Getaround 9.15.0 – دانلود برای اندروید APK رایگان

دانلود, مطالب


فناوری موبایل منجر به افزایش اشتراک‌گذاری خودرو شده است: اکنون می‌توانیم خودروها را برای سفر به اشتراک بگذاریم، خودروهای برقی را در شهرها اجاره کنیم، خودروهای اجاره‌ای را رزرو کنیم و غیره. سفر به اینجا و آنجا (Drivy) یک عنصر جدید به این معادله اضافه می کند. این هست یک پلت فرمی برای اجاره اتومبیل از افراد خصوصی و ارائه دهندگان حرفه ای که به شما امکان می دهد نزدیکترین اتومبیل ها را روی نقشه جستجو کنید. به مکان شما و برای مشاهده قیمت اجاره روزانه هر کدام.

این که آیا شما به یک ماشین نیاز دارید برای چند ساعت برای رسیدن به محل کار یا برای مدت طولانی تر، شاید برای رفتن به تعطیلات، این سیستم مالکان و علاقه مندان به اجاره را در تماس قرار می دهد و حتی می توانند با استفاده از فناوری Drivy Open نیاز به هرگونه ملاقات بین این دو را نداشته باشند. این سیستمی است که به شما امکان می دهد ماشین را از برنامه باز کنید تا حتی به کمک شخص ثالث هم نیاز نداشته باشید.

بیش از 50000 خودرو اجاره ای در اسپانیا، فرانسه، بریتانیا، آلمان، اتریش و بلژیک.

ویژگی های اصلی

  • اجاره خودروهای مقرون به صرفه، از 15 یورو در روز و همچنین ساعتی.
  • اگر خودروی کرایه‌ای درایو باز باشد، می‌توانید آن را از برنامه باز کنید، حتی بدون نیاز به ترتیب ملاقات با مالک.
  • کاربران به فایل هر خودرو دسترسی دارند و آنها را قادر می سازد تا تمام اطلاعات مربوطه را ببینند – توضیحات، سال، مسافت پیموده شده، سوخت، آپشن ها، شرایط اجاره و غیره.
  • تمامی اجاره ها شامل بیمه جامع آلیانز
  • مالکان، چه افراد خصوصی و چه ارائه دهندگان حرفه ای، به راحتی می توانند اجاره ماشین یا ناوگان خود را از حساب خود مدیریت کنند.


دانلود با لینک مستقیم


به این مطلب امتیاز دهید