Piggy GO 3.9.9 – دانلود برای اندروید APK رایگان

دانلود, مطالب


قهرمان داستان ما یک مرد کارگر فقیر در دنیای خاکستری بود. اما یک روز تصمیم می گیرد مسیر زندگی خود را تغییر دهد و به ماجراجویی می پردازد. و اینجاست که شما وارد می شوید. آیا به این خوک کوچک بیچاره کمک می کنید سرنوشت خود را تغییر دهد؟ شانس خود را با انداختن تاس روی تخته امتحان کنید و شهرهای زیبا خلق کنید در حالی که از خود در برابر حملات سایر بازیکنان دفاع می کنید.

شهرهای خود را بسازید و از آنها دفاع کنید

مکانیک این عنوان استودیوی Forever9 Games این است که در حین پیشرفت، پول هم به دست آورید تابلویی با جوایز و قدرت های مختلف. می توانیم تاس را هر چند بار که بخواهیم بیاندازیم تا شمارنده تمام شود. پس از آن، برای بارگذاری مجدد رول ها باید مدتی صبر کنیم.

علاوه بر این، در هیئت مدیره ما همچنین می توانیم دوستان ما را غارت کنید و سایر بازیکنان اما مراقب باشید، زیرا آنها می توانند انتقام بگیرند و به ساخت و سازهای ما حمله کنند.

با پولی که به دست آورده ایم، می توانیم به تدریج یک شهر بسازید با عناصر و لوازم مختلف با این حال، هنگامی که آنها به ما حمله می کنند، ما نیز باید درآمد خود را برای تعمیر آثار خود سرمایه گذاری کنیم. وقتی خرید همه عناصر یک شهر تمام شد، به سراغ شهر بعدی می رویم.

تاس خود را بریزید و به جهان سفر کنید!

Piggy GO ارائه می دهد یک تجربه بسیار سرگرم کنندهبه خصوص اگر با دوستان بازی کنیم و همدیگر را قوز کنیم، غارت کنیم، حمله کنیم و انتقام بگیریم. گرافیک ها به صورت سه بعدی با سبک مینیمالیستی جالب طراحی شده اند، از جمله شخصیت های چاق و شایان ستایش که مطمئناً بازی با آنها سرگرم کننده خواهد بود.


دانلود با لینک مستقیم


به این مطلب امتیاز دهید