Lulubox 6.6.0 – بارگیری برای Android APK رایگان


اگر معمولاً با تلفن خود بازی می کنید ، احتمالاً مفاهیمی مانند حالت APK و موارد مشابه دیگر را شنیده اید. ما در مورد پرونده هایی صحبت می کنیم که جنبه های خاصی از یک بازی را تغییر دهید برای ارائه یک تجربه بهتر … این است که توسعه دهندگان آنها را تعریف می کنند اما آنها واقعاً منظورشان این است که آنها شکست ناپذیری را برای آن بازی ها به ما ارائه می دهند ، از جمله سکه های بی پایان یا مزایای دیگر برای لیست موارد ما ، سرعت بازی و غیره.

و این لولوبوکس دقیقاً یک برنامه برای وصله بازی ها درست مانند Game Guardian یا Cheat Engine است. به ما ارائه می دهد کاتالوگ وصله های یک سری بازی ها و همچنین امکان استفاده از آنها برای مواردی که قبلاً نصب کرده ایمبه برای چنین هدفی ، ما فقط باید بازی را به لیست برنامه های قابل وصله اضافه کنیم. به نوبه خود ، با استفاده از این برنامه ، ما می توانیم MOD یا افزونه های خود را به اشتراک بگذاریم تا بقیه بازیکنان بتوانند از آنها در بازی های خود استفاده کنند.

بازی های پشتیبانی شده توسط Lulubox

با این حال ، اگرچه قصد دارد جایگزین محکمی باشد ، هنوز راه زیادی در پیش است ، به ویژه در مورد بازی هایی که می توان آنها را وصله کرد زیرا در حال حاضر تعداد زیادی از آنها وجود ندارد. یکی از مزایای آن این است که استفاده از آن بسیار آسان است. در واقع ، فقط اگرچه به طور پیش فرض با لیست کوتاه عناوین سازگار است، همانطور که در بالا اشاره کردیم ، همچنین در بین بازیهایی که قبلاً در Android خود نصب کرده ایم جستجو می کند تا عناوین سازگار دیگر را پیدا کند. در هر صورت ، توسعه دهندگان آن مطمئناً این لیست را در آینده نزدیک افزایش می دهند:

 • Mobile Legends Bang Bang.
 • Garena Free Fire Battlegrounds.
 • موج سواران مترو.
 • سوراخ
 • استخر کاروم.
 • استخر 8 توپ.
 • آب نبات له.
 • جنگ قبایل.
 • فرار از معبد 2.
 • MARVEL Future Fight.
 • PUBG Mobile.
 • مینی شبه نظامی.
 • و غیره.

تصور می کنیم متوجه خواهید شد که باید هر یک از این بازی ها را بر روی گوشی خود نصب کرده باشید تا بتوانید از ابزاری از این نوع بیشترین استفاده را ببرید که به ما این امکان را می دهد پوسته ها را به صورت رایگان بارگیری کنید به منظور سفارشی کردن جنبه های تنظیمات ، شخصیت های ما و سلاح های آنها (البته اگر در بازی وجود داشت). در واقع ، در Subway Surfers ، ما قادر خواهیم بود تمام لباسها و هاوربردهایی را که در هر به روزرسانی جدید برای این دونده بی پایان منتشر می شود باز کنیم و معمولاً ما را ملزم به خرید درون برنامه ای می کند.

علاوه بر این ، اگر یکی از گیمرهایی باشیم که از باختن متنفر هستیم ، می توانیم یک حالت شکست ناپذیر را فعال کنیم و بتوانیم هر چقدر که می خواهیم گیم پلی را سرعت بخشیده و همچنین بتوانیم ترفندهای دیگر را اعمال کنید مانند غیرفعال کردن هر نوع پیام یا اعلان روی صفحه که ممکن است در بازی شما اختلال ایجاد کند.

اکنون که می دانید ، بارگیری APK این بازی patcher را دریغ نکنید که استفاده از آن ، به عنوان یک مزیت اضافی ، واقعاً ساده و بصری است.

موارد جدید در آخرین نسخه


دانلود با لینک مستقیم

به این مطلب امتیاز دهید

توجه و هشدار
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از تگ سرویس و سایت های آن پیگرد قانونی دارد.
هرگونه کپی برداری از قالب و مطالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد وقابل پیگیری خواهد بود!
منبع تگ سرویس
رمز فايل : www.tagservice.ir
۳ سال به صورت جرفه ای با وردپرس کار میکنم و به کارهای وب و سئو و همچنین برنامه نویسی علاقه مندم.
وبسایت https://tagservice.ir
نوشته ایجاد شد 1283

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا