[Nulled] Elite Video Player نسخه 6.7.6

اسکریپت, افزونه, دانلود, دیگر قالب ها, سورس کد اپ موبایل, قالب, قالب HTML, قالب ها, وردپرس

[ad_1]

پخش کننده ویدئو نخبگان یک پخش کننده ویدیوی سطح بالا برای وردپرس است که از تبلیغات (VAST، VMAP، IMA، و تبلیغات خود میزبانی سفارشی) و محبوب ترین پلتفرم های ویدیویی مانند YouTube (تک، کانال، لیست پخش)، Vimeo، ویدیوهای خود میزبانی پشتیبانی می کند. فقط mp4 مورد نیاز است)، ویدیوهای Google Drive، ویدیوهای Dropbox، ویدیوهای محلی، Amazon S3 و ویدیوهای LiveStreaming HLS m3u8.

با استفاده از این بی نظیرترین و قدرتمندترین پخش کننده ویدیو، می توانید ویدیوهای خود را در وب سایت خود در همه مرورگرها و دستگاه ها به نمایش بگذارید.

نسخه ی نمایشی پلاگین وردپرس پخش کننده ویدئو نخبگان

نسخه ی نمایشی: https://codecanyon.net/item/elite-video-player-wordpress-plugin/10496434

فهرست مطالب

Google IMA Advertising، VAST، VPAID، VMAP

تبلیغات VAST (الگوی ارائه تبلیغات ویدیویی)، VMAP (فهرست پخش چند آگهی ویدیویی)، و تبلیغات Google IMA همگی توسط Elite Video Player (تبلیغات رسانه تعاملی) پشتیبانی می شوند. با پخش کننده ویدیوی Elite، می توانید بدون زحمت تبلیغات خطی و غیرخطی را به نمایش بگذارید. ویدیوهای قبل، میان و پس از پخش و همچنین PODS نمونه هایی از تبلیغات خطی (تبلیغات ویدیویی پشت سر هم در یک ردیف) هستند. بنرها و متن ها نمونه هایی از تبلیغات غیرخطی هستند.

همه ویدیوهایی که Elite Video Player پشتیبانی می‌کند می‌توانند دارای برچسب‌های VAST، VPAID، VMAP و Google IMA باشند (YouTube، Vimeo، Self hosted، Dropbox، Google Drive، Amazon S3، HLS m3u8 و غیره)

این تبلیغات ممکن است بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی نمایش داده شوند. از ویدیوهای خود سود ببرید و نتایج باورنکردنی را در وب سایت خود دریافت کنید.

بازاریابی سفارشی

پخش‌کننده ویدیوی Elite، تبلیغات سفارشی مانند قبل از پخش (قبل از پخش)، میان‌پول (در طول)، پس از پخش (پس از پخش)، تبلیغات ویدیویی و تبلیغات پاپ‌آپ را علاوه بر تبلیغات VAST، VMAP و IMA، فعال می‌کند. این بدان معناست که می‌توانید فیلم‌های خود را روی سرور میزبانی کنید و هر آنچه را که می‌خواهید بدون نیاز به هیچ فایل xml اضافی تحویل دهید. می‌توانید تبلیغات پیش از پخش، میان‌پول، پس از پخش و بازشو را برای هر ویدیو در فهرست پخش سفارشی کنید.

علاوه بر این، تبلیغات با افزودن یک گزینه تبلیغات پرش منحصر به فرد افزایش یافته است که به شما امکان می دهد مدت زمان پرش متمایز را برای هر ویدیو انتخاب کنید. هر تبلیغ ممکن است در هر نوع ویدیویی که توسط پخش کننده نخبه پشتیبانی می‌شود، از جمله ویدیوهای تک، فهرست‌های پخش، و کانال‌های کاربر در YouTube، ویدیوهای vimeo و ویدیوهای mp4 خود میزبانی شده درج شود. تبلیغات VAST، VMAP، و IMA همگی ممکن است با تبلیغات سفارشی ادغام شوند.

پشتیبانی از لیست های پخش یوتیوب، کانال ها و ویدیوهای تکی

پخش‌کننده ویدیوی نخبه می‌تواند هر ویدیویی را در YouTube پخش کند و همچنین لیست‌های پخش و کانال‌های کاربر را وارد کند. شما می توانید از پخش کننده استاندارد YouTube یا پخش کننده YouTube با کنترل های سفارشی استفاده کنید.

پشتیبانی از YouTube 360 ​​VR و YouTube LiveStreaming

هر ویدیوی Youtube 360 ​​VR، و همچنین ویدیوهای پخش زنده از یوتیوب، اکنون توسط پخش کننده ویدیوی Elite پشتیبانی می شود.

ویدیوهایی که بر روی سرور شخصی شما میزبانی می شوند

فقط فرمت mp4 برای ارسال ویدیوهای خود لازم است.

پشتیبانی از Vimeo

علاوه بر این، پخش کننده ویدیوی ممتاز می تواند هر ویدیوی vimeo را پخش کند. ویدیوهای Vimeo را می توان با استفاده از پخش کننده استاندارد Vimeo یا پخش کننده Elite مشاهده کرد.

پشتیبانی از HTTP Live Streaming (HLS.m3u8)

HLS (HTTP Live Streaming) اکنون توسط پخش کننده ویدیوی Elite پشتیبانی می شود. فایل‌های m3u8 فایل‌های صوتی هستند که ممکن است در رایانه پخش شوند.

ویدیوهایی از Amazon S3 و Amazon Cloud Drive

هر فیلمی از سرور آمازون توسط پخش کننده نخبه قابل پخش است.

ویدیوها در Google Drive

هر درایو Google ممکن است برای ذخیره و پخش ویدیوها استفاده شود.

ویدیوها در Dropbox

از Dropbox برای میزبانی رایگان فیلم‌های خود و پخش آن‌ها در Elite Player در سراسر وب‌سایت‌ها استفاده کنید، که در هنگام کار با فایل‌های بزرگ توصیه می‌شود.

ویدئوهایی از سراسر جهان

همچنین می‌توانید هر ویدیویی را از هارد دیسک خود بدون نیاز به استفاده از وب سرور پخش کنید. ویدیوهای Dropbox نیز پشتیبانی می شوند.

ویدیوها را ممکن است در Openload پیدا کنید.

هر ویدیویی از Openload ممکن است با استفاده از پخش کننده ویدیوی Elite پخش شود.

ویدئوهایی که ترکیبی هستند

لیست پخش خود را با استفاده از هر فرمت ویدیویی که انتخاب می کنید، از جمله ویدیوهای YouTube، Vimeo، Self-hosted و GoogleDrive ایجاد کنید.

گوگل آنالیتیکس ابزاری است که به شما امکان ردیابی را می دهد

با استفاده از Google Analytics می‌توانید تعداد دفعاتی که ویدیوها دیده و دانلود شده‌اند را پیگیری کنید. همچنین می‌توانید تعداد دفعاتی که ویدیوی بازاریابی شما دیده شده، مدت زمان پخش آن (قبل از رد شدن) و حتی چند بار کلیک روی آن، پیگیری کنید.

برای نوار پیشرفت، تصاویر کوچک ویدیویی زنده وجود دارد.

پخش کننده ویدئو Elite اولین و تنها پخش کننده ویدیویی است که از سیستم تصویر کوچک هوشمند استفاده می کند. وقتی بیننده روی نوار پیشرفت می‌چرخد، می‌توانید فیلم خود را طوری تنظیم کنید که تصاویر کوچک ویدیو را به‌طور خودکار تولید کند و آنها را به‌صورت زنده در زمان واقعی نشان دهد.

vtt (jpeg) ریز عکسهای ویدئویی نوار پیشرفت

پخش‌کننده ویدیوی نخبه ممکن است ریز عکس‌های ویدیویی vtt (jpg) را نیز نمایش دهد، که تصاویر jpg تک صفحه‌ای هستند که از پیش ساخته شده‌اند. مثال زیر را در نظر بگیرید.

زیرنویس

زیرنویس‌ها (زیرنویس‌ها) برای ویدیوهای خود میزبان HTML5، Google Drive، Dropbox، HLS m3u8 Livestream و ویدیوهای Amazon S3 در پخش‌کننده ویدیوی Elite پشتیبانی می‌شوند.

حالت چسبندگی

حالت چسبنده در Elite Player به شما این امکان را می‌دهد که فیلم‌ها را همیشه در صفحه برای مصرف‌کنندگان قابل مشاهده نگه دارید (حتی هنگام حرکت به بالا و پایین). اگر ویدیو در نمای کاربر نباشد، پخش کننده چسبنده در گوشه پایین نمایش داده می شود و اگر ویدیو در درگاه دید کاربر باشد، به طور خودکار پنهان می شود.

حالت تمام صفحه، حالت پاسخگو و حالت لایت باکس

در حالت لایت باکس، پخش کننده ویدیوی Elite ممکن است نشان داده شود. از هر تصویری ممکن است برای باز کردن یک پخش کننده لایت باکس استفاده شود. استفاده از تصاویر لایت باکس متعدد امکان پذیر است (چند پخش کننده لایت باکس در همان صفحه). پارامترهای لایت باکس عبارتند از: تصویر، عرض و ارتفاع تصویر، بسته شدن لایت باکس با کلیک خارج (اختیاری) و پخش خودکار لایت باکس (اختیاری). به این ترتیب ممکن است پخش کننده های ویدیویی زیادی در یک صفحه داشته باشید.

پخش کننده ویدیوی Elite در حالت واکنش گرا ایجاد می شود و کاملاً در محتوای صفحه یا پست قرار می گیرد.

پخش کننده ویدیوی Elite تمام صفحه را در حالت تمام صفحه پوشش می دهد.

پیوند عمیق ویدیو

Deeplinking توسط Elite Player پشتیبانی می شود، که به این معنی است که هر ویدیویی از یک لیست پخش ممکن است با استفاده از پیوند URL مشاهده شود. کاربران همچنین می توانند ویدیوی زنده (فعالی) را به اشتراک بگذارند.

مواد ویدئویی باید محافظت شوند.

می‌توانید کلیک راست روی ویدیو را غیرفعال کنید تا از عملکرد «ذخیره ویدیو» جلوگیری کنید و ویژگی «src» را برای ویدیوهای خود میزبان پنهان کنید.
همچنین، از HTTP Live Streaming – فرمت HLS m3u8 برای ایمن سازی ویدیوهای خود استفاده کنید تا کسی نتواند آن ها را تماشا کند (حتی اگر «دانلود شده باشند»).
این کار درک آن را آسان تر می کند: پیوند. به این ترتیب هیچ کس نمی تواند ویدیوی شما را ببیند.
برای محافظت از فیلم های خود، فایل های خود را.mp4 را به فرمت.m3u8 تبدیل کنید.

پشتیبانی از تصاویر jpg، png و gif

به جای ویدیو، می توانید از پخش کننده ویدیوی Elite برای نمایش عکس یا گیف استفاده کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد به ویژگی های پخش کننده Elite مانند بنرها و اسلایدرهای تصویر دسترسی داشته باشید. در همان لیست پخش، حتی می توانید عکس ها و فیلم ها را با هم ترکیب کنید.

گزینه ای برای تعداد نامحدود رنگ

لهجه رنگ در پخش کننده Elite ممکن است به هر رنگی که انتخاب می کنید تغییر یابد تا پخش کننده شما کاملاً با وب سایت شما ترکیب شود.

لیست پخش با کنترل کامل

لیست پخش ممکن است به طور کامل برای پاسخگویی به خواسته ها و روندهای وب سایت شما تنظیم شود. می‌توانید ترتیب ویدیوهای موجود در فهرست پخش و همچنین اینکه کدام ویدیوها از فهرست باطن در فهرست پخش ظاهر می‌شوند را مدیریت کنید (به این معنی که می‌توانید تعداد زیادی ویدیو در ناحیه مدیریت خود داشته باشید، اما فقط زیرمجموعه‌ای از آنها را نشان دهید، و آنها را به دلخواه خود سفارش دهید)، به شما کنترل کامل بر نحوه نمایش ویدیوهایتان می دهد. مکان لیست پخش ممکن است از راست به پایین تغییر یابد. شما می توانید بین تصاویر کوچک دارای متن، فقط متن یا فقط تصاویر کوچک برای هر مورد در لیست پخش انتخاب کنید.

کد جاسازی شده به صورت خودکار تولید می شود

پخش‌کننده‌های ویدیوی نخبه ممکن است کدهای جاسازی منحصربه‌فردی را به‌طور خودکار براساس تنظیمات خود تولید کنند و به کاربران این امکان را می‌دهند که پخش‌کننده ویدیوی شما را در هر مکان و در هر زمان در وب‌سایت‌های خود پست کنند. پخش کننده نخبگان کد جاسازی را به طور خودکار از مقالات یا صفحات تولید می کند و امکان استفاده از آن را در همه جا فراهم می کند.

پشتیبانی از پارامترهای آدرس اینترنتی

حتی ممکن است از پارامترهای url برای شخصی سازی پخش کننده ویدیوی Elite استفاده شود. برای مثال پخش کننده پیش فرض را سفارشی کنید.

در هر شرایطی کار می کند.

پخش کننده ویدیوی Elite یک پخش کننده آماده HTML5 است که هم در دستگاه های دسکتاپ و هم در دستگاه های تلفن همراه کار می کند.

Elite Player برای رایانه های شخصی صفحه لمسی نیز مناسب است.

ویژگی ها: Elite Video Player

 • پیشرفته ترین پخش کننده ویدیو از نظر فنی
 • انبوهی از امکانات
 • تبلیغات پیش از پخش، میان‌پول، پس از پخش، و بازشو برای ویدیوهای YouTube، فهرست‌های پخش و کانال‌های کاربر.
 • تبلیغاتی که با ویدیوهای Vimeo کار می کنند شامل تبلیغات قبل از پخش، میان فیلم، پس از پخش و پاپ آپ هستند.
 • تبلیغاتی که قبل، در حین و بعد از ویدیوهای خود میزبانی می‌شوند (قبل از پخش، اواسط پخش، پس از پخش، و بازشو).
 • حالت لایت باکس
 • ترکیبی از ویدیوها YouTube/Vimeo/Self-hosted/GoogleDrive
 • پشتیبانی از ویدیوهای Google Drive
 • پشتیبانی از آمازون S3
 • سازگار با موبایل
 • برای لپ تاپ های دارای صفحه نمایش لمسی طراحی شده است
 • طراحی قابل انطباق
 • نحوه چسبندگی
 • پشتیبانی از زیرنویس (زیرنویس)
 • تصاویر کوچک برای ویدیوها موجود است.
  • تصاویر کوچک برای ویدیوی زنده (تصاویر کوچک تولید شده به صورت خودکار در زمان واقعی)
  • تصاویر کوچک برای ویدیوهای vtt (تصاویر کوچک از پیش ساخته شده از تصویر spritesheet نمایش داده می شود)
 • ساده برای استفاده
 • کنترل‌های سفارشی YouTube یا تنظیمات استاندارد YouTube را انتخاب کنید.
 • در همان صفحه، نمونه های (بی نهایت) از پخش کننده ویدیوی Elite می تواند وجود داشته باشد.
 • عرض و ارتفاع قابل تغییر اندازه هستند
 • نمادهای فونت فوق العاده – ایده آل برای صفحه نمایش شبکیه چشم (قلم نمادهای عالی وکتور هستند، به این معنی که در نمایشگرهای با وضوح بالا بسیار زیبا هستند)
 • از هر طرح رنگی که دوست دارید استفاده کنید یا یکی از 20 گزینه از پیش ساخته شده را انتخاب کنید (آهکی، سبز، زمردی، سبز آبی، فیروزه ای، کبالت، نیلی، بنفش، صورتی، سرخابی، زرشکی، قرمز، نارنجی، زرد، کهربایی، قهوه ای، زیتون، فولاد، ارغوانی، قرمز)
 • بین دو نوع بازیکن انتخاب کنید: یکی با لیست پخش و دیگری بدون.
 • سازگاری تمام صفحه
 • برای تجربه کاربری بهتر، از نشانه راهنمای ابزار استفاده کنید.
 • منوی راست کلیک (اختیاری)
 • توانایی پنهان کردن منابع ویدیویی خود میزبان (برای جلوگیری از سرقت/دانلود ویدیوهای شما توسط بازدیدکنندگان)
 • پخش خودکار (اختیاری)
 • تصویر لوگو (اختیاری)
 • تصویر برای پوستر (اختیاری)
 • کنترل برای پنهان کردن خودکار (اختیاری)
 • هم زدن (اختیاری)
 • باز کردن یک وب سایت، بارگیری یک ویدیوی تصادفی (اختیاری)
 • پنجره اطلاعات (اختیاری)
 • اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی (اختیاری)
 • جاسازی پخش کننده ویدیو (اختیاری)
 • 6 جلوه سایه داخلی برای پخش کننده ویدیو
 • فقط از آیکون های مورد نیاز خود استفاده کنید.
 • 12 نوع مختلف اسکرول میله موجود است (سبک، کمینه، نور-2، نور-3، ضخامت کم، نازک-سبک، ورودی، ورودی-2، ورودی-3، گرد، نقطه های گرد، 3 بعدی)
 • اثبات شده است
 • کمک رایگان
 • به روز رسانی رایگان است.

Changelog: Elite Video Player

v6.7.6 – 4.4.2022
.Fix
- fixed warnings if no valid image path specified

v6.7.5 – 22.3.2022
.Fix
- midroll fullscreen fix

v6.7.4 – 1.3.2022
.Fix
- small fix for image paths

v 6.7.2. – 2.12.2021.
Fix
- sticky & autoplay fix

v 6.7.1 – 27.10.2021.
Fix
- bug fix with mp4 mute/unmute occured after code refactoring

v 6.7.0 – 24.9.2021.
- New
Improved portrait mode on mobile
Fix
- fixed playing next video in shuffle for self hosted videos

v 6.6.0 – 26.7.2021.
Fix
- small fix for multiple player instaces in same page

v 6.5.9 – 12.7.2021.
Improvement
- code improvements

v 6.5.8 – 12.6.2021.
Improvement
- Player name can be numerical only

v 6.5.7 – 9.6.2021.
New
Self-hosted mp4 videos improvements: 
- automatically skip to next video if current video has broken link
- show preloader if user presses play quickly and the video has not been loaded yet due to slow network

v 6.5.6 – 4.6.2021.
New
- new shortcode options if you want to manually select youtube data (not automatically through youtube API): youtubevideos_title, youtubevideos_description, youtubevideos_thumb, youtubevideos_info

v 6.5.5 – 6.5.2021.
New
- added VAST, VMAP and IMA support

v 6.5.4 – 2.4.2021.
New
- autoplay video in viewport / pause video outside viewport

v 6.5.3 – 1.4.2021.
New
- added option to pause sticky player when outside of viewport

v 6.5 – 15.2.2021.
Fix
- css hover fix

v 6.4 – 26.1.2021.
Fix
- mobile playlist small fix

v 6.3 – 9.11.2020.
New
- added option to have multiple player instances in same page with the same shortcode using shortcode parameters

v 6.2 – 26.8.2020.
New
- added option to choose which videos will show from playlist
- added option to choose playlist order

v 6.1 – 22.8.2020.
Fix
- wp 5.5 small fix

v 6.0 – 16.8.2020.
New
- HTML5 video thumbnails:
  1. vtt video thumbnails
  2. Live auto-generated video thumbnails
- HTML5 video thumbnails can be applied to mp4/HLS m3u8/Google drive/Dropbox/Amazon S3 videos
- update for wordpress 5.5

⭐ همچنین ببینید: مجموعه ای از افزونه Codecanyon حق بیمه روزانه به روز می شود

دانلود Elite Video Player نسخه 6.7.6 نال شده

توجه داشته باشید: شاید لازم باشد قبل از نصب افزونه را از حالت فشرده خارج کنید. اگر تم/پلاگینی حاوی ویروس باشد، هیچ تضمینی نمی دهیم. لطفاً قبل از استفاده از آن در لوکال هاست، Virustotal را بررسی کنید.

دانلود رایگان

[ad_2]


به این مطلب امتیاز دهید