Nulled V4.0.5 WooCommerce Amazon Fulfillment دانلود رایگان

اسکریپت, افزونه, اوپن کارت, پرستاشاپ, جوملا, دانلود, دروپال, وردپرس


دانلود رایگان WooCommerce Amazon Fulfillment نال شد

اجرای آمازون WooCommerce باطل شد به طور خودکار سفارشات را از سایت WooCommerce شما با FBA به مشتریان خود ارسال می کند. از طریق این برنامه افزودنی، آمازون سفارشات را برای شما انتخاب، بسته بندی، ارسال و پیگیری می کند! شما می توانید بدون هیچ زحمتی از تحقق و صرف زمان بیشتری برای ایجاد و فروش محصولات عالی!

افزونه مرتبط: افزونه WooCommerce Amazon Affiliates

سازگار با تمام مناطق آمازون در سراسر جهان *

چه در داخل و چه در خارج از کشور بفروشید اجرای آمازون WooCommerce باطل شد به هر منطقه و بازاری در آمازون متصل می شود.

برای فروشگاه‌های متصل به منطقه اتحادیه اروپا، حتی به‌طور خودکار شناسه‌های بازار را برای شما در پشت صحنه بر اساس آدرس حمل و نقل هر مشتری تغییر می‌دهد!

ویژگی ها: WooCommerce Amazon Fulfillment Nulled

  • سرعت حمل و نقل آمازون را به مشتریان خود ارائه دهید
  • وضعیت سفارش FBA را در WooCommerce دنبال کنید
  • اعلان های ایمیل پیشرفته
  • سفارشات مختلط
  • همگام سازی خودکار سطوح سهام
  • ارسال دستی سفارشات به FBA
  • پیگیری بسته برای مشتریان

سرعت حمل و نقل آمازون را به مشتریان خود ارائه دهید

گزینه های حمل و نقل WooCommerce را به دسته های سرعت حمل و نقل آمازون: استاندارد، سریع و اولویت بندی کنید.

همگام سازی خودکار سطوح سهام

سطوح سهام WooCommerce خود را از موجودی موجود در آمازون همگام‌سازی کنید و هرگز محصولی را بیش از حد بفروشید.

نحوه عملکرد WooCommerce Amazon Fulfillment Free Download:

این برنامه افزودنی انعطاف‌پذیر است و می‌تواند طیف وسیعی از سناریوهای حمل و نقل را مدیریت کند، اما هدف اصلی آن خودکارسازی انجام سفارش از طریق FBA است. این هدف اصلی نحوه و زمان اجرای برنامه افزودنی برای ارسال داده های سفارش به آمازون را هدایت می کند. شما معمولاً هرگز محصولی را قبل از دریافت پرداخت معتبر ارسال نمی کنید، و این افزونه نیز به همین صورت عمل می کند.

“دانلود رایگان WooCommerce Amazon Fulfillment” فقط سفارشات را به FBA ارسال می کند بطور خودکار بعد از اینکه تشخیص داد رویداد کامل پرداخت ووکامرس. این با Stripe، PayPal، Authorize.Net و Amazon Payments آزمایش شده است، اما باید با هر روش پرداخت دیگری که به درستی برای WooCommerce ساخته شده است کار کند که عملیات پرداخت کامل را آغاز کند.

بنابراین، تمام تنظیمات معمولی WooCommerce مانند دروازه های پرداخت و روش های ارسال باید قبل از ادغام با FBA به درستی پیکربندی شده و کار کنند. همچنین، ارزش SKU هر محصول در ووکامرس باید کاملاً با فیلد SKU فروشنده در FBA مطابقت داشته باشد برای اینکه آمازون سفارش را پردازش، بسته بندی و ارسال کند (این بدان معناست که به CASE نیز حساس است!). هر بار که شرایط پرداخت کامل برای یک سفارش شناسایی شد،

WooCommerce Amazon Fulfillment nulled، اطلاعات سفارش، مشتری و محصول را به عنوان یک سفارش انجام خروجی برای محصولات موجود در سبد خرید که قرار است از طریق آمازون انجام شود، به FBA ارسال می کند. در صورت وجود هر گونه خطایی، افزونه برای شما اعلان ایمیل ارسال می کند و یادداشت سفارش را با ثبت دقیق اطلاعات سفارش و خطا ثبت می کند.

قبل از استفاده از برنامه افزودنی، باید اعتبارنامه خدمات وب سایت بازار آمازون (MWS) را پیکربندی کنید تا به آن امکان دسترسی به حساب تکمیل آمازون شما را بدهد. در مستندات ما بیشتر بخوانید.

خدمات وب آمازون و آرم “تحقق توسط آمازون” علائم تجاری Amazon.com, Inc. یا شرکت های وابسته آن در ایالات متحده و/یا سایر کشورها هستند.

دانلود رایگان WooCommerce Amazon Fulfillment

برای شروع روی دکمه زیر کلیک کنید دانلود رایگان WooCommerce Amazon Fulfillment. این آخرین نسخه WooCommerce Amazon Fulfillment Nulled است. این می تواند با هر نسخه وردپرس سازگار باشد.


به این مطلب امتیاز دهید