MetaFans v2.5.0 – انجمن و شبکه اجتماعی بادی پرس تم دانلود رایگان

اسکریپت, افزونه, دانلود, دیگر قالب ها, سورس کد اپ موبایل, قالب, قالب HTML, قالب ها, وردپرس


ما با دقت این موضوع را طراحی کردیم تا همه چیزهایی را که برای ساختن یک جامعه باورنکردنی نیاز دارید، با نمایه‌های کامل، نشان‌های تأیید، واکنش‌ها، گروه‌ها، نشان‌ها، مأموریت‌ها، رتبه‌ها، اعتبارات و موارد دیگر در اختیار داشته باشید!

متافانس پروفایل اجتماعی شما را تقویت می کند، با دوستانتان ارتباط برقرار می کند و تعداد فالوورها را افزایش می دهد

انجمن اجتماعی ارائه شده توسط Buddypress با مزایای افزونه Buddypress، ما آن را با واکنش‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها، رسانه‌ها و موارد دیگر گسترش می‌دهیم!

گیمیفیکیشن باورنکردنی با Gamipress Metafans یک تجربه گیمیفیکیشن کامل با نشان‌ها، ماموریت‌ها، اعتبارات و رتبه‌ها ایجاد کرد تا به کاربران شما یک تجربه عالی بدهد!

طراحی با صفحه ساز Elementor همه صفحات با دقت طراحی شده اند تا هر آنچه شما نیاز دارید داشته باشند! ما همچنین داده‌های آزمایشی را در API خود ادغام می‌کنیم تا تجربه‌ای بی‌نظیر ارائه دهیم

نمایه و صفحات فعالیت فوق العاده انعطاف پذیر

Metafans یک صفحه نمایه فوق‌العاده کامل با طراحی زیبا، جعبه‌ها و یک نوار لغزنده برای دسترسی آسان‌تر به تمام قسمت‌های نمایه مانند: درباره، نشان‌های قفل نشده، تصاویر، ماموریت‌های تکمیل‌شده، پست‌ها و موارد دیگر ارائه می‌دهد! همچنین صفحات انجمن دیگری مانند فعالیت، تنظیمات نمایه کامل، فهرست اعضا و گروه و موارد دیگر را خواهید یافت.

فرم بازسازی شده برای به روز رسانی وضعیت نمایه!

ما جعبه به‌روزرسانی وضعیت Buddypress را بازسازی کرده‌ایم! به راحتی عکس ها و GIF ها را آپلود کنید، به روز رسانی وضعیت پست کنید، پست های خود را ویرایش کنید و حتی ویدیوهای یوتیوب را فقط با چسباندن آدرس اینترنتی پیوند دهید. شما با طیف وسیعی از پست‌های به‌روزرسانی وضعیت و فعالیت (مانند زمانی که شخصی دوست شما می‌شود) حساب خواهید کرد. همچنین می‌توانید پست‌های خود را به‌عنوان «پین شده»، «مورد علاقه» و «خصوصی» علامت‌گذاری کنید، که همه به راحتی با نمادهای سفارشی ما قابل شناسایی هستند!

گیمی پرس: نشان ها گیمیفیکیشن

با کمک عملکرد Gamipress Achievements، ما یک خط مشی نشان ها را جمع آوری کرده ایم که در آن شما می توانید نشان ها را حذف کنید و اعتبار کسب کنید تا رتبه های پروفایل را باز کنید! شما همچنین می توانید آنها را در نمایه خود با ویجت نشان نمایش دهید!

Gamipress: Quests Gamification

با کمک عملکرد Gamipress Achievements، ما همچنین یک سیستم جستجو ایجاد کرده‌ایم که می‌توانید آن را تکمیل کنید و اعتبار کسب کنید تا رتبه‌های پروفایل را باز کنید! مانند نشان ها، می توانید با افتخار آنها را در نمایه خود با ویجت Quests نشان دهید!

Gamipress: اعتبار و amp; گیمیفیکیشن سکه ها

با کمک تابع امتیاز گامیپرس، سه اعتبار مختلف ایجاد کرده ایم: طلا، سنگ های قیمتی و زمرد. با آنها می توانید رتبه های جدید را باز کنید و به سمت بالا حرکت کنید! شما می توانید با افتخار آنها را در نمایه خود با ویجت اعتبار نشان دهید و همچنین می توانید همیشه موجودی فعلی خود را در نوار بالا مشاهده کنید.

Gamipress: رتبه بندی گیمیفیکیشن

با ویژگی Gamipress Ranks ما یک سیستم 6 رتبه ایجاد کردیم که در آن شما & ldquo; حرکت به بالا و rdquo. می توانید با جمع آوری اعتبار و تکمیل نیازمندی ها! ما همچنین شماره رتبه و پیشرفت شما را به آواتارهای نمایه مرتبط کرده ایم! از طریق نوار پیشرفت بیرونی می توانید به سرعت رتبه و پیشرفت هر کاربر را مشاهده کنید.

صفحه وبلاگ شگفت انگیز با واکنش ها

یک وبلاگ کامل با 3 نمای مختلف: فهرست، شبکه کوچک و شبکه بزرگ برای کمک به افراد در یافتن سریع پست مورد علاقه خود. انواع پست های مختلف مانند استاندارد، تصویری، صوتی و گالری و سه نمایش پست باز مختلف را آماده کرده ایم. همچنین، مانند به‌روزرسانی‌های پست بادی پرس، ما واکنش‌هایی را اضافه کرده‌ایم تا مردم بتوانند نظر خود را در مورد آن نشان دهند!

گروه های باورنکردنی که مدیریت آنها آسان است

برای اینکه کاربران شما مجبور نباشند از طریق پنل وردپرس تغییراتی ایجاد کنند، ما یک مرکز نویسنده ایجاد کرده‌ایم که می‌توانند به راحتی آواتار، عکس روی جلد، شبکه‌های اجتماعی، اطلاعات شخصی و بسیاری موارد دیگر را تغییر دهند!

مدیریت مرکز نویسنده شیک

به راحتی گروه های buddypress را ایجاد و مدیریت کنید! در مرکز نویسنده ما یک سیستم مدیریت شیک ایجاد کرده‌ایم که با آن می‌توانید به راحتی گروه‌های خود را ایجاد و مدیریت کنید، نویسندگان را به مودها یا مدیران ارتقا دهید، دعوت‌نامه‌ها را بررسی کنید و موارد دیگر! به‌عنوان بخشی از مستندات خود، ما تعداد زیادی ویدیو ایجاد کرده‌ایم تا به شما در تنظیم و سفارشی کردن هر قسمت از موضوع کمک کنیم. می‌توانید همه این ویدیوها را اینجا در بنر بالا ببینید. لطفا قبل از خرید هر گونه سوالی را که نیاز دارید از ما بپرسید!


به این مطلب امتیاز دهید