[Nulled] ReviewX Pro v1.3.3 – افزونه بررسی چند معیاره برای وردپرس

اسکریپت, افزونه, دانلود, دیگر قالب ها, سورس کد اپ موبایل, قالب, قالب HTML, قالب ها, وردپرس

[ad_1]

ReviewX به صاحبان محصولات WooCommerce کمک می کند تا با استفاده از قدرت بررسی های چند معیاره مشتریان، فروش خود را افزایش دهند. ReviewX به شما امکان می دهد رتبه بندی سریع مشتریان و بررسی های چند معیاره را برای افزایش نرخ تبدیل و اعتبار بخشی به فروشگاه WooCommerce خود جمع آوری کنید.

نسخه ی نمایشی: https://reviewx.io/

اسکرین شات ریویوکس 2
اسکرین شات ریویوکس 3
اسکرین شات ریویوکس 4

ویژگی ها: ReviewX Pro – افزونه بررسی چند معیاره برای وردپرس

 • معیارهای چندگانه برای ارزیابی: معیارهای بررسی متعددی را ایجاد کنید تا محصول خود را برای مشتریان شفاف تر کنید و نظرات خاصی را دریافت کنید که به شما در افزایش کیفیت محصول کمک می کند.
 • یادآوری ایمیل برای بازبینی: یک ایمیل برای مشتری خود ارسال کنید و به آنها یادآوری کنید که برای اقلامی که از فروشگاه شما خریده اند نظر بگذارند. ایمیل‌های یادآوری ReviewX شامل محتوای ایمیل از پیش نوشته شده و همچنین از پیش تنظیم‌های داخلی می‌شود. الگویی برای ایمیلی که به عنوان یادآوری بازبینی عمل می کند.
 • بازخورد و رتبه‌بندی مشتری: نظرات و رتبه‌بندی‌های مشتریان را بر اساس جدیدترین نظرات، عکس‌ها، متن‌ها یا نظرات با رتبه‌بندی برتر مرتب کنید تا بازدیدکنندگان را تشویق کنید تا فوراً خرید خود را انتخاب کنند.
 • نمایش تصویری از قبل: نظرات مشتریان و آمار رتبه بندی را در هر صفحه محصول نمایش دهید تا فوراً ارزش یک محصول را افزایش دهید.
 • بررسی‌های مبتنی بر عکس: به کاربران اجازه دهید عکس‌های معتبر محصول را به اشتراک بگذارند تا اعتماد مشتریان بالقوه را جلب کرده و اعتبار پیشنهاد شما را افزایش دهند.
 • برای بررسی، وضعیت سفارش را مدیریت کنید: به شما امکان می‌دهد وضعیت سفارشی را انتخاب کنید تا به مشتریان خود اجازه دهید نظرات خود را در زیر پست کنند. شما کنترل کامل دارید
 • سفارشی‌سازی موضوع: برای برجسته کردن نظرات و رتبه‌بندی‌های مشتریان، چندین موضوع را برای وضعیت گرافیکی، سبک بررسی عکس و سفارشی‌سازی رنگ انتخاب کنید.
 • رتبه بندی در طرحواره غنی گوگل برای سئو: نمایش رتبه بندی در جستجوهای گوگل برای افزایش ترافیک و بهبود رتبه بندی و تبدیل سئو.
 • همه بررسی های WooCommerce را در یک مکان سازماندهی کنید: یک پنل اختصاصی که به شما امکان می دهد تمام بررسی های WooCommerce خود را در یک نقطه مدیریت کنید. جستجوی پیشرفته، فیلتر کردن، و ابزار مرتب سازی گنجانده شده است.
 • ادغام با المنتور: ReviewX دارای تعدادی ویجت داخلی برای سازنده Elementor است که به شما امکان می دهد تمام جنبه های بررسی خود را سریع و آسان انجام دهید.
 • گزارش‌های ایمیل برای یادآوری‌ها: نمایش همه ایمیل‌های برنامه‌ریزی‌شده با وضعیت واضح، مانند «تحویل شده»، «لغو اشتراک»، «برنامه‌ریزی‌شده»، «لغو شده،» ناموفق و غیره.
 • نشان تأیید: یک نشان خریدار تأیید شده با نشان دادن اصالت، اعتماد را در فروشگاه شما ایجاد می کند.
 • reCAPTCHA: می توانید از ReviewX برای فعال کردن reCAPTCHA استفاده کنید تا مطمئن شوید که بازبین یک شخص واقعی است. یک سوئیچ برای فعال/غیرفعال کردن آن در هر لحظه دارد.
 • چندین بررسی عکس و ویدیو: برای جلب اعتماد مشتریان بالقوه و واقعی‌تر کردن کالاهای خود، نظرات و عکس‌ها و ویدیوهای متعددی از محصول ارائه دهید. می‌توانید ویدیو آپلود کنید یا پیوند ویدیوی خارجی را با ReviewX به اشتراک بگذارید.
 • برای افزایش اعتبار از طریق اشتراک گذاری اجتماعی: برای افزایش فروش و تشویق تبلیغات رایگان، از عملکرد اشتراک گذاری اجتماعی ReviewX برای تعامل با مصرف کنندگان بالقوه بیشتری در کانال های رسانه های اجتماعی استفاده کنید.
 • اجازه دادن به مشتریان برای ویرایش نظرات خود ایده خوبی است: مشتریان می توانند نظرات خود را در هر زمانی ویرایش کنند، اما شما همیشه می توانید آنها را فعال یا غیرفعال کنید.
 • استفاده از سیستم رای گیری برای افزایش تعامل مشتری: مشتریان باید بتوانند هر نظری را به عنوان مفید علامت گذاری کنند. هنگامی که می خواهید این موتور را فعال یا غیرفعال کنید، کاملاً به شما بستگی دارد.
 • به مشتریان اجازه دهید نظرات خود را بدون شناسایی نام خود بگذارند: به مشتریان اجازه دهید در زمانی که مخفی هستند نظرات خود را ارسال کنند تا اعتماد را به شما القا کنند.
 • استفاده از هایلایتر برای جلب توجه به یک بررسی: مروری را که می خواهید به مشتریان خود نشان دهید، در کانون توجه قرار دهید.
 • پاسخ مدیر: ReveiwX به شما امکان می دهد به یک بررسی پاسخ دهید و به مشتریان خود نشان دهید که قابل اعتماد هستید.
 • نظرات محصول از واردات: ReviewX امکان وارد کردن نظرات محصول را فراهم کرد. این عملکرد به شما امکان می دهد تا به سرعت و کارآمد تمام نظرات و رتبه بندی های محصول را از یک فروشگاه آنلاین به فروشگاه دیگر وارد کنید.
 • پست های وردپرس و پست های سفارشی: نقد و بررسی: ReviewX فقط برای WooCommerce نیست. می توانید از ReviewX برای جمع آوری نظرات خوانندگان خود در پست ها و پست های سفارشی خود استفاده کنید. ReviewX ممکن است با ستاره های چند معیاره و سنتی در چندین قالب CPT در انواع پست سفارشی (CPT) استفاده شود.
 • ورود خودکار پس از دریافت ایمیل یادآوری مرور: ممکن است مشتری شما اکنون با کلیک بر روی پیوند بررسی در ایمیل یادآوری بررسی ReviewX، به صورت خودکار وارد سایت شما شود.
 • ادغام از اکسیژن ساز: قطعات ساختمان اکسیژن ReviewX به شما این امکان را می دهد که مجموعه نقدهای خود را با آزادی زیبایی شناختی کامل ارائه دهید. هر بخش از اطلاعات بررسی ممکن است با استفاده از “ReviewX Woo Reviews” سفارشی شود.
 • ادغام با Divi Builder: ReviewX یک افزونه سازنده Divi ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد مجموعه های نقد خود را با آزادی طراحی کامل نمایش دهید. شما می توانید هر جنبه از اطلاعات بررسی را با این ماژول سفارشی کنترل و سفارشی کنید.
 • یادآوری ایمیل برای بازبینی با فیلتر گسترده: می‌توانید یک ایمیل یادآوری بررسی با محدوده تاریخ دقیق و فیلتر محصول دقیق در چندین سطح برای مشتری خود ارسال کنید.
 • از داشبورد وردپرس، یک بررسی اضافه کنید: از داشبورد با پیوست‌ها، می‌توانید به صورت دستی نظرات را به کالاهای انتخابی پست‌های سفارشی اضافه کنید. از نام مدیر، ناشناس یا کاربر سفارشی می توان برای افزودن نظر استفاده کرد.
 • سبک های مختلف رتبه بندی

Changelog: ReviewX Pro – افزونه بررسی چند معیاره برای وردپرس

= v1.3.3 - 03-04-2022 =
- New: Display reviewer's country with flag.
- Update: Performance improvements.
- Update: Compatibility with WooCommerce 6.3.1

= v1.3.2 - 15-02-2022 =
- New: purchases can now be manually verified through the review edit option.
- Update: new review import design implemented.
- Update: Compatibility with WordPress 5.9
- Update: Compatibility with WooCommerce 6.2
- Fix: Few more bugs fixes and improvements.

= v1.3.1 - 02-01-2022 =
- New: History page with revert option for imported review.
- New: New design implement for review import feature.
- Fix: Validation for import of product rating.
- Fix: Compatibility with PHP 8+.
- Few more improvements.

= v1.3.0 - 21-12-2021 =
- New: import product reviews and ratings from different sources.
- Update: compatible with ooCommerce 6.0.
- Update: language file update.
- Fix: compatibility with PHP 8+.
- Few more bug fixes and improvements.

= v1.2.5 - 23-11-2021 =
- Update: Performance optimization.
- Update: Compatible with WooCommerce 5.9.
- Few more bug fixes and improvements.

= v1.2.4 - 19-10-2021 =
- Update: Compatibility with WooCommerce 5.8
- Fix: Compatibility issue with PHP 8

= v1.2.3 - 15-09-2021 =
- Update: Compatible with WordPress 5.8.1
- Fix: Review text line breaks issue
- Few more improvements

= v1.2.2 - 30-08-2021 =
- Update: Compatible with WooCommerce 5.6.0
- Update: Compatible with WordPress 5.8
- Update: Compatible with PHP 8
- Few more bug fixes and improvements

= v1.2.1 - 08-06-2021 =
- Update: Compatibility with WooCommerce 5.3.

= v1.2.0- 03-05-2021 =
- New: Settings to change the review form position.
- Update: Consent checkbox for data protection compliance.
- Fix: Test review reminder email sending issue from quick setup.
- Few more bug fix and improvements.

= v1.1.9 - 18-04-2021 =
- New: Verified badge added for the custom review form.
- New: Option to set date from custom review from.
- Fix: Video uploading issue for guest reviewer.
- Few more bug fix and improvements.

= v1.1.8 - 11-04-2021 =
- New: Add manual review from dashboard.
- Few more bug fix and improvements.

= v1.1.7 - 14-03-2021 =
- New: 'ReviewX Woo Review' - Module for Divi builder
- New: 'ReviewX Woo Review Tabs' - Module for Divi builder
- Fix: Review reminder email sending issue
- Few more bug fix and improvements

⭐پیشنهاد مشابه: JetReviews – ویجت نظرات برای Elementor Page Builder

دانلود ReviewX Pro v1.3.3 Nulled – افزونه بررسی چند معیاره برای وردپرس

توجه داشته باشید: شاید لازم باشد قبل از نصب افزونه را از حالت فشرده خارج کنید. اگر تم/پلاگینی حاوی ویروس باشد، هیچ تضمینی نمی دهیم. لطفاً قبل از استفاده از آن در لوکال هاست، Virustotal را بررسی کنید.

دانلود رایگان

[ad_2]


به این مطلب امتیاز دهید