Gin Rummy Plus 8.3.11 – دانلود برای اندروید APK رایگان

دانلود, مطالب


جین رامی نسخه آمریکایی “چینچون” اسپانیایی است. اما وقتی کسی را ندارید که با او بازی کنید چه اتفاقی می‌افتد؟ خوب، برای این چیزها، شما اینترنت دارید. با جین رامی پلاس می توانید با این بازی ورق بازی کنید بازیکنان در سراسر جهان در هر زمانی از روز، ارائه یک تجربه چند نفره کاملا رایگان.

می توانید با دوستان خود از هر کجا یا در برابر افراد جدیدی که حتی می توانید با آنها چت کنید (فقط در صورتی که نسخه پولی برنامه را دارید) بازی کنید. شما همچنین می توانید برای اینکه رهبران رده بندی بین المللی باشید رقابت کنید. وجود دارد بسیاری از میزهای بازی که می توانید با بالا رفتن سطح قفل آن را باز کنید و تبدیل به یک رامی ace شوید.

نقطه ضعف اصلی این بازی زمان انتظار در زمانی است که حریف شما بازی خود را انجام می دهد. در زمان کوتاه و محدود است، اما گاهی اوقات انتظار می تواند کمی طولانی شود، به خصوص با پیشرفت هر بازی.

به محبوب ترین بازی Gin Rummy در جهان بپیوندید و با میلیون ها بازیکن واقعی به صورت زنده بازی کنید.

چگونه بازی کنیم؟

جین رامی یک بازی با ورق است که در آن ما باید از یک کت و شلوار، سه‌گانه یا چهارتایی کارتی تشکیل دهیم. با عرشه فرانسوی. وقتی کارت‌های باقی‌مانده در دست شما ده امتیاز یا کمتر اضافه می‌کنند، می‌توانید ضربه بزنید، اگرچه ایده‌آل این است که با تمام کارت‌های همسان تمام کنید تا امتیاز بیشتری کسب کنید. هدف این است که حریف خود را با حداکثر تعداد کارت های بی همتا بگیرید.


دانلود با لینک مستقیم


به این مطلب امتیاز دهید