایش استفاده کنید. با خیال راحت از آن در هر یک از دستگاه های Android خود استفاده کنید و Game Booster 4x Faster Pro به طور خودکار پروفایل های تقویت کننده مناسب برای سیستم شما را ارائه می دهد.

از برنامه رایگان و باز شده در وب سایت ما لذت ببرید

برای جذابیت بیشتر برنامه ، کاربران Android اکنون می توانند از کار با برنامه رایگان و بدون قفل در وب سایت ما لذت ببرند. در حال حاضر ، نیازی به پرداخت هزینه برای نصب برنامه کامل نیست. تنها چیزی که نیاز دارید این است که برنامه را بارگیری کنید Game Booster 4x Faster Pro Mod APK، دستورالعمل های ارائه شده را دنبال کنید ، خوب هستید.

احکام نهایی

در اینجا در Game Booster 4x Faster Pro ، کاربران Android می توانند از بسیاری از ویژگی های درون برنامه ای استفاده کنند ، که به آنها امکان می دهد گیم پلی خود را تقویت کرده و دستگاه ها را بسیار بیشتر قادر سازند. و به لطف نسخه رایگان و قفل نشده برنامه در وب سایت ما ، اکنون می توانید از برنامه تلفن همراه حداکثر استفاده را ببرید.دانلود با لینک مستقیم